Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 22d. 06:00

Horoskopas lapkričio 22 d., antradieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

28-oji Mėnulio kalendoriaus diena, ramybės ir harmonijos metas. Palankus laikas jau pradėtų darbų tąsai, meditacijoms, sielovadai. Derėtų daugiau dėmesio skirti vidaus pasauliui, pasimelsti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būkite atidūs – galite privelti ar nepastebėti klaidų. Reikalus gali apsunkinti gendanti technika ar organizaciniai nesklandumai. Į antrąją dienos pusę imsite skųstis suprastėjusia sveikata, galimi nesklandumai namuose, barniai su sutuoktiniu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasistenkite iš pat ryto nusiteikti kuo pozityviau. Jei kiltų konfliktų su namiškiais ar praeiviais, pasistenkite nepratrūkti, reaguokite ramiai, iki galo išsiaiškinkite konflikto priežastis. Antroje dienos pusėje savijauta pagerės, kils naujų minčių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ši diena – puikus metas sau įrodyti, kad galite susidoroti su nesklandumais ir įveikti visas kliūtis. Stenkitės išnaudoti kiekvieną progą, praleistos progos nesikartoja. Artimiausiu metu jau galėsite didžiuotis sėkme.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pajusite, kad esate vertinami, tas, žinoma, pakutens savimeilę. Dideli planai, susiję su tolimomis kelionėmis, gali neišdegti, teks juos atidėti vėlesniam laikui. Vakaras tinkamas pramogoms, pažintims.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ši diena labai tinkama kasdienei, įprastai veiklai. Jei tektų taisyti savo pačių padarytas klaidas, nesikarščiuokite, prireikus nebijokite prašyti pagalbos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią dieną patartina neskubėti, skirti laiko ateities planų apmąstymams, išsiaiškinti prioritetus. Pažadus, susitikimus, sutarčių pasirašymą geriau keletui dienų atidėti. Rinkite informaciją, kaupkite žinias.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Labiau pasitikėkite savo instinktais ar nuojauta. Bandydami rūpimą reiškinį įvertinti racionaliai, galite nepastebėti užslėptos, tačiau svarbios reikšmės. Teisingiausias bus pirmas įspūdis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neskubėkite, gerai apmąstykite kiekvieną savo žodį, kad paskui netektų gailėtis dėl duoto pažado. Kita vertus, įsipareigojimai lieka įsipareigojimais – jei pastaruoju metu jų nevykdėte, susimąstykite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pamirškite avantiūrizmą, stenkitės kuo mažiau rizikuoti, imtis impulsyvių veiksmų. Pagrindinis moterų ginklas šiandien tebūnie flirtas. Daugiau bendraukite su artimaisiais, būkite atviresni, labai svarbu išklausyti kitus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali būti sunku išvengti ginčų ar net skandalų. Visgi patartina būti kuo diplomatiškesniems, lankstesniems – diena tokia, kad daugelis gali reaguoti jautriau nei paprastai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena palanki kūrybinių sumanymų brandinimui. Skirkite laiko šeimai, namams, materialiems reikalams. Laikykitės rimties, kad ir ką darytumėte, darykite iš širdies.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Puiki diena savianalizei, neskubriam bendravimui su artimu žmogumi, paprastų gyvenimo džiaugsmų ir malonumų atradimui. Išgyvenkite kiekvieną akimirką, pajuskite, ką reiškia būti čia ir dabar.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką