Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 20 d., sekmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

26-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Klaidingos išminties, iliuzinių reginių diena. Gali būti nepastebėti ryškūs nukrypimai nuo tiesos, nemažai rizikos pasiduoti įvairioms silpnybėms, ypač puikybei, tuščiažodžiavimui. Neskubėkite imtis naujų darbų – mažai bus prasmės, tai gana tuščia diena.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūs turite ką pasakyti pasauliui ar bent jau jus supančiai bendruomenei, todėl šiuo metu ieškosite būdų, kaip tai padaryti kūrybiškai. Tik nepadarykite klaidos ir negalvokite, kad žinote, kas geriausia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien galite sulaukti svarbios pamokos, gali tekti išmokti atleisti. O šiaip jūsų emocijos šiandien – didžiausias jūsų priešas. Didžiąją dalį dienos teks save raminti, tramdyti ir giliai kvėpuoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pastaruoju metu jaučiate stresą bandydami rasti savo vietą po saule, nors turite aiškią viziją, ko norite pasiekti. Sumaištį greičiausiai kelia pasikeitę santykiai su artimais žmonėmis ar gauti pasiūlymai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei kreipsite didesnį dėmesį į tai, ką kalba aplinkiniai, gausite vertingos informacijos. Šiandien prasčiau seksis tvarkyti konkrečius reikalus, kur svarbu smulkmenos, sunkiau fiksuoti detales. Jei tai reikės daryti: būkite atidesni, daugiau laiko tam skirkite – perskaitykite dokumentą, įsigilinkite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gana dvilypė diena, gali būti kupina ir dvipylių jausmų. Viena vertus, išspręsite ne vieną seniai kankinusią problemą, kita vertus, galite susikurti naujų, įsivelti į beprasmišką konfliktą. Būkite kritiškesni, turėkite savo nuomonę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kad ir kaip ilsėtumėtės, truks tiek fizinių, tiek dvasinių jėgų. Ypač reikėtų susirūpinti dėl pastarųjų, tad kiek įmanydamas venkite pernelyg veiklių, energingų ir emocingų žmonių draugijos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atidėkite savo asmeninius reikalus į šalį, o į problemas bent trumpam užmerkite akis. Geriau pagavokite apie artimus ir brangius jums žmones, pasirūpinkite jų sveikata ir gerove.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors būsite vis dar kūrybiškai nusiteikę, šią dieną pasiekti kažkokių apčiuopiamų rezultatų bus sunku. Greičiausiai jaučiate stresą dėl to, kad iš jūsų aplinkiniai daug tikisi, o patys jaučiate, kad kai kurių lūkesčių patenkinti nepavyks.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei esate susirūpinę tuo, kad jūsų ištekliai senka, paieškokite alternatyvių būdų, kaip užsidirbti. Venkite restoranų bei prabangių parduotuvių, mat šiuo metu jums svarbiau tiesiog išgyventi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Bus sunku įgyvendinti savo planus, mat nuotaika bus nekokia, dirbti efektyviai nesiseks. Visgi nepulkite į melancholiją, depresiją, kaip tik stenkitės bendrauti su žmonėmis. Jei susidursite su netikėtu atsitiktinumu, priimkite tai kaip ženklą – niekas nenutinka be reikalo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Metas bus gan chaotiškas, bet turėtų patikti. Greičiausiai suvoksite, kad neprivalote būti visuomet pirmose eilėse, o galite pasitenkinti šiek tiek mažesniu dėmesio kiekiu. Susitvarkykite savo namų ir darbo aplinką – sumaištyje jums sunku susikaupti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasistenkite perimti iniciatyvą, nors ir reikėtų dėl to pakovoti. Tam tikri žmonės turi pagaliau sužinoti, ko iš jūsų gali ir turi tikėtis. Esate galutinai apsisprendęs ir dvejoti nebeturite dėl ko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką