Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas kovo 15 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

30 Mėnulio kalendoriaus diena. Tai harmonijos, saiko, rimties ir poilsio diena. Apibendrinkite praeitą mėnesį, užbaikite darbus, gausinkite, kaip galite, grožį savyje ir skleiskite jį aplinkui. Atsisakykite alkoholio ir kitų blogų įpročių, kitaip trauka išliks ilgam laikui.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai arba tiesiog būsite skubinami kažką užbaigti, atsiskaityti. Mintys apie darbą ir šeimyninius rūpesčius neleis jums harmoningai jaustis. Meilė, šiluma, kurios trokštate, šiandien atrodys nepasiekiama.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandieną gali užgriūti aibė smulkių rūpesčių. Nesinervinkite, nepulkite nuo vieno dalyko prie kito. Bendrauti su dominančiu žmogumi seksis kur kas geriau, jei neprisikūrėte nerealių romantiškų svajonių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien venkite pasiduoti neprotingai euforijai, iliuzijoms, o joms sugriuvus – kaltinti visą pasaulį. Gali būti, kad teks pamiršti visokius idealus, aukštus siekius, nes reikės uoliai padirbėti namuose arba savo versle.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien labiausiai norėsis plepėti su draugais, artimaisiais apie šį bei tą, kartu nepamirštant ir pasigirti savo bei šeimos narių pasiekimais. Tačiau savijautą blogins įvairūs rūpesčiai, mylimo žmogaus kaprizai. Venkite kitus teisti, kritikuoti.Kažkam galite skaudžiai sužeisti širdį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Įtemptos, rimtos pastangos turėtų atnešti sėkmę. Tačiau gali būti, kad jums norėsis gauti naudos kitų sąskaita, naudojantis tarnybine padėtimi ar pan. Kažin ar tokie poelgiai liks nepastebėti ir atitinkamai neįvertinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų nuotaikos bus gana permainingos. Galite jaustis pavargę nuo triukšmo, šurmulio ir įtemptų darbų. Norėsis vienatvės, ramybės. Vakare galimas nelengvas pokalbis su draugu, gerbėju arba mylimu žmogumi. Kažkuo nusivilsite, apniks abejonės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite nusiteikę daryti tik tai, kas įprasta ir būtina. Tačiau kažin ar pavyks išvengti staigmenų. Svarbu pasirūpinti, kad jus suptų patikimi bendraminčiai, ypač jeigu vykdote atsakingą veiklą. Panašu, kad iškils grėsmė susikompromituoti per meilės ryšius, finansines aferas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Su meile, pramogomis susijusių reikalų šiandien nė neverta planuoti – viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Diena bus palankesnė, jei neieškote nenusipelnytos naudos bei abejotinų nuotykių. Nesikivirčykite su tais, nuo kurių esate priklausomi profesine ar kitokia prasme.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei tvirtai stovite ant žemės ir mokate racionaliai mąstyti, teisingai įvertinsite tiek savo galimybes, tiek labiausiai tikėtinas veiksmų pasekmes. Labiau pasikliaukite tais, kuriuos mylite. Raminkite nervus, stiprinkite sveikatą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rimtai dirbsite, mokysitės ir kursite didelius planus. Deja, tai gali nelabai patikti kažkam iš artimų žmonių. Nelengvai arba ne taip, kaip norite, spręsis svarbių ryšių, sutarčių ar meilės partnerystės klausimai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite įteisinti tai, ką neseniai aptarėte, arba gali pajudėti kažkokie reikalai, susiję su finansinėmis aktualijomis, paskolomis, fondais. Tiesa, tai įvyks ne savaime, o po susitikimų su kai kuriais pažįstamais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žmonės, su kuriais šiandien jums teks turėti bendrų reikalų, gali susidaryti tiesos neatitinkančią nuomonę apie jus. Pasistenkite elgtis kuo ramiau, kas minutę nekaitaliokite savo nuomonės ir planų, venkite konfliktų, konfrontacijos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką