TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui, balandžio 27 dienai

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Keblokas metas: iš pirmo žvilgsnio viskas gali pasirodyti gerai, bet lemtingą akimirką netikėtai kas nors gali pakišti koją ar paaiškėti nepalankios aplinkybės. Svarbu pasirūpinti tolesne savo interesų apsauga.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kas blogai, ne iš karto suprasite, tad nepykite, jei artimieji bakstelės pirštu į jūsų klaidas, trūkumus. Neskubėkite apsispręsti, net jei gausite labai gražų pasiūlymą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasiruoškite greitai persiorientuoti tvarkydami reikalus, iš anksto apgalvokite, ką darytumėte nepalankiai susiklosčius aplinkybėms. Labai nepasikliaukite nei draugais, nei įtakingais asmenimis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svajingas metas: verta šią dieną praleisti taip, kaip širdis geidžia. Nepatartina tvarkyti svarbių, ypač piniginių, reikalų. Būsite linkę pasiduoti negerai abejotinų draugų, autoritetų įtakai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galvokite, ką kalbate, ką žadate. Galite aiškiai pervertinti savo sugebėjimus, žinias, suklysti tvarkydami svarbius reikalus. Aplinkiniai šiuo metu itin aiškiai matys jūsų klaidas, trūkumus: net menkiausias netikslumas bus sukritikuotas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bus svarbi kokybė, tad nesiimkite jokių atsakingų darbų supykę ar pavargę. Vertėtų neskubėti ir pataupyti jėgas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Skubėkite lėtai. Būkite atidesni dirbdami su dokumentais, pasirašydami svarbų dokumentą, skaičiuodami pinigus. Venkite ginčų, bet ir neskubėkite pasiduoti jums peršamiems dalykams.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dalykinėje veikloje nieko rimta nesiimkite – patirsite nesklandumų, kvailų kliūčių, gauti rezultatai jūsų netenkins. Būkite atidesni savo vaikų sveikatai, elgesiui ir atkreipkite dėmesį, ar jie sąžiningi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tinkamas laikas užsiimti savo vaikų problemomis, tvarkyti šeimos reikalus. Tik būkite apdairesni su dokumentais ir prie vairo. Tai įsimylėjimo metas, kai galite labai daug pažadėti jums patinkančiam žmogui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būkite atidesni išgirstoms pastaboms, įspėjimams – tai gali padėti užbėgti už akių problemoms darbe. Galite nukentėti patikrinimo metu, būti priversti atsakyti už įstatymų ar kokių nors taisyklių pažeidimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Neblogas metas tvarkyti juridinius reikalus, tiesa, turite būti labiau apdairūs ką nors pasirašydami, skaičiuodami pinigus. Būkite pakantesni sutuoktinio kritikai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sudėtingas laikas: šios dienos sprendimai gali būti neobjektyvūs. Rizikuoti galima, tačiau gerai pasirengus. Priešingu atveju imkitės tik privalomų darbų ir stenkitės juos atlikti kuo geriau.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką