Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui – gruodžio 7 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nestigs naujienų, taip pat pokalbių. Jie bus apie darbą arba sveikatą. Akimirką atrodys, kad jus pasiekusios žinios keičia jūsų gyvenimą, ir tai pradės jus gąsdinti. Vis dėlto jose bus daugiau galimybių nei apribojimų. Beje, į pokyčius galite pažvelgti su lengva optimizmo gaidele. Per penktadienio popietę pirmenybę teikite poilsiui, bet ne darbui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šios dienos susitikimai keistais būdais jus gali atvesti ten, kur seniai norėjote būti. Lengvai rasite žodžius, padedančius parodyti kitiems, kokie jie yra jums svarbūs. O ir išgirsti iš jums brangių žmonių galite tai, ko seniai tikitės. Visa tai labiau tiks pirmajai dienos pusei. Vėliau galvokite tik apie serialų, kurie jūsų gyvenime prasidėjo iki pietų, tęsinius, o ne pradžią.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Darbo reikalai geranoriškai pažvelgs į jūsų šeimyninius poreikius. Dėl šios priežasties būkite drąsesni tuo atveju, jei prireiks suderinti šias sunkiai suderinamas sritis. Net jei kas nors iš šeimos narių norės jums padėti išspręsti kokius nors dalykinius reikalus, išklausykite, ką jie ketina pasakyti. Antroje dienos pusėje pirmenybę teikite šeimos, o ne darbo reikalams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Žinios, kurių sulauksite iš mylimųjų ar vaikų, jums įrodys, kad ne veltui iki šiol taip stengėtės. Didžiąją dienos dalį būsite įsukti į įvairiausių naujienų sūkurį, kuris visiškai jums susuks galvą. Papietavę sulėtinkite tempą ir būkite atidesni ten, kur būtinas susikaupimas ar reikia išspręsti naujas, jums neįprastas užduotis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų judrumas ir išradingumas siekiant rasti teisingų žodžių ir pateikti tinkamus argumentus gali atnešti finansinės naudos. Daug reikalų, kurie užgrius šiandien, gali būti susiję su namais ar šeima. Tačiau į viską žiūrėkite kaip į nuotykį ar galimybę, o ne būtinybę ar naštą. Po pietų neplanuokite svarbios ir atsakingos veiklos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki pietų suskubkite pradėti svarbius darbus, kad vėliau netektų gailėtis dėl veltui sugaišto laiko. O iki tol suspėsite nuvykti į susitikimus, paskambinti tiems, kurie laukia jūsų skambučio, sulaukti teisingų ir naudingų žinių ir jas paskleisti kitiems. Kitomis dienomis šitoks informacijos kiekis jus išvargintų, bet šiandien jums tai bus tikra atgaiva.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite net ir neafišuodami savęs būti naudingi sau ir kitiems. Pasinaudokite galimybėmis, kurios jums bus pasiūlytos iki pietų. Viskas, ko reikia, tai nepramiegoti to, kas reikalinga ir išdygsta prieš jūsų akis tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Na, o jei tai nutiks vakare, būkite įtaresni ir pasilikite nuošalyje, ypač jei jums pasiūlyta veikla bus visiškai nauja.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Patys žinosite, kaip geriau ir tiksliau pasiekti savo tikslų ir tinkamai pasirodyti bendruose projektuose. Kiek pervertinsite savo pastangas, bet neignoruokite ir grupės nuomonės. Šį gruodžio penktadienį tai gali duoti pačių geriausių rezultatų. Popietė paskatins prisiminti, kad darbo savaitė pamažu baigiasi ir nėra dėl ko merkti rankų į kokią nors naują veiklą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tobulinkite save, gilinkite profesines žinias, darbe panaudokite savo įžvalgas, kurios ateis savaime, lyg iš niekur. Sužinoję ką nors iš slaptų šaltinių, panaudokite tai savo ir kitų gerovei. Po pietų priminkite sau, kad nenumaldomai artėja savaitgalis ir turite visas teises sumažinti tempą ir nebebūti sau tokie reiklūs.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki pietų gali pasiekti geros žinios iš toli gyvenančių draugų. Tai bus puikus laikas tiems, kurie mokosi ir trokšta įgyti daugiau žinių. Atkreipkite dėmesį, ką jums sako kiti žmonės, ir drąsiai kalbėkite apie jums svarbius dalykus. Popietės valandos bus kupinos išsiblaškymo ir klaidų, kurias darysite dėl sunkiai paaiškinamų priežasčių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atminkite, kad šiandien teisingai ir tinkamu laiku ištartas žodis nuties kelius į aukštumas, kurių dar nesate pasiekę. Teisingai kalbėsite pasikliaudami vidiniu žinojimu, kuris bus tikresnis už kitas viešai deklaruojamas tiesas. Sąlygą apie tinkamą laiką išpildysite svarbius dalykus suspėdami iki popietės. Vėliau jūsų pastangos nebus įvertintos ir gali nueiti niekais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki pietų – susitikimų, suteikiančių jums daugiau galimybių, laikas. Kiekviena, net iš pirmo žvilgsnio nereikšminga smulkmena gali įvairiais būdais praturtinti jūsų gyvenimą ar praplėsti akiratį. Atviri galimybėms būkite iki pietų, o vėliau kiek sulėtinkite tempą ir nuleiskite savo lūkesčių kartelę. Tik tokiu būdu neprarasite to, ką iki šiol įgijote.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką