Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 24d. 06:00

Horoskopas lapkričio 24 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

30-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Harmonijos, susikaupimo, saiko, rimties ir poilsio laikas, palankus apibendrinimams, apmąstymams, vertinimams. Užbaikite darbus, gausinkite, kaip galite, grožį savyje ir aplinkui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien gali tekti derėtis su asmeniu, kuris niekaip jūsų nesupras. Tačiau jums seksis ir jūsų pasitikėjimas nusiųs atitinkamą signalą galingiems žmonėms. Sugebėjimas siekti kompromiso leis jums atsidurti geresnėje pozicijoje.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei nereaguosite į provokacijas ir neskubėsite į pirmas eiles – viskas bus gerai. Gauti pasiūlymai, verslo susitarimai bus naudingi. Jums teks dar atidžiau dirbti, apdairiau planuoti savo veiklą, atsargiau elgtis su pinigais ir paklusniau vykdyti vyresnybės nurodymus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite permainingų emocijų, net sunkiai prognozuojamas. Norėsis laisvės, kažko naujo, erzins įvairūs suvaržymai, kasdienybė ar nusibodę santykiai. Diena palanki tiems, kurie susiję su moksline kūryba, žiniasklaida, sunkesnis laikas menininkams, finansininkams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei užmegsite romantiškus santykius šiandien, daug lems minčių bendrumas, abiejų pusių draugų reakcija. Jei atsiras glaudus draugiškos paramos, supratimo jausmas – meilės romanas gali būti ilgas, nevaržantis laisvės, labiau originalus ar draugiškas nei aistringas. Nesistenkite „pririšti“ partnerio, nes viską sugadinsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sunki diena. Nesistenkite versti kalnų. Labiausiai tai turėtų prisiminti moterys. O vyrams bus labiau svarbu rūpintis savo šeimos moterimis, namų reikalus iškeliant aukščiau už dalykinius. Vakaras neblogas viešnagėms pas draugus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nustokite lyginti save su kitais, pagaliau įsikalkite į galvą, kad esate unikalūs. Jūsų asmenybė – puiki, todėl turite visas galimybes susipažinti su jums skirtuoju žmogumi. Tik nemanykite, kad visuomet su visais sutarsite, kadangi tai neįmanoma.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pats laikas baigti tuos reikalus, kuriuos buvote primiršę. Stenkitės neprarasti savitvardos, tuomet diena bus nebloga tvarkyti su profesija susijusius klausimus. Vis dėlto nepatartina su darbdaviu aptarinėti perspektyvų. Vakaras geras surengti vakarėlį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rytmetys sudėtingas – galimi netikėti konfliktai. Vakare galite jaustis itin pavargę – patartina neplanuoti išvykų, kelionių ir svarbių pokalbių ar susitikimų. Kita vertus, galimas ir nelauktas susitikimas, padėsiantis išsiaiškinti painiavą, apgaulę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nueisite daug toliau, jei bendrausite su kitais žmonėmis, o ne laikysitės vienatvės. Neužsisklęskite, kadangi galite įgyti žmogaus, su kuriuo sunku dirbti, reputaciją. Atsiverkite aplinkiniams ir nebijokite pasakyti savo nuomonės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors nuotaika bus gera, tačiau galite būti prislėgti naujų svarbių sprendimų svorio. Tinka dirbti įprastus darbus, pavyzdžiui, tvarkyti aplinką, namus arba darbo vietą, dokumentus. Ryto laikas puikus įžvalgoms, menininkams, žmonėms, kurių darbas yra susijęs su dvasinėmis praktikomis, grožiu, menu ir mokslo naujovėmis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite išsiblaškę, todėl jums nuolat kažko trūks, nors ir mažmožių, tačiau itin svarbių. Jeigu reikės kažkur keliauti, būtinai susidarykite sąrašą daiktų, kuriuos privalote turėti su savimi ir pasitikrinkite, ar išties viską įsidėjote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Išmokite klausyti ir girdėti, nes dėl šių dviejų savybių trūkumo prarandate jums itin naudingą informaciją. Dažnai siekdami įrodyti savo tiesą ar bandydami primesti savo nuomonę, neišgirstate aplinkinių. Pats laikas keistis.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką