Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – spalio 4 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte žūtbūt norėsite ką nors įsigyti manydami, kad be to neištversite nė minutės. Vargu ar neapgalvoti pirkiniai ir kiti skuboti sprendimai teiks trokštamo pasitenkinimo. Po pietų bus sunku susitarti su aplinkiniais, nes nerasite tinkamų žodžių mintims išsakyti. Jausitės nesuprasti ir neįvertinti, bet tai nėra priežastis ieškoti paguodos svetimame glėbyje.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte pernelyg audringai reaguosite į pastabas, įsivaizduosite, kad visi lyg susitarę jus skaudina ir žeidžia. Vakarop išsiblaškymas skatins elgtis ne itin protingai pinigų atžvilgiu. Labiau nei kitomis dienomis norėsite tenkinti savo užgaidas ir pataikauti savo poreikiams. Prisiminkite, kad didelis saldumynų kiekis ar pirkinių prigrūstas krepšys nėra pats tiesiausias kelias į laimę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Intrigos šios dienos rytą sugadins jums nuotaiką, tačiau ar verta dėl to prarasti tikėjimą viskuo ir visais? Nuotaikų kaita skatins bėgti nuo problemų tik jums vieniems žinomais būdais. Kodėl manote, kad visi turi žinoti, jog jums šiandien nesiseka? Pasidomėkite, gal kam nors, kas tikrai turi rimtų problemų, reikia jūsų pagalbos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kartais planai griūva ne dėl kitų ar mūsų pačių kaltės, todėl, nematydami šviesos tunelio gale, neskubėkite ko nors kaltinti. Žaizdos gyja ne taip greitai, kaip norisi. Žvelkite į viską kur kas paprasčiau ir leiskite, kad diena jums geranoriškai pati įteiktų dovanas. Nesulaukę jų, nepraraskite tikėjimo savimi, kitais ir visais svarbiais dalykais šioje žemėje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gali atrodyti, kad šiandien nusipelnėte gyventi geriau ir gauti daugiau nei turite. Todėl įnirtingai sieksite pergalės kartais nepastebėdami tų, kuriems iš tiesų yra sunkiau. Nieko nelaimėsite dėdami daug pastangų į naujų projektų įgyvendinimą. Be to, artimiausi keturi mėnesiai jums įrodys, kad judėti pirmyn geriau sekasi tada, kai esate gerai pasiruošę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Manote, kad visi turi išklausyti jus ir pritariamai linksėti galvą? Taip atrodys tik jums. Tai trukdys jums maloniai ir gražiai leisti šį ketvirtadienį. Žvaigždės pataria neklupti ties kiekviena smulkmena ir nesitikėti, kad dėl jūsų bus panaikintos visos kliūtys. Jos bus nereikšmingos ir trumpalaikės, todėl leiskite joms praeiti pro šalį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Susierzinimas ryte – ne pats geriausias ir maloniausias palydovas. Galite jį nuvyti šalin palikdami sau poreikį aktyviai siekti tikslų. Ši diena netinkama pasiraitojus rankoves pradėti įgyvendinti seniai suplanuotų darbų. Be to, Jupiteris, kuris nuo šiandien tapo retrogradiniu, keturiems mėnesiams pristabdys tuos, kurie svajoja apie plėtrą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei manote, kad visi turi žinoti, apie jūsų nenusisekusį rytą ir esate pasiruošę atkreipti praeivių dėmesį, galite pabandyti viešai išlieti savo nepasitenkinimą. Jei jums to nereikia, pradėkite dieną nusiteikę pozityviai ir gera nuotaika. Dienos metas nebus palankus naujų darbų pradžiai, o po pietų vargins neramios mintys. Laimė, galimybių gerai jaustis ir sėkmingai dirbti – bus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sunkiai seksis atsiriboti nuo namų rūpesčių ir visa galva panirti į darbus. Dėl to galimi ginčai su kolegomis. Vėliau papildomu galvos skausmu taps tarp jūsų ir sutuoktinio įvykęs nesusipratimas. Greičiausiai tai bus nepasitikėjimas, tyliai atsėlinęs ir įsitaisęs tarp jūsų. O jūs galvosite, kad tai kas nors daugiau. Nekvaršinkite sau dėl to galvos!

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ginčai su mylimu žmogumi ar vaikų nesąmoningas bandymas jus įskaudinti sekins jūsų energijos resursus ir bus prasta dienos pradžia. Darbai strigs dėl neaiškių priežasčių, vers jus nerimauti dėl ateities. Vakare neapgaudinėkite savęs ir nemėginkite apgauti kitų – nuo to dienos pabaiga bus šviesesnė jums visiems.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei būdami darbe galvosite apie namų problemas ir nemėginsite jų spręsti, diena neprasidės smagiai. Vėliau lyg kokia nemalonumų lavina užvirs įvairūs nenumatyti rūpesčiai. Tačiau atminkite, kad kartais pakanka pakeisti požiūrį ir diena nušvinta naujomis spalvomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nebūkite tokie priekabūs ir kiti jums bus daug atlaidesni. Jei jums viskas krenta iš rankų, nebūtina dėl to kaltinti kolegos, viršininko ar viso likusio pasaulio. Po pietų tikėsitės, kad diena prašviesės. Taip ir bus, jei atidžiau dėliosite kaladėles, iš kurių susideda jūsų asmeninis gyvenimas. Dėl vienos neteisingai pastatytos dalies, gali sugriūti visas jūsų šiandien suręstas statinys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką