Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui, balandžio 13 dienai

Svarstyklės
123RF iliustr. / Svarstyklės
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums šiandien žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tikriausiai šią dieną praleisite kartu su šeima, aplankysite tuos jos narius, kurie jau gyvena atskirai arba jų sulauksite savo namuose. Trauks gamta, ramybė. Jei turite sodą, kaimo sodybą, akivaizdu, kad vyksite ten.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena turėtų būti puiki. Tikėtini jums, artimiesiems ar jūsų vaikams svarbūs įvykiai ir ta proga – įdomūs susiėjimai, pokalbiai, pasirodymai. Palankus metas romantiškam pasimatymui, iškylai gamtoje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien bus nesunku pradėti gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą, asmeninį stilių. Iš draugų, gerbėjų galite sulaukti įdomių ir netikėtų pasiūlymų, šaunių patarimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei neturite šeimos, ši diena žada svarbių ryšių užmezgimą, meilės nuotykį. Kitu atveju dienotvarkę siūlys ir reguliuos antroji pusė. Jei esate gera pora, viską mielai priimsite ir džiaugsitės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums gali pavykti pasiskolinti pinigų, reikalingą daiktą arba susigrąžinti skolą. Panašu, kad ruošitės gyvenimo permainai ar kažkokiai naujovei. Seksis įtikinti antrąją pusę ar kitus aplinkinius, kad tai rimta ir svarbu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši diena tarsi pakylės dvasią. Turbūt neįprastai daug filosofuosite, apsilankysite turiningame renginyje, kur nors išvažiuosite ar priimsite svečius iš toli. Seksis ruoštis egzaminui, viešai kalbai, paskaitai, rengti publikacijas ir pan.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turėsite daugiau nei paprastai darbo reikalų, kontaktų su solidžiais veikėjais ar kolegomis. Galbūt pavyks kiek padidinti savo įtaką. Tai, ką nuveiksite, turėtų atnešti naudos ateityje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena turėtų įnešti gaivaus vėjo į jūsų sąmonę ir planus. Turėtų puikiai sektis organizaciniai reikalai, visuomeninė veikla. Gal ruošite kokį pobūvį ar renginį. Jei reikia mokytis, neatidėliokite rytojui – šiandien jūsų protas itin imlus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena bus gera, jei praleisite ją ramiai, be jokios skubos, pareigų. Darykite tai, kas jums pačiam malonu, o ne tai, ką primeta kiti. Darna su savimi šiandien svarbesnė už kieno nors planus. Verčiau pabūkite vienas nei su tais, kurie vargina.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Užplūs jausmai, romantiškas polėkis, bet gali būti ir intrigų, ašarų dėl neišsipildžiusių svajų. Jausitės gerai, jeigu jus sups harmoninga ir tvarkinga aplinka, kurioje galėsite patinginiauti, atsipalaiduoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Džiaugsmo jums teiks nauji pirkiniai arba pabuvimas gamtoje. Namai taip pat teiks palaimą ir ramybę, jei pasistengsite išvengti barnio dėl pinigų, išlaidų. Akivaizdu – rasite kuo užsiimti, kad gera būtų jūsų sielai bei kūnui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien aktyviai domėsitės žiniasklaidos teikiama informacija, daug bendrausite, judėsite, uoliai ir produktyviai mokysitės. Būsite neabejingi artimųjų situacijai, galvosite apie jų perspektyvas.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką