Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui – lapkričio 15 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norite išsaugoti ankstesnes profesines pozicijas? Dažniau pasilikite savo nuomonę sau ir suvaldykite kylančias emocijų audras. Viskas per daug komplikuota, kad būtų paprasta. Nebūkite naivūs tikėdami, kad galite kontroliuoti esamą situaciją ir dar už tai gauti ilgai lauktą premiją. Tačiau patiems kantriausiems ateityje bus 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kelionės, kurios turi įvykti ir negali būti atidėtos bus sklandžios, jei pusę lagamino užpildysite sveiku protu, o kitą pusę – supratingumu. Tai svarbu ne tik tų, su kuriais bendrausite, atžvilgiu. Supraskite savo pačių mintis, poreikius ir ketinimus. O jei netoliese užsiplieks mūšis, kuriame jausite pareigą sudalyvauti – paieškokite taikių būdų. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didžiausios audros šiandien vyks viduje, o ne išorėje. Išorinės aplinkybės gali byloti tik apie neišsakytus dalykus, kurie drebina jūsų gyvenimą iš vidaus. Svarbiausia, kad nuo viso to nenukentėtų jūsų intymūs ryšiai su artimu žmogumi ir jūsų bendri finansiniai reikalai. Jei nežinote sprendimo, palaukite, kol išaus skaidresnė diena. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Netikėtai į dienos šviesą išlindę nemalonūs jūsų antrosios pusės darbeliai vers jus daryti neapdairius sprendimus. Atminkite, kad šiandien sunku adekvačiai vertinti situacijas dėl ore tvyrančios emocijų gausos. Jums bus labai sudėtinga atskirti kas yra tikra, o kas tik jūsų fantazija. Išsiaiškinę dėl kokių priežasčių taip nutiko, judėkite pirmyn. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Klaidūs žaidimai, į kuriuos jus sieks įtraukti kolegos, jūsų nedžiugins. Jei galite – likite nuošalyje. Priešingu atveju, patys tapsite neperkalbamais ir pradėsite diktuoti kitiems savas taisykles. Kažkam kils noras viską metus ir išeiti. Įvairios įtampos bendraujant ir dirbant mažins jūsų energijos resursus, kurie reikalinga jūsų kūnui ir sielai. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią dieną numatytus nuotykius atidėkite. Ypač meilės fronte. O kai imsite aiškintis santykius - bus labai paprasta nuslysti nuo stataus kalniuko. O nuslydus – sudėtinga sugrįžti atgal į senas įprastas vėžes, kuriose jautėtės savo vietoje. Kam svarbu, kad jūs turite visą sąrašą pastabų? Reakcija gali būti neprognozuojama,  o pokalbio rezultatas – kartus nusivylimas. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Įtampa namuose bus ir tikra, ir susikurta jūsų pačių noro kažką pakeisti. Kažin, ar tie pokyčiai jus džiugins. Taigi, dėl visko, kas drebins jūsų šeimos pamatus, būsite atsakingi patys. Galbūt taip darysite sutirštindami spalvas, įtarinėdami ir ieškodami kaltų tarp teisiųjų. Ryžkitės valdyti savo jausmus ir sutelkti visą turimą ryžtą ir stiprybę. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Už tolimesnę santykių eigą bus atsakingi žodžiai, kuriuo ištarsite kitiems ir kuriuos išgirsite patys. Tačiau greit suprasite, kad problema ne žodžiuose, o pašnekovo pasiruošime juos išsakyti ir išgirsti. Šį kartą jus pasiekusias naujienas išklausykite kuo atidžiau, tačiau atsisakykite gilios ir išsamios analizės. Priešingu atveju, net ir gerąsias žinias suprasite kaip blogas. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų asmeninai poreikiai šiandien gali akistata susigrumti su kitų žmonių pagrindiniais poreikiais. Todėl venkite spręsti su finansais susijusius reikalus, kurie gali kaip nors pakenkti jūsų santykiams su aplinkiniais. O ir be to gali nutikti dalykų, kurie privers jus jaustis taip, lyg eitumėte pavojingu kliūčių ruožu, kurio patys nenusipelnėte. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiomis dienomis kai kas jūsų netenkina santykiuose su artimu žmogumi? Tuo atveju, norėsite sudėlioti visus taškus sakinio gale arba eiti tolyn, perdėliojus akcentus jame. Tam iš praeities ištrauksite dalykų, kuriuos slėpėte ar tikslingai ignoravote. Jei santykiams trūksta brandos arba jūsų ryšys atsitiktinis, kyla pavojus (o gal viltis?), kad jūsų ryšys nutruks.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Daug dalykų, kuriuos iki šio galbūt slėpėte nuo savęs, gali kai kam tapti aiškūs, bet jums vis dar liks gili mįslė. Tai suprasite, pastebėję kai kuriuos netikusius artimųjų poelgius, į kuriuos sunku numoti ranka. Tai ne priežastis galvoti, kad pasaulis – tamsus ir nesvetingas. Vykite šalin juodas mintis, nes bus sunku rasti vietos atleidimui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dėl įvairių priežasčių jūsų santykiai su kuriuo nors iš draugų gali pakibti ant plauko. Neieškokite priežasčių sau pateisinti, ar, dar blogiau, nebandykite ko nors dėl ko nors apkaltini. Galbūt jūsų netikusios nuostatos griauna jūsų ryšius iš vidaus? Supratę savo klaidas, galėsite daug lengvesni eiti tolimesniu keliu. O kas netikra – paliks jus be jūsų pastangų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką