Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 14d. 06:04

Horoskopas lapkričio 14 d., šeštadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

27 Mėnulio kalendoriaus diena, viena iš harmoningų, brandžių. Mėnulis jau senas, tačiau jis labai palankus vidiniams darbui - sąmonė, dėmesys atsigręžia nuo išorinio pasaulio labiau į save ir kelia mintis, sąmonę, fantaziją į viršų link sielos ir Dvasios, ką ir nurodo šios Mėnulio kalendoriaus dienos simbolis Burlaivis.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienis turėtų būti pakankamai džiugi, rami, brandi diena. Ypač svarbu, aktualu taps taikingumas, harmonija ir grožis. Per grožį, taikingumą ir harmoniją, švelnumą ir artumą nuveiksite daugiau, lengviau pajausite dvasingumą.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Klausykitės savo vidinio balso ir tikrai neapsiriksite. Šiandien būsite įtaigus, todėl bet ką įtikinsite savo argumentų teisumu. Gali užsimegzti slaptas romanas.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tinkama proga svarbiam pokalbiui, neabejodami siūlykite savo projektus svarbiems žmonėms, siekite to, kas jums priklauso. Finansinės problemos gali išsispręsti per partnerius, sutuoktinį, mylimą žmogų.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Padėdami kitiems įgysite tikrų draugų bei neabejotinai sustiprinsite jau esamus bičiuliškus ryšius. Tvarkant reikalus bei meilėje verta rizikuoti, mėginti laimę tai sėkmės metas, kai pavyksta įvykius pakreipti reikalinga linkme.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jus supras, atjaus sutiksite guodėjų, rėmėjų. Tinkamas metas skolintis pinigus arba priminti apie skolos grąžinimą senam draugui, giminaičiui. Palanku tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei reikia išmintingo patarimo, pasikalbėkite apie savo rūpesčius, ypač šeimyninius, finansinius, su bičiuliais. Tiks spręsti gyvenamosios vietos problemas. Bus palankūs susitikimai su įtakingais asmenimis ir užsieniečiais atsivers naujų perspektyvų.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Spręstinos dalykinės problemos ne tik aiškiai išvysite, kas negerai, bet ir rasite optimalią išeitį. Tinka ieškoti finansuotojų sumanymui įgyvendinti. Geras laikas ne tik reorganizuoti veiklą, koreguoti planus, bet ir pertvarkyti darbo vietą.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Sėkmę garantuos jūsų diplomatiškumas bei populiarumas tarp draugų, taip pat partnerių įtaka, jų finansinės galimybės. Verta užmegzti ryšius, kreiptis pagalbos į įtakingus, turtingus ar tiesiog sumanius asmenis.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nepraleiskite progos taisyti bendravimo su vaikais klaidas, susitaikyti su mylimu žmogumi. Galimas ir naujas trumpalaikis įsimylėjimas. Gilinkitės į atsibodusią kasdienybę, buitį, darbą rasite įdomių, smagių bei malonių dalykų, kurių anksčiau nepastebėdavote, kils ir naujų kūrybinių sumanymų.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Svarbus laikas jums asmeniškai bei jūsų karjerai pagaliau atėjo gerų pokyčių metas. Jei norisi iš karto visko ir nežinote, ką geriau rinktis, pasidalykite tuo su draugu. Šnekučiuodamiesi savaime surasite reikalingą sprendimą.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gerų sumanymų bei vertingų pasiūlymų laikas. Tai padės pagerinti jūsų finansinius reikalus. Tinkamas laikas įsigyti vertingų daiktų namams, pirkti dovanas artimiesiems.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Smagus laikas: bus malonu bendrauti, seksis veikti. Tvarkykite skubius reikalus, susitikite su reikalingais žmonėmis. Gerės santykiai su kolegomis, giminaičiais, kaimynais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką