Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – spalio 18 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Viskas, kas vyksta, yra teisinga – tuo jūs nė akimirkos neabejojate. Manote, kad dėl visų gėrybių esate nusipelnę pagarbos, dėkingumo ir kiti asmenys dėl to nedvejoja. Deja, šiandien giliai jumyse tūnantis įsitikinimas savo teisumu yra gerokai perdėtas. Nieko tokio, jei jis neperžengs ribų ir jums kokiu nors būdu nepakenks.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl sunkiai paaiškinamų priežasčių kai kurie jūsų ir partnerio bendri reikalai susitvarkys taip, kaip šiuo metu reikia. Gal iš pradžių tai neatrodys labai malonu ir teisinga, bet ilgainiui pamatysite šių įvykių privalumus. Todėl neliekite neigiamų emocijų į šalis, nes negalite žinoti, kas šiuo metu yra teisus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kažkas malonaus ir netikėto suspindės antrosios pusės akyse. Ar dėl to, kad ketinate jai iškrėsti ką nors stulbinamai malonaus? Ar dėl to, kad tos akys slepia kažkokią keistą paslaptį? Viskas netrukus išaiškės! Jei jums kas nors nepatiks mylimųjų elgesyje, pažvelkite į save ir suprasite, kad patys nesate idealūs. Nereikalaukite iš jų per daug!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Labiausiais seksis laisvųjų profesijų atstovams, o visi kiti bus priversti ar paskatinti į neįprastus dalykus pažvelgti su atvirumu ir pagarba. Tokiu būdu jūsų gyvenimas bus praturtintas, o darbas ir kasdienybė nudažyti naujomis spalvomis. Būkite drąsūs ir ryžtingi, bet nemanykite, kad vieni galite įveikti visas viršukalnes. Todėl nesiginčykite su bendrakelioniais!

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iš prigimties esate optimistai, o šiandien tiesiog spinduliuosite tikėjimu šviesia ateitimi. Kaip kitaip gali būti, jei trykštate energija, geranoriškumu ir degate noru būti patys geriausi?! Taip jausdamiesi galite padaryti pasaulį šviesesnį, pamaloninti mylimuosius, vaikus ir tuos, kurie jums labai brangūs. Kovos dvasią nukreipkite gyvenimo kokybei gerinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Namuose reikia permainų? Norite juos padidinti? Atnaujinti? O gal dėl kitų priežasčių juose darosi ankšta? Jei sugebėsite pasinaudoti pūstelėjusiais permainų vėjais, o energijos antplūdį išliesite ne konfliktų ar santykių aiškinimuisi, pokyčių sulauksite. Jei jie nieko iš esmės nepakeis jūsų materialiame gyvenime, tai bent praplės akiratį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didžiulis informacijos srautas, kuris jus pasieks, kuriam laikui privers pamiršti svarbius reikalus. Be to, sulauksite keistai malonių, stebinančių ir skatinančių suklusti naujienų. Visoje šioje žinių gausoje pasistenkite išlikti savimi ir neįsivelti į beprasmius ginčus, kurie gali įsižiebti be rimtos priežasties.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei neperlenksite lazdos, turėsite viską, ko reikia. Optimizmas yra gerai, bet tik tuo atveju, jei jo gaunama nedidelėmis, net kukliomis dozėmis. Šiandien manysite priešingai! Užsimosite plačiai ir lauksite nedelsiant pasirodančių rezultatų. Jų nematydami stipriai suirsite ir bandysite paskubinti įvykių eigą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jausitės puikiai nevaržydami savęs ir elgdamiesi neįprastai. Kuo labiau atkreipsite į save kitų dėmesį keistu elgesiu, išvaizda ir darbais, tuo daugiau entuziazmo atsiras dar keistesniems veiksmams. Ir visai nesvarbu, ar tai patiks aplinkiniams. Nepaisant visų „už“ ir „prieš“, visų patarimų ir bandymų jus sustabdyti, jausitės energingi, stiprūs ir teisūs dėl visko, ką darote.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Suprasite ir pamatysite daugiau nei norite matyti, bet tik tuo atveju, jei žvelgsite į vidų, o ne išorę. Mažiau dalyvaudami išoriniame veiksme, įgysite ne tik stiprybės, bet ir rasite būdų, kaip išspręsti problemas. Tačiau neskubėkite manyti žinantys viską ir mokyti kitus gero elgesio. Gal tai, ką sužinotoje, yra skirta tik jums vieniems?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pradėkite didelius ir svarbius darbus. Nė akimirkai neabejokite, kad jie nepasiseks. Viskas bus taip, kaip norite, jei būsite atviri naujoms idėjoms ir atsižvelgsite į draugų patarimus. Jei po pietų viskas kris iš rankų ir bus sunku rasti bendrą kalbą – nepanirkite į smulkius kasdienius rūpesčius. Šiandien jums tai netinka.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bandydami realizuoti savo planus nesuklupsite. Tik raskite savyje jėgų ir į kai kuriuos dalykus pasistenkite pažvelgti naujai, neįprastai. Visa kita eisis tarsi sviestu patepta. Beje, dar galite suklupti ties savo nenoru nusileisti ir skausmingai reaguoti į išsakytas vadovo pastabas. Visi šiandien jaučiasi teisūs, tad ar verta aiškintis, kuris teisesnis?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką