Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 1d. 22:28

Horoskopas penktadieniui – lapkričio 2 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gali prislėgti ir nuliūdinti nemalonios naujienos ar ausis pasiekusios paskalos. Tačiau tai ne priežastis įsigyti priešų ar ieškoti paguodos svetimame glėbyje, nors tokių pagundų gali kilti. Atminkite – šios dienos pažintys neatneš daug džiaugsmo. Po pietų žvaigždės rekomenduoja tyliai ir kantriai dirbti kasdienius darbus arba pasyviai ilsėtis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atrodys, kad galite daug, gal net viską. Nugalėkite šį apgaulingą jausmą prieš priimdami atsakingą sprendimą, ypač susijusį su pinigais ar turtu. Reikalai klostysis taip, kaip reikia, jei po vidurdienio viską paliksite savo vietose ir nieko nepradėsite. Naujiems darbams išauš palankesnė diena, o šiandien tęskite tai, ką pradėjote.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien žodžiai gali skaudinti. Nesvarbu, ar jie bus išgirsti, ar ištarti. Audringai reaguosite į kiekvieną jums pasakytą pastabą ir manysite, kad visi tik ir siekia jus įskaudinti. Todėl galvokite, ką sakote, ir būkite atlaidesni, nereaguokite pernelyg emocingai. Po pietų nesiimkite naujų darbų, o atsakingose ir įtemptose situacijose būkite be galo atidūs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Į dienos šviesą gali išlįsti kokia nors jūsų paslaptis. Dėl to liūdėsite, nerimausite ir keistai elgsitės. Pasistenkite neatsidurti dėmesio centre – nėra jokio reikalo. Todėl, jei viskas vyks ne pagal jūsų scenarijų, neskubėkite ieškoti kaltų ar kaltinti savęs. Per popietę neapsikraukite didele darbų našta ir nerizikuokite, o visa kita išsispręs savaime.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų juoda katė gali perbėgti kelią ir sudrumsti draugiškus santykius. Jūsų tikslai, tapę ginčų ir diskusijų objektu, vers nerimauti ir skatins atsisakyti pasirinkto kelio. Neskubėkite dėl jo mesti takelio. Vėliau su sunkumais susidurs tie, kurie penktadienio popietės metu sumanys užsiimti daug pastangų ir rizikos reikalaujančia veikla.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Namų problemos išprovokuos rūpesčius darbe ir atvirkščiai. Nežinosite, kas jums svarbiau, todėl bandysite nuo problemų pabėgti ten, kur jaučiatės saugesni arba, priešingai, pilni jėgų grumsitės su kliūtimis. Po pietų darbai eisis sklandžiau ir ramiau. Bet taip bus tik tuo atveju, jei laikinai viskas liks taip, kaip buvo iki šiol.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors diena nebus sunki, retkarčiais pasijusite keistai, nes būsite priversti dalyvauti ne pačiose maloniausiose diskusijose. Ginčų kils tiek dėl svarbių dalykų, tiek dėl paprasčiausių menkniekių. Antrasis pusdienis bus malonus tiems, kurie jau gali ilsėtis, o kiti tegul atlieka tai, kas įprasta, priešingu atveju rezultatai bus neprognozuojami.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Energijos antplūdis, užvaldęs ryte, skatins ginčytis, flirtuoti ir kelti pavydo scenas. O gal jėgas geriau skirkite darbui? Po vidurdienio didelių rezultatų nesitikėkite, ypač jei darbe prireiks atidumo ir teks priimti svarbius sprendimus. Neleiskite sau atsipalaiduoti net sekundei, nes už klaidas mokėsite ypač brangiai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Santykius su antrąja puse gali neigiamai veikti šiuo metu jums būdingas impulsyvumas. Neskubėkite daryti išvadų ir guostis pirmam pasitaikiusiajam. Neatsargūs veiksmai bus ne tik sielos, bet ir kūno žaizdų priežastis. Popietė laukia ramesnė. Nors nepavyks susikaupti ir strigs reikalai, vis dėlto atsigręžę pamatysite, kad jūsų pastangos nuėjo niekais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki pietų laikykite liežuvį už dantų, nes kolegos jūsų žodžius supras ne taip, kaip norėsite. Be to, elgsitės pernelyg neapgalvotai. Į menkniekius reaguosite taip, lyg artėtų pasaulio pabaiga. Per popietę užbaikite tai, ką pradėjote per pastarąsias dienas. Būtų šaunu, jei tuo metu nesiimtumėte naujų projektų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pavydas skatins nesutarimus ar net išsiskyrimus, todėl žvaigždės pataria nesidairyti į kairę ar dešinę. Vaikai bus judrūs, išsiblaškę ir nenoriai paklus jūsų valiai. Kūrybiniai projektai patirs fiasko. Ypač negerai bus ką nors pradėti po pietų. Tuo metu gali iškilti nenumatytų kliūčių, o rezultatai nebus tokie, kokių trokštate.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nedėmesingumas, skubėjimas ir impulsyvumas bus pagrindinės priežastys, dėl kurių kils mažos ir didelės problemos. Pagrindinė šių įvykių scena bus darbas ir namai, o laikas – iki pietų. Vėliau įtampa atslūgs. Beje, pirmenybę teikite poilsiui, o ne aktyviam darbui. Na, nebent jį atliekant nereikėtų didelio susikaupimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką