Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 28 d., pirmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

4-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Rimties, ramybės, susikaupimo, tačiau taip pat ir pasyvaus stebėjimo, o ne veikimo metas. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, toliau nuo šurmulio ir gausaus būrio žmonių. Vertėtų labiau pasikliauti intuicija, nuojauta šią dieną gali padėti išvengti kai kurių paklydimų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Vienas netikėtas įvykis sujaudins jus. Apgalvokite, kas vis dėlto jums būtų geriausia. Gal užteks klajonių ir laikas sukti į saugų uostą? Gerai skirkite, ką jums sako protas, ir ką - jausmai. Ypač rūpestingai vykdykite prisiimtus įsipareigojimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Daugiausia džiaugsmo teiks bendravimas su mylimu žmogumi. Netgi įprastus kasdienius darbus bus ypač malonu dirbti kartu. Neslėpkite savo jausmų - atvirai sakykite, ką jaučiate ir ką galvojate.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turėsite progos akivaizdžiai įsitikinti, kokios neįtikėtinos galimybės jums siūlomos. Būkite apsukrūs ir tikslingai jomis pasinaudokite. Tinkamas metas užmegzti naujas naudingas pažintis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vertėtų būti šiek tiek kuklesniais. Jūsų moto "viskas arba nieko" gali sukelti papildomų problemų. Atokiau nuo visų ketinantiems pailsėti Vėžiams šis savaitgalis bus ypač puikus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Neapgalvotas elgesys trukdys pasiekti norimą tikslą. Padėtį pataisyti gali tik asmeninis žavesys ir diplomatiniai sugebėjimai. Reikalus tvarkykite ramiau. Naujasis pažįstamas gali pasirodyti esąs gimininga siela. Jūsų planams įvykdyti reikia daugiau erdvės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite turėti sunkumų. Atrodo, kad į jūsų duris beldžiasi visi, kurių pastaruoju metu stengėtės vengti. Jūsų artimieji visais būdais bando įvesti tvarką jūsų piniginiuose reikaluose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nusileiskite iš dangaus ant žemės. Stodami į pozą apskritai nieko nepasieksite. Ir į mažus dalykus reikėtų žiūrėti pagarbiau. Ypač svarbius ir atsakingus darbus verčiau atidėkite ramesniems laikams.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums pasiseks, jei nekelsite sau per didelių reikalavimų. Nesėkmių virtinė greičiausiai nutrūks, gal jau verta bandyti vėl imtis problemų, kurios dar taip neseniai atrodė neįveikiamos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Aktyviau dalyvaukite pobūviuose, pasiplepėjimuose. Šiandien jums apskritai verta paįvairinti gyvenimą. Draugo patarimas gali pastūmėti gerokai pakeisti įprastą dienotvarkę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kažkokio žmogaus žavesys jums kelia prieštaringų minčių. O su tuo jūs negalite taikstytis. Pasistenkite pažvelgti į tai kaip į dar vieną nuotykį jūsų nuolat kintančiame gyvenime.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesistebėkite pamatęs šiandien žmogų, sparčiai bėgantį pirmyn tuo keliu, apie kurį taip ilgai svajojote! Kai jau manysite išbandę visas galimybes, staiga atsivers dar viena.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Parodykite savo paslaugumą ir draugiškumą. Saugokitės netikslios informacijos, atsargiai vertinkite kažkieno perpasakotas mintis. Kai kuriuos reikalus tikslinga aptarti jau po visko, atvėsus emocijoms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką