Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 28d. 22:00

Horoskopas penktadieniui – kovo 29 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Visas mintis geriausia būtų pasilikti sau, tačiau jums tai gali būti neįveikiama užduotis. Norėdami kuo mažiau ir kuo rečiau klysti, dažniau mąstykite apie tikslus ir pareigas, o rečiau apie norą, kad jus išgirstų. Pagalvokite, gal būtų pravartu atidžiai išklausyti kolegų ar vadovų nuomones įvairiais jums iškilusiais klausimais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atvirai ir dosniai atskleidę savo mintis grupėje, galite pasijusti ištuštėję. Tačiau, jei laikysite viską sau, pritrūksite galimybių įsilieti į aplinką, kurioje privalote išlikti. Norėdami rasti išėjimą iš labirinto, atsitraukite ir pažvelkite į painias situacijas iš tolesnės perspektyvos. Šiandien tai turėtų būti įmanoma, bet, jei nerasite išeities, neskubėkite daryti skubotų išvadų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų noras būti matomiems ir ryškiems gali prieštarauti būtinybei atlikti darbus, kuriuos pasirinkote ne jūs. Nedidelė kompromiso dozė ir gebėjimas girdėti daugiau nei sakoma būtų geriausias vaistas ir gydymo priemonė. Tačiau tai nebus įmanoma, jei visą laiką kalbėsite apie tik save ir savo darbus. Atlikite, ką privalote, nesureikšmindami eilinių nepalankių aplinkybių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei daug kalbėsite, pakliūsite į savo žodžių nelaisvę. Todėl dažniau prikąskite liežuvį, ypač jei nežinosite, ką norite pasakyti, o šnekėsite tik tam, kad kalbėtumėte. Kai jausitės beviltiškai susipainioję savo mintyse, patarimo kreipkitės į gyvenimo draugą. Turbūt tai ne pirmas kartas, kai antroji pusė gelbsti jus nuo jūsų pačių. Tačiau privalote klausytis, ką jis pasakys tarp eilučių.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Daug painiavos galvoje gali būti vien dėl to, kad nesugebėsite suvaldyti emocijų. Kadangi jas neaiškiai suformuluosite, nesulauksite palankios reakcijos ir aplinkinių, ypač draugų, palaikymo. Užuot ieškoję to, ko nėra ir neįmanoma rasti, pabandykite įsigilinti į kasdienes užduotis ir rasti jose trūkstamų atsakymų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nesvarstykite, kas dabar jums svarbiau, ar būti suprastiems ar įvertintiems. Jei ilgam stabtelėsite ties šia dilema, ilgai neišbrisite iš abejonių. Pažvelkite į viską lengviau dabar, kai artėja gražiausios metų šventės. O jūsų didžiulis poreikis palypėti keliais laipteliais aukštyn ilgomis karjeros kopėčiomis gali mažumėlę palaukti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Įtikti kitiems nebus lengva. Pasakysite ne tai, ką jie norėjo girdėti. Pamiršite esmines smulkmenas, o dėl to kils konfliktų ar rizika kam nors sukelti abejonių dėl jūsų kompetencijos. Šeimos nariai geriausiai žinos, kaip jums padėti, todėl atvirai ir nuoširdžiai su jais pasikalbėkite. Išsamus pašnekesys gali būti puikus būdas sužinoti neįtikėtinai svarbių dalykų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nebyli arba, priešingai, atvira kova, į kurią neatsargiai įmerksite kojas, taps pagrindiniu dienos motyvu. Nežinosite, kurioje barikadų pusėje norite būti: ar ten, kur galite šviesti ir spindėti, ar ten, kur galite tūnoti ir laukti veiksmui palankaus momento.  Dabar įmanoma susitarti gražiuoju (netgi su savimi!), jei išdrįsite kalbėti apie dalykus, apie kuriuos paprastai nutylite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Per daug kalbų ir per daug nesusipratimų, kurie galbūt jau ne pirma savaitė slegia jūsų santykius su antrąja puse, bus tikras galvosūkis ir net galvos skausmas. Jį išspręsti arba išgydyti galėsite tik apsiginklavę kompromisu. Susėskite kartu ir nuspręskite, ko jums labiausiai reikia ir be ko negalėtumėte išgyventi nė dienos. Tai jums parodys teisingą kelią.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daug kalbėsite, bet ar bus jums iš to kokios naudos, žvaigždės negali pažadėti. Viena, ką tikrai jums galima patarti – pasikliauti savo pačių įžvalgomis, nes tik jos jums parodys patikimus sprendimus. Bandydami ko nors reikalauti iš  draugų, nesulauksite rezultato. Argi jums reikia, kad prieš šventes tarp jūsų prabėgtų juoda katė?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kaip niekam nekenkiant patenkinti slapčiausias užgaidas? Toks klausimas, įsiropštęs jums į mintis, neleis mėgautis dienos džiaugsmais. O kur dar darbas, reikalaujantis daugiau ištvermės ir dėmesio, nei šiandien jums norėtųsi? Leiskite viskam eiti sava eiga ir kuo mažiau kiškitės į visą procesą, priešingu atveju atsidursite savo pačių norų ir neišsipildžiusių lūkesčių nelaisvėje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sunkiai seksis rasti bendrą kalbą su šeimos nariais. Norėsite, kad jūsų žodis būtų paskutinis, bet jie ras dar daugiau argumentų, verčiančių jus pasijusti visiškai nuginkluotais. Patarimo kreipkitės į draugus, kurie įžvalgiai jums paaiškins, kas svarbu, o kas ne. Bet kuriuo atveju, jums ne pro šalį būtų nusistatyti savo prioritetus. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką