Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 22d. 23:23

Horoskopas penktadieniui – lapkričio 23 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Padėkite ginklus į šalį ir kovokite tik taikiais metodais. Tačiau nemanykite, kad bandymas kiekvieną konfliktą išspręsti ramiai bus sklandus. Noras pirmauti ir įrodyti savo tiesą gali taip aptemdyti protą, kad ilgai jausite nemalonias pasekmes. Įsitikinkite, ar arogancija nekenkia jūsų profesiniams siekiams ir santykiams su vadovybe.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būkite pasiruošę nuolankiai priimti tas kortas, kurias atvers ši diena. Vargu ar tai, ką pamatysite, bus malonūs atradimai, bet jei nenuleisite rankų, galėsite viską pakreipti jums palankia kryptimi. Patarimas: nekovokite atvirai ir venkite impulsyvių veiksmų. Rinkitės gerai apgalvotus kovos būdus ir nė akimirkai nepamirškite savo tikslų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasiruoškite nepaprastai dienai ir dėkite visas pastangas, kad dienos scenarijus būtų kuo šviesesnis jums ir greta jūsų esantiems žmonėms. Didelė tikimybė, kad jus, sąmoningai ar ne, nuliūdins draugai. Skubėjimas, vidinė įtampa gali išprovokuoti sudėtingas situacijas kelyje ar dirbant su sudėtinga technika. Būkite atidūs ir laikykitės saugos reikalavimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bus ne taip, kaip norėtųsi ir kaip reikėtų. Gresia įvairių pavojų: gal vadovas pasakys kažką tokio, kas paskatins jus maištauti, gal antroji pusė priekaištaus, kad daug dėmesio skiriate tik darbui, o gal jums sunkiai seksis sutarti su pačiu savimi. Be to, gali nutikti nemalonių dalykų, kurie nepriklausys nuo jūsų valios. Tačiau jums rinktis, kaip į visa tai reaguoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Lengvabūdiški veiksmai ir nekantrumas bus pagrindinės klaidų ir nesklandumų priežastys. Norėdami viską gauti nedelsiant, būsite priversti klysti, klupti, keltis ir vėl klysti. Neskubėkite strimgalviais ten, kur nesate laukiami, raskite mažų džiaugsmų šalia savęs. Daugiausia pavojų laukia tų, kurie vyks į keliones ar aktyviai kovos dėl savo įsitikinimų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite labai įsitempę, nepatenkinti ir pikti, o tai neigiamai veiks jūsų sveikatą ir santykius su aplinkiniais. Prastos savijautos priežastys gali būti susijusios su žlugusiais finansiniais lūkesčiais, neištikimybe, nepatenkinta aistra, konfliktinėmis situacijomis, gedimais, avarijomis ar nelaimingais įvykiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didelė tikimybė, kad, aiškinantis santykius su antrąja puse ar kitais šeimos nariais, duš ne tik indai, bet ir svajonės. Suvaldykite emocijas, pavydą ir skubotas išvadas dėl to, kas jums brangu. Sulipdyti sudužusių daiktų ir vilčių nepajėgsite. Esate diplomatiškiausio ženklo atstovai, tad dabar turite galimybę įrodyti, kad nusipelnėte šio garbingo titulo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums būtina rasti pusiausvyrą atliekant kasdienius įsipareigojimus. Kilęs noras konfliktuoti su kolegomis ar vadovybe tik apsunkins darbo reikalus ir gyvenimą. Kitas kraštutinumas – noras įtemptai ir sunkiai dirbti, o tai neigiamai paveiks jūsų sveikatą. Raskite laiko poilsiui, rimčiai ir būkite atsargūs kelyje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Laukia sunki diena. Daugiausia švelnumo ir meilės reikės jums brangiems žmonėms, tačiau energija bus eikvojama mažiau svarbiems ir mažiau maloniems dalykams. Noras pasimėgauti ar patenkinti savo aistras gali paveikti jūsų finansinę padėtį, arba, priešingai, netikėti nuostoliai vers nerimauti, kad prarandate kažką daug svarbesnio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pagrindinis kovos laukas bus namai, o priežastys – šeimyninės. Tačiau pasaugokite ir kitas svarbias savo gyvenimo sritis. Papildomas atsargumas padėtų išlaikyti tai, kas brangiausia. Šios dienos nuostoliai gali būti ir materialiniai, ir moraliniai, bet turėkite omenyje, kad pasekmės labai priklausys nuo jūsų pačių elgesio.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įtampa, kuri šiandien bus pagrindinė jūsų pakeleivė, neleis nuosekliai ir harmoningai atlikti svarbių užduočių, įgyvendinti sumanymų. Neapgalvoti žodžiai ir veiksmai bus pagrindiniai priešai, nors nejučiomis galite susidurti ir su kitokiais. Neatsargumas ir impulsyvumas kelyje provokuos klaidas, o nervingumas turės neigiamos įtakos sveikatai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dėl draugų pasiklysite finansinių nesėkmių ar nuostolių labirinte. Kelio iš jo ieškosite karštai, gal net kerštingai, žūtbūt tikėdami savo pergale ir nesusitaikydami su jums nepalankia situacija. Be to, galite turėti nuostolių dėl techninių gedimų, neapgalvotų sprendimų ar paprasčiausio neatsargumo. Atidėkite visus svarbius ir rizikingus darbus kitai savaitei.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką