TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – spalio 3 d.

Zodiako ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte sėkmingai tvarkysite namų reikalus, o vakare tinkamai atliktos kasdienės užduotys papildys bendrą jūsų su partneriais įspūdžių bagažą. Tačiau tik tiek lengvų žinių šį spalio ketvirtadienį jums gali pažadėti žvaigždės. Blogoji žinia: asmeniniai poreikiai susikirs su partnerių norais. Kurie džiaugsis pergale, išsiaiškinsite patys, tačiau abejingų nebus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte, savo ir kitų nuostabai, kalbėsite daug. Gali būti, kad tokiu būdu pasakysite daugiau nei ketinote. Tačiau toks pavojus negrės jausmų srityje. Rodysite juos saikingai ir santūriai tam, kad jūsų jausmų objektas patikėtų jumis. Tiesa, be jūsų žinios grius sienos, kurias iki šiol statėte bandydami įtikinti kitus ir save, kad esate kitokie nei iš tikrųjų. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų pastangos pasirūpinti šeimos gerove bus dosniai apdovanotos. Tiesa, dėl to turėsite įveikti ne vieną sunkų išbandymą. Šiomis dienomis jų bus atseikėta pakankamai tiems, kurie tikėsis išsaugoti savo santykius su draugais, mylimaisiais ir atžalomis. Tada ant galvos pasipils netikėtų įvykių lavina.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Stipriąsias savybes panaudodami tam, kad visiems būtų gera su jumis būti ir bendrauti, nevenkite jums skirtos pareigų naštos. Toks požiūris, Mėnuliui judant Mergelės ženklu, tiesiog būtinas. Beje, jūsų santykiai šeimoje nukentės dėl staigių pokyčių darbe. Gal už širdies griebiantys pokalbiai su mylimu žmogumi vakare sugrąžintų viską į vietas? 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nežinomos jėgos įrodys, kad kartais geri dalykai ateina tada, kai nebijote savęs išdalyti kitiems. Tačiau apie tai negalėsite ilgai galvoti, nes be didelio noro privalėsite išmokti dalykų, kurie išves jus iš įprastos komforto zonos. Tai jums nesutrukdys vakare įsigyti reikalingų ir gražių daiktų buičiai bei mėgautis visaverčiu šeimos gyvenimu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte draugai jums teiks visapusę pagalbą ir noriai dalys patarimus. Tai leis pasijusti stipresniems, kai ant jūsų darbo stalo bus sukrauta vos pakeliama pareigų našta. Dienai ritantis vakarop, išdrįskite apie tai prabilti tiems, kurie gebės jus išklausyti. Be to, diena nežada ramybės sprendžiantiems savo ir partnerių finansines problemas.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Daugiau galvosite ir planuosite nei darysite. Tai jums ir padės, ir kenks. Ryte už pastangas darbe gausite nekuklių apdovanojimų, žinoma, jei laiku pagriebsite sėkmę už uodegos. Vakare tikėsitės to, ko negalėsite gauti. Nors gali viskas įvykti priešingai. Ko jau ko, o netikėtų posūkių bus, ypač tada, kai mylimam žmogui papasakosite savo svajones. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą pagalba jus pasieks iš toli mokymosi įstaigoje arba dėl jūsų erudicijos. Jums bus suteiktos visos priemonės, tad tereikės jomis tik pasinaudoti. Vakare plačiai šypsositės, bet ne visi žinos, kodėl. Gal tik vienam kitam draugui bus leista įminti jūsų mįslę. Iš tiesų šiomis dienomis tikrai nesigailėsite, jei ką svarbaus pasilikę tik sau. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte būsite stiprūs tiek, kiek pajėgsite leistis į bendrus nuotykius, kuriuose jums bus duotas labai sudėtingas vaidmuo. Tinkamai atlikę jį, išgirsite aplodismentus, bet dėkingai nusilenkti nespėsite. Privalėsite griebtis kitos užduoties ir kruopščiai atlikti ją iki galo. Tai jus trikdys, tačiau vakarop, nuo visko atsiriboję, pamatysite tai, ko per dieną nepavyko pastebėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Išklausę kitus, išgirsite įdomių dalykų, tačiau ties kalbomis ilgai užtrukti negalėsite. Dėl visa ko neatstumkite jums ištiestos partnerių rankos – tai gali praversti ateityje. O ir šiandien, kai dedate visas jėgas, kad išsaugotumėte harmoniją darbe ir namuose, bandysite išvengti to, kas neišvengiama. Pasitarkite su aplinkiniais, kad rastumėte visiems tinkamą sprendimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ties jumis susitelks viskas: ir karščiausia saulė, ir tamsiausi audros debesys. Niekas jūsų neklaus, ką norite pasirinkti, todėl jūsų užduotis bus išlikti ramiems ir drąsiai žvelgti neišvengiamiems pokyčiams į akis. Tiesa, ne viskas bus nudažyta tokiomis kontrastingomis spalvomis. Jei kruopščiai dirbsite dienos darbus, galite jų net nepastebėti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Visus darbus ir atsakomybes šią dieną norėsite perleisti partneriams. Deja, ne kiekvienas bus pasiruošęs jums suteikti saugų glėbį ir, užuot ką nors atlikę už jus, pamokys jus tam tikrų taisyklių. Jūsų lankstumo prireiks ir tada, kai bus sunku susitarti, kas yra jūsų, o kas bendra. Per dieną išvarginti daugybės sudėtingų užduočių, vakare noriai plaukiosite po beribes svajones. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką