Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui, kovo 30 dienai

Liūto zodiako ženklas
123 RF nuotr. / Liūto zodiako ženklas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite linkęs elgtis skubotai, neatsargiai. Tai labai pavojinga, ypač vairuojant ar ką nors veikiant su technika - galite sužaloti save ar kitus. Gali būti, kad šiandien iš jūsų bus pareikalauta daugiau nei esate pasirengęs duoti ar prisiimti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena gali būti nervinga ir avaringa. Pasistenkite nesugadinti nuotaikos aplinkiniams. Šiandien išties pavojinga pervertinti savo bei kolektyvo jėgas ir galimybes - jums teks atsakyti už visus veiksmus bei pažadus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasistenkite drausmingai dirbti, nesipykti su vadovu, kolegomis, nes bus lengva patekti į jų nemalonę. Pasidomėkite, ar gerai sekasi jūsų šeimos nariams - jie gali susidurti su problemomis. Tik venkite auklėti ir įkyriai kontroliuoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Rytą būsite suirzęs, galbūt dėl to, kad neišsimiegojote. Sulaukęs kitų žmonių dėmesio, patarimų turėtumėte pasijusti kur kas geriau. Svarbiausia, venkite galvoti vien apie rūpesčius, išpūsti smulkias nesėkmes. Veikite kartu su komanda.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasijusite vienišas, nesaugus. Liūdins sąstingis meilės fronte arba neaiški situacija dėl sveikatos, darbo. Įžeista savimeilė tikriausiai neleis jums ieškoti kompromiso, prašyti pagalbos ar siekti intymumo net jei labai to reikia.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Panašu, kad jumyse kunkuliuos emocijos, gailestis sau arba kitiems. Nepatartina išlaidauti, pirkti neplanuotų daiktų, sudaryti neapgalvotų komercinių sutarčių, nes pinigų netrukus jums labai prireiks.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Patirsite stresą dėl numatomo svarbaus susitikimo, pasisakymo ar egzamino. Panašu, kad teks tvarkyti susikomplikavusius pinigų, komercinius reikalus arba atlikti ypatingo kruopštumo reikalaujančius darbus. Neimkite kyšių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena gana pavojinga avarijų prasme. Venkite impulsyvumo, jeigu vairuojate, nesikarščiuokite bendraudamas su neprognozuojamais žmonėmis. Galite gauti netikėtą žinią, pranešimą. Yra vilties, kad svarbiame reikale jums kažkas padės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite jautrus, lengvai pažeidžiamas. Apie svarbius dalykus nespręskite paviršutiniškai, paskubomis. Labai nerimausite dėl artimų žmonių bėdų, ligų. Įmanomas pokalbis, susitikimas, kuris leis išspręsti kažkokią problemą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena gali būti keistai sujaukta. Beskubėdamas nepamirškite kažkuo pasirūpinti. Nepašykštėkite geranoriško dėmesio mylimam asmeniui, vaikams - yra tikimybė, kad išsiaiškinsite nesutarimus ir santykiai pradės judėti geresne vaga.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būkite atsargus ir taktiškas, antraip galite pakenkti sau arba kitiems. Nors atrodysite nusiteikęs įtemptai plušėti, tačiau rimtiems darbams jums gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos. Bet tai neturėtų sumenkinti jūsų perspektyvų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sunku bus slėpti simpatijas ir antipatijas, jūsų emocijos bus kaip ant delno. Tuo tarpu takto ir saiko jausmas bus itin svarbus bendraujant su darbo partneriais, klientais, kreditoriais. Net vienas neatsargus žodis gali atnešti labai daug žalos.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką