Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas liepos 21 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

20-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Viena geriausių dienų – vyrauja ramybė, švara, rimtis. Šią dieną galima daug nuveikti, pasiekti, sukaupti vertingos patirties, žinių. Labai palankus metas susikaupimui, rimtiems apmąstymams.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors tai palankus metas susikaupimui, rimčiai, tačiau jums greičiausiai šią dieną galios kitos taisyklės. Susikaupti, išsėdėti vienoje vietoje prie dokumentų ar knygų gali būti ypač sunku. Būsite labiau linkę judėti, pokštauti. Svarbu neperžengti ribų ir netrukdyti kitiems.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali pavykti iš mirties taško išjudinti kai kuriuos svarbius projektus, savo svariais pastebėjimais, tiksliomis įžvalgomis galite pelnyti dar didesnį kolegų, vadovų pasitikėjimą. Ne blogiau seksis ir šeimoje, pavyks užglaistyti kai kuriuos užsitęsusius nesusipratimus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Neskubėkite priimti kai kurių sprendimų, kurie jūsų skaičiavimais gali atnešti greitą sėkmę. Gerai apgalvokite visą veiksmų strategiją planuodami ilgalaikę naudą, kuri gali būti kur kas aiškiau apčiuopiama. Palankus metas įvairioms ilgalaikėms investicijoms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mėgaukitės gyvenimu, visais jo teikiamais malonumais, kurių šią dieną galite patirti apsčiai. Tai laikas, kuomet galite pailsėti nuo įvairių įsipareigojimų, atsipalaiduoti. Laisvė, pramogos, bendravimas su geriausiais draugais teiks didžiulį pasitenkinimą ir papildys išsekusias energijos atsargas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Visko, ką šiandien esate numatę galite tikrai nespėti atlikti. Tad būtina nustatyti prioritetus, svarbiausius tikslus, kuriuos neatidėliotinai turite pasiekti. Visa kita gali palaukti. Tik racionaliai planuodami laiką ir darbus, gebėsite atlikti svarbiausias užduotis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Palankus metas rimtiems sandoriams, sutarčių pasirašymui, dalykiniams susitikimams. Jūsų sėkmę šią dieną gali lemti ir jūsų pačių pastangos, darbingas nusiteikimas ir kai kurios palankios aplinkybės. Be to, galite sulaukti rimtos pagalbos iš šalies, iš ten, iš kur visai nesitikėjote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali tiesiog nepavykti atsispirti gamtos traukai. Gal turite svarbių reikalų, tačiau kai kurie iš tiesų niekur nepabėgs. Neatstumkite draugų pasiūlymo keliauti į gamtą, vykti į žygį. Tiesiog būtina įkvėpti gryno oro ir „išvėdinti galvą“.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Viščiukus skaičiuoja rudenį, tačiau jūs savuosius greičiausiai galite suskaičiuoti jau dabar. Kai kuriuos darbus, projektus gali pavykti baigti anksčiau, nei patys tikėjotės. Atsiras papildomo laiko kitoms veikloms, galėsite daugiau laiko skirti ir artimiesiems.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Palankus metas komandiniam veikimui, bendravimui. Greitai pagausite kitų mintį, patys mokėsite aiškiai ir tiksliai išdėstyti savo supratimą. Komanda, su kuria veiksite išvien, turi puikų šansą pasiekti gerų rezultatų, pranokti kitus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šis metas gali būti kupinas staigmenų. Nuo jūsų reakcijos priklausys, ar kai kurios iš jų netaps nemaloniais siurprizais ar sukrėtimais. Nederėtų perdėtai jautriai reaguoti į kai kurias smulkmenas ir išvengsite nemalonių emocijų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atsainus požiūris į kai kuriuos dalykus bendraujant su žmonėmis gali juos skaudinti. Jei matote, kad nespėsite, negalite ar nenorite, nesužadinkite bereikalingų lūkesčių ir vilčių, nežadėkite susitikimo, į kurį esate nusprendę neatvykti. Net jei turite svarių priežasčių, tiesiog raskite deramą būdą pranešti apie tai iš anksto. Kitų laikas ne mažiau brangus nei jūsų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Į jūsų gyvenimą gali įsilieti kažkas naujo, laukia gražios, įdomios permainos. Jos galbūt nebus netikėtos, tačiau ilgai lauktos, todėl bus itin malonios. Ypatingą pasitenkinimą teiks ir žinojimas, jog šie pasikeitimai didžiąja dalimi nulemti jūsų pačių atkakliomis pastangomis.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką