TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 27 d., sekmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

3-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Intensyvi, aktyvi, tačiau nelabai sėkminga diena, gali vyrauti agresyvios, irzlios, nuotaikos, galimos traumos, įvairūs gedimai. Vertėtų dirbti mažiau reikšmingus darbus, o dar geriau – ilsėtis. Susidūrę su provokacijomis, grubumu – ginkitės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kuo ilgiau delsite, tuo bus blogiau. Turite tam tikrų pareigų, nuo kurių niekaip nepavyks išsisukti. Pagal aplinkybes stenkitės būti kiek galite mandagesni.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Sunku atsikratyti įspūdžio, kad visi norėtų atsisėsti būtent ant tos kėdės, ant kurios sėdite jūs. Daugiau kreipkite dėmesio į priežastis ir padarinius. Esate pernelyg protingi, kad pasiduotumėte nevaldomoms emocijoms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kita nuomonė gali pasirodyti esanti kur kas teisingesnė, nei jūs visą laiką manėte. Turite pripažinti tai patys sau. Gali būti nelengva valdyti emocijas, bet nuo pareigų ir atsakomybės jūsų niekas neatleis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepamirškite užjausti ir palaikyti tų, kurių nelydi tokia sėkmė kaip jus. Atjauta, paguoda, kitų geresnis supratimas neliks be atsako. Ir pirešingai – abejingumas, perdėta savimyla gali lemti labai nemalonias pasekmes.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gal suinteresuoti asmenys savo santykius verčiau aiškinasi patys, be jūsų tarpininkavimo? Vidinės ramybės ir taikos sieloje nenusipirksi – ją reikia užsitarnauti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nedvejodami ištieskite pagalbos ranką. Gyvenimas vis dėlto kur kas margesnis, nei jūsų tobulosios fantazijos. Galbūt savo padėtį vertinate pernelyg pesimistiškai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ne kiekviena diena gali būti puiki. Tolesnė kova su vėjo malūnais – tik laiko ir jėgų švaistymas. Kita vertus, žygiuoti pirmyn vis dar įmanoma, tik ne tokiais plačiais žingsniais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gera atmintis – puiku, bet šiandien ji gali trukdyti gyventi. Nelaikykite akmens užantyje, atleiskite „savo kaltininkams“ – tik taip galėsite judėti į priekį. Gali nutikti kažkas nepaprasta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Laikas lįsti iš kiauto ir vėl nerti į gyvenimo sūkurį. Sutiksite žmonių, kurie, galbūt patys to nežinodami, ieško būtent jūsų. Palankus metas susitikimams su gerais draugais, tačiau gali būti rizkingos pažintys su naujais žmonėmis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeimos reikalai gali komplikuoti šiaip jau gerą dieną. Gali tekti priimti neįprastą sprendimą. Bet kuriuo atveju pasistenkite būti atsakingi ir sąžiningi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kažko trokštate taip beprotiškai, kad tai jau tampa įkyria idėja. Žvaigždės palankios jūsų siekimams. Lengva pergalė nepakeis jūsų, tiesiog atneš trupinėlį laimės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tramdykite save, kol tuo dar neužsiėmė kiti. Nežvanginkite ginklais, kol medžioklė dar neprasidėjo arba jau baigėsi. Bet kuriuo atveju turite laiko pasiruošti artėjantiems įvykiams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką