Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 31d. 06:00

Horoskopas liepos 31 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

1-osios ir 2-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Kūrybinės potencijos, įkvėpimo kupinas metas, palankus metas naujų sumanymų, planų kūrimui, gera diena apmastymams, tyrinėjimams, atsispirkite žalingiems įpročiams, pasidavus jų traukai dabar, gali būti sunku ištrūkti ilgą laiką.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

  Stenkitės kontroliuoti ir savo mintis, ir elgseną. Tai metas, kuomet galite lengvai pasiduoti emocijoms, būti perdėtai jautrūs, sunkiai besitvardantys. Labai svarbu išlaikyti dvasinę pusiausvyrą daugiau besistengiant mastyti apie teigiamus šviesius dalykus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

  Šią dieną būsite ypatingai lakios vaizduotės, draugus bei artimuosius galote nustebinti savo kulinariniais šedevrais, visi sumanymai, net naujų skonių eksperimentai turėtų sektis puikiai. Jei kas siūlytųsi į pagalbą virtuvėje, mandagiai atsisakykite, tai jūsų savarankiškos saviraiškos metas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

  Svajojate drybsoti senos obels pavėsyje, skaityti knygą ir apie nieką kitą nemastyti? O gal pamerkti kojas į gaivų ežero vandenį? Bet juk visa tai ranka pasiekiama, esate nusipelnę gero ramaus poilsio, nelaukite, kol kas nors pasiūlys jums šiuos malonumus, susikurkite juos patys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

  Šią dieną gali tekti išbandyti naujų iki šiol nepatirtų veiklų. Kai kam gal tai pragyvenimo šaltinis, jums tai gali būti daugiau pramoga. Tačiau įgysite išties vertingos patirties, palankus metas ir vaikus išmokyti kai kurių gyvenimo pamokų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

  Šią dieną sutiktas nepažįstamas žmogus gali tapti geru patikimu draugu. Ši pažintis gali užsimegzti visiškai neįprastoje vietoje ir keistomis aplinkybėmis, kurias vėliau galbūt vertinsite kaip lemtingus ženklus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

  Galbūt iš lovos išlipote ne ta koja, viskas aplinkui gali erzinti, šią dieną bus sunku jums įtikti. Šią dieną geriau venkite žmonių, kur kas ramiau ir jums, ir namiškiams bus, jei atsiskirsite ir panirsite į kūrybinius apmastymus, skaitymus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

  Palankus metas pradėti laikytis dietos, imtis sveikos mitybos, atsisakyti žalingų įpročių. Taip pat geras metas ryžtis griežtesnei drausmei ir darbotvarkei, galbūt pernelyg daug laiko iššvaistote drybsodami prie televizoriaus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

  Jei neturite ką pasakyti, ar jaučiate, kad galite būti priversti meluoti, geriau nė neprasižiokite. Net ir iš pažiūros nekaltas melas, apgaulė, šią dieną gali labai įskaudinti artimą, mylimą žmogų. Galite prarasti pasitikėjimą, kurio ilgą laiką siekėte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

  Kai kurios smulkmenos gali atrodyti visai nereikšmingos, tačiau pro akis negalite praleisti nė vienos iš jų. Kai kurios detalės iš tiesų gali būti labai svarbios, trūkstamos sudedamosios dalys, kurių ilgai ieškojote. Šią dieną ypač svarbu būti atidiems ir akyliems.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

  Tai metas, kuomet bent trumpam derėtų pabėgti ir „atsijungti“ nuo išorinio pasaulio – išjungus telefoną, palikus toliau kompiuterį bei kitas darbo priemones. Būtinai bent dalį laisvalaikio praleiskite atokiau nuo miesto šurmulio, gamtoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

  Kad ir kaip norėtumėt, laiko nesustabdysite ir kai kurių malonių akimirkų nebegrąžinsite. Jei kamuoja liūdesys ar nostalgija, imkitės aktyvios fizinės veiklos, daugiau užsiimkite su vaikais ir patirsite, jog dar daugiau gražių akimirkų – jums priešaky.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šilti vasaros vėjai gali atnešti romantikos kupinų nuotykių, santykiai su mylimų žmogumi gali būti ypatingai artimi, suprasite vienas kitą be žodžių, o bet koks nesusipratimas spręsis be ypatingų pastangų. Puikus metas kartu keliauti, geriau pažinti ir vienas kitą, ir svetimus kraštus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką