Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas kovo 05 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

20-oji Mėnulio diena. Tai viena geriausių Mėnulio dienų: rimta, švari, produktyvi. Labai gerai, jei pakankamai laiko skirsite rimtiems apmąstymams: koreguokite strategiją, numatykite tolesnį kelią.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Susimąstykite, kokie svarbiausi jūsų veiklos tikslai, ir padarykite visa, kad juos pasiektumėte. Jūsų pastangos šia linkme bus sėkmingos. Neatsisakykite kolegų ir bičiulių pagalbos, jeigu ji bus teikiama.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Sužinosite svarbią naujieną, kuri, ko gera, pakeis Jūsų požiūrį į gyvenimą ir turės įtakos karjerai. Daug naudos duos pažintis su įtakingu asmeniu. Jis Jums padės profesinėje srityje ir įgyvendinti komercinius projektus.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vertėtų paklausyti savo teisininko patarimo ir tik po to pradėti bendradarbiauti su naujais partneriais. Turite galimybę išvykti į užsienį, todėl nepraleiskite progos – tai praskaidrins jūsų kasdienybę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Išspręsite verslo problemas ir sėkmingai žengsite į priekį. Išsipildys visi jūsų lūkesčiai, susiję su naujų partnerystės santykių užmezgimu, paskolų gavimu, įsidarbinimu. Darbe turėsite visišką veiksmų laisvę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turėsite kaip reikiant padirbėti ir sutaupyti pinigų, kad galėtumėte įgyvendinti savo norus. Šiame kelyje susidursite su sunkumais, bet galiausiai Jums pavyks įgyvendinti visus sumanymus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Susitiksite su vienu iš giminaičių, kuris Jums parengė viliojančių dalykinių pasiūlymų. Labai galimas dalykas, kad netrukus Jūs imsitės bendro verslo, kurio pradžiai reikia ruoštis jau dabar.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbai Jūsų neišsigąsdins, priešingai – dirbsite energingai ir atkakliai. Jūs turite elgtis diplomatiškai ir vengti nesutarimų su partneriais. Tik tada sulauksite paramos ir pagalbos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasieksite didelių laimėjimų darbe, komercinėje veikloje, būsite labai patenkinti tuo, kad pildosi visi jų norai. Neblogas metas tiems, kurie stengiasi įsitraukti į politinę veiklą. Svarbus asmuo Jums padės stoti į politiko kelią, bet jis nebus lygus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Galite apsvarstyti su valdžia pribrendusias problemas ir sulaukti pagalbos jas sprendžiant. Savo tikslus Jūs pasieksite įvairiais būdais ir priemonėmis – čia Jums padės ir kelionė po užsienio šalis, ir investicijos į svarbius projektus, ir giminių pagalba.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Seksis kontroliuoti situaciją, galite svarstyti įvairias verslo plėtimo galimybes. Valstybės tarnautojai sulauks vadovų paramos, tad galės veikti ryžtingiau ir turėti daugiau naudos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atsidursite situacijoje, kuri viską jūsų gyvenime staiga pakeis į gerąją pusę. Reikia tik nepražiopsoti galimybės ir laiku ja pasinaudoti. Pasiūlymus imtis bendro verslo pirmiausia reikėtų gerai apgalvoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasieksite teigiamų rezultatų, tvarkydami profesinius ir finansinius reikalus. Jūsų aktyvumą deramai įvertins vadovai bei kolegos. Asmeniniame gyvenime prasideda ilgai lauktas stabilumo laikotarpis.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką