Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 22d. 00:27

Horoskopas liepos 22 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

30-oji Mėnulio diena. Būna ne kiekvieną mėnesį. Gali trukti visai neilgai. Tai harmonijos, saiko, rimties ir poilsio diena. Apibendrinkite praeitą mėnesį, užbaikite darbus, gausinkite, kaip galite, grožį savyje ir skleiskite jį aplinkui. Atsisakykite alkoholio ir kitų blogų įpročių, kitaip trauka išliks ilgam laikui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pokalbiai su vadovais šiandien vaisių neduos, geriau tai atidėkite kitai dienai. Nepulkite žavėtis gautais pasiūlymais, pažadais. Namiškiams būkite pakantesni, jei turite laiko ir galimybių, pagaminkite vakarienę ar padarykite jiems ką nors malonaus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jūs ir Jūsų draugai pasiners į pokalbius apie svajones, o tai paskatins pastaruoju metu jūsų sapnuojami sapnai. Šiandien būsite visiškai nepraktiškas, stokosite disciplinos, todėl geriau rimtų darbų nesiimti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei kas nors į protingą klausimą jums pateiks ne visai protingą atsakymą - nepykite. Diena tinkama darbų apibendrinimui, kažką naujo pradėti nerekomenduojama. Venkite išlaidauti bei vartoti alkoholį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tai diena, kai daugiausiai dėmesio kreipsite į draudimo, nekilnojamojo turto klausimus ir pan. Laikas neblogas planuojantiems kelionę. Maloniai nustebins artimieji, kurie parodys supratimą jūsų ekscentriškam elgesiui.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šiandien būsite itin svajingi ir šiek tiek nedisciplinuoti. Jei būsite neatidus, galite šiek tiek nukentėti. Būkite kantresni, nesileiskite į ginčus su vadovais, būkite atsargus kelyje, mat gali tekti aiškintis su pareigūnais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Netrūks geros nuotaikos ir optimizmo, viskas klostysis sklandžiai, darbai eis kaip iš pypkės. Pasinaudokite proga ir pabendraukite su kolegomis, taip pat galite pakviesti juos vakarienės ar puodeliui kavos.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Susirūpinsite tokiais klausimais, kurie susiję su vaikais, tėvyste, motinyste. Ramybės neduos ir nekilnojamo turto klausimai. Nusiteikęs būsite filosofiškai, tad dieną galite paskirti apmąstymams apie praeities klaidas, bei kaip iš jų galėtumėte pasimokyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tai diena, kuri nulems viso mėnesio tendencijas. Todėl stenkitės galvoti pozityviai, neprisileiskite neigiamų minčių, jausmų. Yra labai svarbu, kad šios dienos veiksmai, žodžiai, mintys, tikslai ir motyvai, svajonės mūsų gyvenimą darytų geresnį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nepasiduokite emocijoms, įsiklausykite į intuiciją – negalima skubėti, rizikuoti tvarkant finansinius, juridinius dalykus. Nedera ginčytis, aiškintis santykius su partneriu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Tvarkykite reikalus vieni, nepasikliaukite tarpininkais, pagalbininkais. Nesileiskite įbauginami šantažuotojų - niekam nieko nežadėkite, neduokite pinigų, venkite pasirašyti atsakingus dokumentus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Pirmoji dienos pusė nepalanki dėl vykstančio Saulės užtemimo, tačiau likusi dienos dalis , ypač popietė turėtų būti jau ramesnė, sėkmingesnė. Vis dėlto tai yra diena, kada neverta pradėti ko nors naujo.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jūsų idėjos ir mintys įgis apčiuopiamą formą. Pats laikas jas pristatyti savo vadovams ar kolegoms. Šiandien lengvai bendrausite, nestokosite gerų patarimų tiek jaunam, tiek senam. 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką