Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui – lapkričio 8 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbe šiandien malonių susitikimų ir smagių pokalbių diena. Būkite ne tik geri pašnekovai, bet ir klausytojai. Tai leis išgirsti daug vertingos informacijos, kuri, galimas daiktas, bus paslėpta tarp eilučių. Tad girdėkite ne tik žodžius, balso toną, bet ir stebėkite gestus, sekite pauzes. Tačiau pernelyg neįsijauskite – atlikti pareigas laiku bus ne mažiau svarbu. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būkite pasiruošę leisti laiką malonioje draugijoje, su kuria iš tiesų yra apie ką pakalbėti. Neretas jūsų ženklo atstovas šiandien bendraus su užsieniečiais ar derins svarbius susitikimus su toli gyvenančiais asmenimis. Nepaisant to, išklausykite nuomonę tų, kurie yra šalia. Ji gali būti svarbi tada, kai per išsiblaškymą nepastebėsite ko nors itin svarbaus.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Laikas, praleistas su kolegomis, aptariant darbo ir asmenines temas, nuteiks maloniai. Tiesa, ne viską išgirsite taip, kaip reikia, mat būsite linkę dalį informacijos praleisti pro ausis. Stebėkite, kad tai jums nesutrukdytų atlikti vieną ar kitą užduotį. Kadangi prastai seksis darbai, kuriuos šiandien pradėsite, nuo ryto nesileiskite būti užvaldomi užplūdusios optimizmo bangos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dieną gali įprasminti svarbūs susitikimai ir pažintys, kurie praturtins asmeninį ar profesinį jūsų gyvenimą. Nors ore sklandys prieštaringos nuotaikos, nebus sunku jas pritaikyti sau, pasirenkant tai, kas artima, ir atmetant tai, kas svetima. Viena, kas gali kiek sutrikdyti jus, tai kliūtys, trukdančios pradėti vykdyti vieną ar kitą sumanymą. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų dėmesys į darbo ir šeimos problemų sprendimą bus sutelktas tada, kai kiti galvos apie pramogas. Tiesa, ryte bus sunku pasirinkti iš dviejų alternatyvų, kurių viena bus naudinga jums, kita – kitiems. Nuoširdus pokalbis su šeimos nariais paskatins kelis svarbius pokyčius kasdienėje jūsų veikloje. Žinoma, tik tuo atveju, jei įdėmiai klausysitės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši diena į jūsų prisiminimų krepšį gali sukrauti nemažai prieštaringų įspūdžių. Džiugins išvykos ir susitikimai. Norėsite pamaloninti kitus geromis žiniomis ir patys tokių sulaukti. Kita vertus, sieksite būti rimti ir susitelkę ties tuo, ką darote, girdite ir sakote. Tačiau dalis labai svarbios informacijos gali pasiklysti didžiuliame informacijos sraute.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neskubėkite ir būsite pirmi. Na, bent jau ne paskutiniai. Paskubomis atlikti darbai viską supainiotų dar labiau. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų laukia sudėtinga diena. Priešingai, ji bus lengva, bet tik tiems, kurie kruopščiai apgalvos kiekvieną savo žingsnį. Išgirdę klausimą „Koks jūsų planas ir tikslas?“, nesutrikite ir pateikite  konkretų atsakymą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena prabėgs nepastebėta, bet sukaups didelį bagažą šviesių prisiminimų, jei pagrindinė jūsų šios dienos nuostata bus klausytis atidžiai ir kalbėti nuoširdžiai. Tai nebus labai lengva užduotis jums, nes Merkurijus jūsų ženkle nemėgsta atversti visų kortų. Beje, į jūsų gyvenimą šiandien gali sugrįžti koks nors žmogus ar situacija, raginanti jus kažką svarbaus suprasti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ne visi supras ir išgirs tai, ką norite pasakyti, todėl dalį informacijos pasilikite sau. Iš jos gausite naudos, jei nevengsite visko kelis kartus pamatuoti, pasverti ir tinkamai pritaikyti prie dabartinių gyvenimo aplinkybių. Be to, šiandien nesižavėkite naujais viliojančiais pasiūlymais, o dieną praleiskite kuo santūriau ir kiek įmanoma susikaupę. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sieksite dėmesio tarp draugų ar grupėje, kurioje dirbate. Įsiklausykite į jų patarimus ar pasiūlymus – galimas daiktas, kad išgirsite nemažai vertingos informacijos. Beje, jūsų diktuojamos sąlygos ir sukurtas tempas bus patogus ne tik jums, bet ir visiems, su kuriais būsite susiję. Jausdami vidinį poreikį būti dėmesio centre, nepamirškite sau nubrėžti saugią ribą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėsite apsaugoti save nuo visko, kas gali įsiveržti į jūsų teritoriją ir sutrikdyti jus. Pavojaus nuojauta kiek perdėta, tačiau būti atsargiems – svarbu. Gilinkitės ne į išorę, o į vidų. Be to, nesistenkite peržengti ribų, kurias, greičiausiai, jums padiktuos ne išorinės aplinkybės. Venkite skubos, antraip nuskubėsite priešinga kryptimi. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte tikėsite ne tuo, kuo verta, todėl bandysite atsiriekti sau kuo didesnę riekę džiugių įspūdžių. Jų bus, bet išlikite kuklūs, net tuomet, kai išgirsite krūvas komplimentų iš draugų lūpų. Jūsų dieną įprasmintų stabilumo siekis. Todėl šiandien suteikite ištartiems savo žodžiams daugiau prasmės. Tik tokiu būdu, pasieksite daugiau nei tikėjotės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką