Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 9d. 06:00

Horoskopas lapkričio 09 d., pirmadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

22-oji Mėnulio diena. Ši diena – rami, išmintinga. Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėkite, apmąstykite – žymiai didesnė tikimybė nei paprastai, ką nors išsiaiškinti, atskleisti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Energijos netrūks, tad iki pietų nemažai nuveiksite, todėl džiuginsite aplinkinius. Deja, dienai einant į pabaigą, pasijusite išsisėmę ir prisirinkę nekokių emocijų. Turtiniuose reikaluose reikalingas ypatingas budrumas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geriau seksis pirmoje dienos pusėje, o vėliau padaugės įtampos, nesusipratimų. Jei nebūsite aklas ir kurčias, pastebėsite jums rodomą dėmesį iš priešingos lyties asmens. Tačiau dėl romantiško intereso iškiltų grėsmė piniginės turiniui arba draugystės ryšiui.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali įvykti kai kas netikėto, kas sugriautų jūsų planus. Galite netgi jaustis gan pavargęs dėl oro pokyčių. Stenkitės pasirūpinti savo sveikata, o tai leis susidoroti su stresu. Sveikai maitinkitės ir išsimiegokite, tuomet viskas bus tvarkoje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Aktualūs bus mokslo, kultūros, finansų arba su užsieniu susiję reikalai. Neignoruokite antrosios pusės poreikių ir prašymų. Galite patirti gundymus arba atsidurti dviprasmiškoje situacijoje. Įvertinkite galimas savo poelgių pasekmes.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai kiti tikisi iš jūsų pagalbos, jūs dažnai pamirštate savo paties poreikius. Tačiau šiandien derėtų pasielgti kitaip – skirkite laiko sau, tuomet galėsite geriau pasirūpinti ir kitais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Labai intensyvi diena – nė minutėlės atokvėpio. Nusimato diskusijos, įvairūs renginiai, pristatymai, kur gausiai pasisemsite įspūdžių ir informacijos. Palanku sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jausite pečius užgulusią kitų žmonių problemų naštą, net jei tai ir ne jūsų reikalas. Darykite ką galite, jei norite padėti, tačiau leiskite ir kitiems prisiimti atsakomybę. Būkite kantrus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jausitės savo stichijoje, o kiti atkreips dėmesį į jūsų veiklą. Pagaliau pasijusite pripažintas, todėl užsimanysite pasinaudoti situacija. Vis dėlto, nesusireikšminkite, išmokite patylėti kur reikia ir kada reikia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, teks pakrapštyti piniginę arba pasitelkti manipuliatoriaus sugebėjimus. Popiet jau labai norėsis komforto, nors nedidelių pramogų. Galite nusipirkti naują stilingą rūbą arba papuošalą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nereikia skubėti. Viską gerai išnagrinėkite, apmąstykite – žymiai didesnė tikimybė nei paprastai, ką nors išsiaiškinti, atskleisti. Gerai gilintis į dokumentus, mokslinę informaciją. Galimi sėkmingi susitikimai – geras laikas diplomatams, verslininkams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Daug minčių, emocijų, idėjų sukels perskaitytos publikacijos, išgirstos naujienos ar dominančio asmens pasiūlymas. Popiet užplūs nerimastingi prisiminimai, bus sunku susikaupti konkrečiai veiklai. Galite iškrėsti kvailystę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ir kolektyve, ir šeimoje bus sunkiau išlaikyti taikumą, meilę, taigi disciplinos siekis darbe bei supratingumas namuose iš tiesų pravers. Vaikams taip pat gali prireikti daugiau priežiūros, globos, o juos auklėjantiems – kantrybės.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką