TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui – lapkričio 16 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ketinantiems kovoti už savo įsitikinimus nebus lengva. Nors žvaigždės nežada skaudžių nusivylimų, įsitikinkite, ar nekovojate su vėjo malūnais. Bent jau pojūtis, kad viskas yra ir bus gerai, išliks iki vakaro. Vėliau, atlikdami tai, kas jums liepiama, jausitės lyg sėdėdami ne savo vežime ir stebėsitės, kaip nuolankiai paklūstate nepalankioms  sąlygoms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Valdykite savo emocijas, net jei atrodys, kad viskas gerai ir dėl visko kalti kiti. Nepamirškite liaudies išminties, teigiančios, kad lazda turi du galus. Vakare, kai kitiems bandysite įrodyti savo tiesą, pamiršite, ko iš tiesų siekiate. Penktadienio vakarą praleisti turiningai padės atsakingas požiūris į kiekvieną atliekamą veiksmą ir gebėjimas nedemonstruoti emocijų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pirmoje dienos pusėje gali tekti išspręsti konfliktą, kilusį tarp jūsų ir jūsų partnerių. Tai galioja tiek asmeniniams, tiek dalykiniams santykiams. Nerimui priežasčių nebus – išspręsti nesklandumai nepakenks jūsų santykiams. Vakare venkite sąmoningai inicijuoti permainas ir eikite tik seniai pramintais takais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sunku bus suprasti, kas svarbiau: eiti pareigas darbe ar rūpintis šeimos reikalais. Polinkis į kraštutinumus ir savo jėgų pervertinimą gali trukdyti išspręsti ir vieną, ir kitą problemą. Dar blogiau bus, jei vakare ieškosite paguodos ne ten, kur jos iš tiesų galite sulaukti. Jei jūsų pasirinkimas bus gerai apgalvotas, mėgausitės ilgalaike ir rimta sąjunga.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atrodys, kad viskas paprasta ir galite išsikovoti visas teises būti mylimi ir gerbiami. Įsitikinkite, kad ginklai, kuriais kovosite, nesužeis tų, dėl kurių labiausiai stengiatės. Vis dėlto galiausiai suprasite, kad ši kova beprasmė. Nuo šios dienos pradėkite stiprinti sveikatą ir rengdamiesi  būtinai atsižvelkite į oro sąlygas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmoje dienos pusėje nespręskite santykių su šeimos nariais: neišvengsite rimtų ginčų ir beprasmių įrodinėjimų, kas teisus, o kas ne. Per popietę visus nemalonumus stengsitės pamiršti ir apsimesite, kad jų lyg nebuvo. Vakare būsite nevalingai priversti susigrumti su jūsų pečius užgriuvusiais rūpesčiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nemalonių kalbų virtinė privers jaustis nepatogiai, nesaugiai ir ne savo vietoje. Jei nežinote, ar verta ginčytis ir bandyti kitiems įrodyti, kad esate teisūs, pasikliaukite nuojauta. O jei ir tai nepadės, užsidarykite svajonių pasaulyje ir palaukite veiksmui palankesnio momento. Vakare svajingų nuotaikų neliks, o jūs pasijusite netikėtai įlipę į kažkur jus vežantį niūrų traukinį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nebus lengva išlaikyti tai, ką turite. Tačiau, esant rizikai ką nors prarasti, turite tiek pat galimybių ką nors ir gauti. Sėkmė yra slidus dalykas, tad pagavus ją, pasistenkite išlaikyti rankose. Per popietę rimtesniu žvilgsniu pažvelgsite į visus ir viską, net į netikėtas žinias, bandančias jūsų kantrybę. Jos turėsite daugiau nei reikia, todėl nėra ko nerimauti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Audringai reaguosite į kiekvieną dalyką, bandantį jus sustabdyti. Manydami, kad viską žinote geriau už kitus, nekreipsite dėmesio į pastabas ir užmerksite akis, kai nenorėsite matyti nemalonių dalykų. Vakare nedidelis nesklandumas gali priversti jus sunerimti ir sustoti, bet pastangos ir nuoseklūs veiksmai išspręs visas problemas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nesėkmingas bandymas ką nors nuslėpti jumyse ir aplink jus sukels nemalonių emocijų bangą. Kadangi pavyks tyliai pabėgti nuo rūpesčių, mėgausitės vienatve ir kurpsite nerealius planus. Artėjant vakarui, būsite konkretesni, tikslesni ir stabilesni, tačiau retkarčiais be rimtos priežasties tapsite arogantiški, norėsite dominuoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Žlugus dienos planams, nebandykite ieškoti kaltų ar nešvariais būdais teisinti savęs. Per popietę atitrūkite nuo kasdienių rūpesčių ir nesėkmių priežasčių ieškokite savyje. Ten taip pat rasite atsakymą, kur slypi jūsų galimybės. Jaučiatės nesuprasti dėl to, ką darote? Jei esate tikri, kad elgiatės teisingai, neleiskite nei sau, nei kitiems jumis abejoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vadovo pastabos gali būti visiškai nekaltos, bet jūs sugebėsite iš to išpūsti didžiausią burbulą. Visas pasaulis privalo sužinoti, kaip jums nepasisekė! Tačiau draugai padės jums suprasti, kad smarkiai persūdote. Jei sugebėsite reaguoti ramiai į kai kuriuos netikėtumus ir daugybę jums keliamų reikalavimų, penktadienio vakarą būsite apdovanoti turiningu poilsiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką