Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 21 d., sekmadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

17-oji Mėnulio diena. Džiaugsmingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Šią dieną siela turi skambėti tarsi varpas, džiaugtis, dalintis, mylėti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite sulaukti finansinės veiklos patikrinimo, juridinių pretenzijų. Arba patys kam nors jas reikšite. Tačiau ši diena gali atnešti sėkmę tiems, kas studijuoja, siekia užmegzti įtakingas pažintis, sustiprinti savo autoritetą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kils grėsmė, kad gali išaiškėti kai kurios jūsų klaidos, paslaptys ar melas. Tikėtinos ir buitinės problemos. Nedramatizuokite situacijos ir nesistenkite nuversti kalnų, bent jau šiandien.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Su neužbaigtais darbais susidorosite nesunkiai. Sėkmingai turėtų spręstis seniau pradėti komerciniai, tiekimo, ūkiniai klausimai. Pastangos, susijusios su sveikatos atstatymu bei profilaktika, irgi duos pastebimų rezultatų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Su nepažįstamaisiais būkite ypač santūrus ir atsargus. Būdamas gerai nusiteikęs lengvai galite leptelėti ko nereikia. Verčiau bendraukite su gerais draugais ir nevelkite jų į savo reikalus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sugebėsite dėl visko susitarti, išpešti konkrečios naudos. Galbūt turėsite neblogą galimybę pasipelnyti, sustiprinti savo turtines, finansines pozicijas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Panašu, kad atsiras galimybių sustiprinti savo finansinę padėtį, bet taip pat grės stambūs apsirikimai turtiniuose reikaluose. Verčiau neskubėkite pasirašyti abejotinos vertės dokumentų, sandorių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Užuot nuolat graužęsis dėl savo tikrų ar tariamų trūkumų, verčiau pasidžiaukite privalumais. Visame kame galima įžiūrėti šviesiąją pusę. Pats laikas suprasti, kad jus supantys žmonės – nepalyginti didesnis turtas už daiktus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų profesinės perspektyvos lengvai gali pakibti ant plauko. Norom nenorom kils minčių keisti darbą ar gyvenamąją vietą. Gali tekti paplušėti namuose, taisant sugedusią techniką, tekančius čiaupus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pastaruoju metu dirbote ypač sunkiai, tad šiandien turite visišką teisę paprasčiausiai patinginiauti. Jei nerastumėt kompanionų, ne bėda – puikiausiai pailsėsit ir vienas. Eikite miegoti kiek galima anksčiau.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Esate laimingas galėdamas užsiimti tik savo reikalais, bet juk taip smalsu žinoti, kaip sekasi kitiems... Nepasiduokite pagundai nuklausyti svetimą pokalbį, skaityti laišką per petį ir panašiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Labai keista, bet šiandien su visais sutarsit dėl skonio dalykų. Kita vertus, tai nereiškia, kad diena bus nuobodi. Šįvakar bus labai tinkama nuotaika rimtai apsvarstyti kažkokį įdomų ir kontraversišką dalyką.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iš ryto seksis bendrauti su užsieniečiais, spręsti juridines problemas. Popiet galite neišvengti nervingų situacijų viešumoje, gatvėje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką