Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas liepos 29 d., penktadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

28-oji Mėnulio kalendoriaus diena, rami, stabili, harmoninga. Palanki pradėtų darbų tąsai, o naujų darbų pradžią geriau atidėti kiek vėlesniam laikui. Šiuo metu daugiau dėmesio derėtų skirti vidaus pasauliui, apsivalymui, atgailai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią dieną pravartu numatyti kelis žingsnius į priekį, taip pat ir galimas kitų reakcijas. Nuo jūsų orientacijos, gebėjimo apskaičiuoti situacijas, numatyti pasekmes priklausys ir jūsų šios dienos sėkmė.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali tekti susidurti su neprognozuojamomis mylimo žmogaus emocijomis, kad ir kaip besistengtumėt įtikti, visos pastangos gali nueiti perniek. Galbūt geriausia išeitis – sudaryti sąlygas geram brangaus žmogaus poilsiui.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ne pats palankiausias metas naujoms, drąsioms ir rizikingoms iniciatyvoms. Taip pat ir tiesmukiškam veikimui. Šią dieną kai kurias kliūtis geriausia įveikti jas tiesiog apeinant.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepervertinkite savo galimybių, kitaip galite įsivelti į nemalonumus, patirti finansinių nuostolių ar įklimpti į skolas. Nepalankus metas finansinėms operacijoms, stambesniems pirkiniams ar prabangioms pramogoms.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną bus svarbu apginti savo poziciją, nenuolaidžiaukite ir nepataikaukite. Net jei kai kam nepatiks jūsų požiūris, drąsiai jį išdėstykite. Atviras tiesus kalbėjimas padės atsijoti tuos, kuriais ir šiaip iki šiol abejojote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kurie darbai šią dieną gali atrodyti kaip nepakeliama našta, tad vertėtų pasvarstyti, gal galite juos atidėti. Gali varginti bloga savijauta, silpnumas, galvos skausmai, grynas oras ir ramus miegas šiuo atveju gali būti geriausias vaistas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią dieną gali tekti narplioti smulkmeniškus, tačiau iš pažiūros nesibaigiančius vaikų ginčus. Įsikiškite tik tuo atveju, jei matysite, jog tai neišvengiama ir būtina, norint numalšinti kylantį rimtesnį konfliktą. Bet kuriuo atveju nelikite abejingi ir stebėkite savo atžalas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai kurie priekaištai atrodys visiškai nepagrįsti, neteisingi, jausitės klaidingai suprasti, tuo pačiu gali būti gana sunku paaiškinti savo supratimą bei įsivaizdavimą. Galbūt dėl to, kad klysta ne kiti, o jūs? Jei nesirūpinsite vien akla gynyba, galite pastebėti kai kuriuos savo trūkumus bei juos laiku ištaisyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kantrus laukimas, ištvermė, savitvarda gali pagaliau pasiteisinti. Ilgai laukę mylimo žmogaus dėmesio ar atsako, būtent šiandien galite to tikėtis. Durys, už kurių ilgokai lūkuriavote, šį kartą gali atsiverti, galite būti įleisti į slapčiausias kito žmogaus erdves, patirti ypatingą artumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atkaklus savo tikslo siekimas, nesiblaškant ir nešvaistant laiko mažiau svarbiems dalykams, gali sulaukti dar didesnio palaikymo iš šalies, galite sulaukti ir ypač reikalingos finansinės paramos. Ši sėkmė kurstys dar didesnį įkvėpimą bei užsispyrimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Derėtų rimtai susimastyti, kaip išmokti valdyti emocijas, ypač bendraujant su artimaisiais, vaikais. Bloga savijauta negali būti kas kartą kylančių įtampų pateisinimu, taip rizikuojate suktis bei kitus įsukti į uždarą blogų nuotaikų, nepasitenkinimo, kivirčų ratą. Daugelis šių įtampų priežasčių glūdi ne kažkur šalia, o jumyse.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Palankus metas pažinti, mokytis, šią dieną gauta informacija gali būti itin svarbi, vertinga. Tačiau gali būti ir klaidinančių žinių, manipuliacijų, tad būtinai įvertinkite ir gaunamos informacijos šaltinių patikimumą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką