Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 18d. 06:00

Horoskopas kovo 18 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

15-oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sudėtingiems darbams diena nepalanki, bet romantikai – kaip tik. Galbūt norėsis nustebinti mylimą žmogų aistringu dėmesiu, o gal – palepinti vaikus. Ir viena, ir kita seksis neblogai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Puikiai susivoksite situacijose, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių jums dalykų, deramai sutvarkyti pribrendusius reikalus. Tačiau teks skaitytis su kitų žmonių interesais bei norais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

  Būsite gana įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Jei pasiseks, šiandien įvyks pažintis su įtakingu asmeniu, kuris vėliau gali padėti versle, karjeros reikaluose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

  Jus prisimins seni draugai, galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos ar bent jau rimtų pažadų, padrąsinimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

  Šiandien turėsite galimybę sudaryti jums labai naudingą sandėrį. Pagrindinis jo bruožas turi būti paprastumas. Stenkitės nekomplikuoti reikalų, nors ir kaip norėtųsi šiek tiek pasikabinėti prie detalių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

  Turite galimybę iš esmės paveikti kelių artimiausių dienų įvykius. Plaukdamas pasroviui rizikuojate sulaukti nemalonumų. Privalote daryti sprendimus, kitaip vėliau labai gailėsitės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

  Planai keisis dažnai. Būkite dėmesingesnis žmonėms, su kuriais susitarėte susitikti ar ką nors esate pažadėjęs. Gresia lengvai pamiršti ir susitikimus, ir pažadus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

  Neverta skubėti ar pradėti kokį nors didelį, ilgai truksiantį darbą. Situacija labai greitai keisis, tad šiandienos įdirbis veikiausiai niekur netiks.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

  Šiandien būsite kur kas pastabesnis nei paprastai, sugebate analizuoti įvykius, atkreipiate dėmesį ir į smulkiausias detales. Galite pabandyti laimę kazino.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

  Įprastų normų ar nerašytų taisyklių laužymas tik padės įtvirtinti autoritetą, susikurti trokštamą įvaizdį. Kritikų taip pat netrūks, bet į juos galima nekreipti dėmesio.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

  Visiškai netinkama diena spręsti asmeninius klausimus ar privataus verslo reikalus. Geriausias sprendimas – kol kas nedaryti nieko.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei yra kuo, nesidrovėkite pasigirti pats. Neskubėkite dalyti pažadų, investuoti lėšas į naujus projektus. Geras laikas ieškoti pelningesnio užsiėmimo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką