Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – spalio 25 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jaučiatės ne savo vietoje, viskas vyksta ne taip, kaip turi būti, bet atminkite, kad tai – laikina. Tinkamiausia taktika esant tokioms situacijoms – rasti priežastį, dėl kurios būtų galima išeiti iš žaidimo ir stebėti vyksmą iš šalies. Jei šiandien bandysite kovoti, galite likti it musę kandę. Ir nemanykite, kad dėl to kas nors kaltas, nes noras rasti kaltininką bus didelis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ne taip paprasta būti tvirtiems, kai kiti lyg susitarę kalba priešingai. Nepasitenkinimą bandysite įveikti ne tais metodais, kurie šiandien veiksmingi. Atsisakykite kovos, kad ir kokie kilnūs būtų jūsų ketinimai, ir būkite atviresni jausmams. Nors jie pasibels nedrąsiai, šią rudenišką dieną galite tikėtis trapios jų paramos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iš tikrojo kelio jus bandys išmušti įvairios jums nedraugiškos jėgos. Galiausiai suprasite, kad patys nežinote, ko norite, ir dėl to kaltinsite visą pasaulį, tik ne save. Jei neužklimpsite šiame liūne, diena džiugins paprastais malonumais. O kad jiems būtų lengviau rasti kelią pas jus, eikite jų pasitikti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų svajonės gražios ir jos gali išsipildyti. Tačiau šiandien jūsų viltis žlugdys nemalonios nuotaikos, liepiančios jums, pamiršus tolimus dalykus, užsiimti kasdieniais darbais. Jei pavyks juos nudirbti be streso ir įtampos, rasite laiko pasidžiaugti gražiais dalykais, kurie vienas po kito atbėgs jus pasveikinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Prieštaringi jausmai trukdys matyti vyksiančius dalykus tokius, kokie yra iš tikrųjų. Viską, kas jums nepatiks, neigsite, o tai, ko norėsite, sukursite, taip siekdami atsiribodami nuo realybės. Tačiau šis siekis nepasiteisins. Būsite priversti įvairiais būdais siekti kompromisų, jei savo noru jų atsisakysite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galėsite pasirinkti, kam skirti daugiau dėmesio: antrajai pusei, namams, darbui, artimiesiems ar sau. Vieni dalykai eisis lengviau nei kiti, todėl natūraliai pradėsite ignoruoti tuos, kurie jus liūdins, ir tai, kas vers jaustis nesmagiai. Kad ir kaip būtų sunku, turėsite susitaikyti su tuo, jog kitų problemos šiandien yra svarbesnės už jūsiškes.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Išlaikyti saugų ryšį su jums svarbiais žmonėmis šiandien bus ne pati lengviausia užduotis. Siekite harmonijos ir tarpusavio supratimo pačiais švelniausiais būdais. Kurstykite tai, kas prigeso, ir gesinkite tai, kas veltui liepsnoja. Visa kita neturėtų blaškyti jūsų dėmesio, nebent norėtumėte kūrybiškai sutvarkyti jus supančią netvarką.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šios dienos kovos gali baigtis ašarų lavina. Jei ne jūsų, tai tų, kurie bus kitoje barikadų pusėje. Nors kovosite dėl to, kad būtumėte saugesni ir tvirtesni, rezultatas bus priešingas. Vargu ar šiandien bent akimirką jausitės užtikrinti tuo, ką darote. Priežastis – nuotaikų kaita, pasiruošusi nustelbti net pačias ryškiausias šviesas kelyje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Namus pasirinksite kaip saugią užuovėją nuo visų nerimą keliančių vėjų. O jie ten jus suras ir vers kitur ieškoti išeities. Žinoma, šiuo metu negalite leistis į aktyvias laimės paieškas, bet turite visas galimybes pasidžiaugti dienos perliukais. Tačiau atminkite – rizikuojate supainioti tikrus perlus su dirbtiniais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Naujienos, užgriuvusios nuo ankstaus ryto, neleis ramiai gyventi visą dieną. Iki popietės keista sumaištis vers priešintis užklupusiems netikėtumams. Blogiausia, kad nežinosite, kodėl visa tai vyksta. Vėliau klysite tikėdami visais ir viskuo. Išeitis yra ir galimybių daug. Neužsisklęskite savyje, būkite atviri ir nuoširdūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Susipainiosite tarp to, ką turite, ir to, ką norėtumėte turėti. Nesėkmės, kurios kitomis dienomis skatintų jus dar labiau siekti užsibrėžtų tikslų, šiandien vers liūdnai žvalgytis pro langą ir laukti, kol kas nors jums padės. Iš tiesų jūsų lūkesčiai teisingi – taip gali nutikti, tik nežinia, kiek esate nusipelnę ir kiek pastangų ketinate įdėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėdami parodyti, kas esate, šiek tiek peržengsite ribas. Dieną tai išryškės jūsų profesiniuose siekiuose, o vakare – namų ir šeimos reikaluose. Manysite, kad turite visas teises būti pastebėti ir įvertinti, bet kitiems atrodys kitaip. Nusivylimas skatins kaltinti save ar kitus. Nepamirškite, kad šiandien daug daugiau pasieksite statydami tiltus, o ne juos griaudami.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką