Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 18d. 23:00

Horoskopas penktadieniui – liepos 19 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ką jums prognozuoja žvaigždės paskutinei šios savaitės darbo dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jaučiatės keistų įvykių dalyviais, kuriems nenorite gaišti laiko, bet jie jus įtraukia, neklausdami jūsų. Jus gali erzinti kraštutinumai, kuriuos matysite aplink save, tokie kaip ašaros dėl menkniekio ir juokas be jokio pagrindo. Jums nelieka nieko kito, tik paklusti vyksmui, kuris dabar svarbesnis, už jūsų įgeidžius. Tiesa, vakare savo padidėjusiu savivertės jausmu ir pasitikėjimu savimi žavėsite aplinkinius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų tikslai, kurių jūs iki šiol siekėte, gali įgauti naujos jėgos dabar, o norėdami daugiau sužinoti, pasiklausykite, ką jums sakys jūsų gyvenimo draugas ar draugė. Na ir kas, kad jaučiatės lyg marionetė, negalinti pakeisti įvykių tėkmės. Bet jūs galite ją paveikti. Kai ne viskas atrodys tobula, apsišarvuokite tokias ginklais kaip atlaidumas ir atjauta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jums šiuo metu galbūt nelabai aišku, kuriuo keliu reiktų eiti, bet ilgai neklausinėkite ir eikite ten, kur jus veda nuojauta. Dabar negali būti nieko svarbiau už ją. Tas pats tiks jūsų dalykiniams ir kūrybiškiems sprendimams. Todėl bandydami remtis racionaliu protu – galite pasijusti bejėgiai. Be to, daug teigiamų emocijų ir tikėjimo jūsų idėjomis šiandien suteiks jūsų partneriai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Viskas sklandžiai sukasi apie jus, o jūs galite daryti tinkamą įtaką kitų žmonių sprendimams. Tačiau jums patiems nėra lengva taip elgtis, kad ir kaip tvarkingai ir nuosekliai viskas dėliojasi į vietas jūsų naudai. O šiandien vakarop ypač ryškiai pajusite įkvėpimą darbe, kurio suteiks jums patiems visiškai netikėti pasikeitimai ar naujovės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gerai pasigilinę į savo šeimos narių emocijas, turbūt sužinosite keisčiausių dalykų. Kita vertus, panaudoję savo intuiciją, šiandien suprasite, kokias būdais galite praturtinti bei paįvairinti visų, kurie gyvena po vienu jūsų namų stogu, gyvenimą. O džiaugsmingos ir viltimi nuspalvintos šios dienos nuotaikos, leis jums tinkamai panaudoti kūrybiškumą ir atkreipti jums svarbių žmonių dėmesį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiuo metu gali išaiškėti dalykai, apie jums svarbius žmones, kurių nenorėjote žinoti, bet – privalote. Tai suteiks jūsų santykiams stabilumo ir užtikrintumo, o tai svarbu jums šiuo metu, kai labiau nei bet kada esate susirūpinę darna šeimoje. Šiuo klausimu papildomų taškų į jūsų santykius ir kasdienius reikalus įneš netikėti pokyčiai, nutikę jūsų namuose.    

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sumaniai panaudodami intuiciją ir kūrybiškumą profesinėje veikloje, galite tikėtis atlygio ar galimybės pademonstruoti pasauliui savo talentus. Tai turbūt atidengs uždangą, už kurios ilgai slėpėte kažką svarbaus, galbūt net nuo savęs pačių. Be to, vakarop nauji vėjai papūs tarp jūsų su gyvenimo draugu ar drauge ir suteiks jūsų bendravimui vasariško džiaugsmo. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turite kūrybinių sumanymų, kuriems niekaip nerasdavote tinkamo laiko? Dabar galite realizavę savo mintis ir idėjas, parodyti jas pasauliui. Žengti tinkamą žingsnį bus lengviau šiandien dėl ore tvyrančių optimistinių nuotaikų. Be to, yra tikimybės, kad visiškai neplanuoti įvykiai teigiamai paveiks jūsų ateities finansinius reikalus, nors iš pradžių gauta informacija turbūt labiau sutrikdys nei nudžiugins.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Namuose gali išaiškėti paslaptis, kurios nevalia praleisti pro ausis. Tinkamai išsprendę ją, ilgainiui pajusite palengvėjimą, kuris atvers jums duris į intensyvesnį ir atviresnį bendravimą su artimaisiais. Netikėtumų netruks ir meilės fronte, kuriame noriai sieksite pergalių. Neabejokite savo sėkme, bet nesileiskite išmušami iš vėžių, kai realios patirtys neatitiks lūkesčių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rinksitės neakivaizdžias veiklos formas ir mielai leisite laiką pasislėpę nuo pasaulio. O ten iš tiesų bus ką pamatyti. Iš šalies jūs netgi pastebėsite tam tikrus pokyčius, kurie vyksta jūsų ryšiuose su draugais ir kitais artimais žmonėmis. Nors negalite būti svarbūs šiuose žaidimuose, paprašykite paskirti ir jums tinkamą vietą, kad atsidurtumėte įvykių sūkuryje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų tikslai, kurie galbūt atrodo nepasiekiami, gali be didelių pastangų išsispręsti, jei rasite kelius į juos, kurie paremti ne logika ir racionaliu protu. Kliaukitės nuojautomis net tada, kai kalba pakryps apie materialias vertybes. Pavyzdžiui, argi nežinote, kad pinigai yra tam tikra energijos forma? Tuo patikėję, labai praturtinsite gyvenimą. O kuo – parodys laikas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors aplink jus dabar nėra pakankamai aiškumo, kai kurie dalykai, kurie iki šiol jums kėlė nerimą, gali pamažu imti aiškėti. Tai suteiks jums jėgų. Iš jūsų nereikalaujama labai daug – tik noro įsitraukti į vyksmą, kuris iš tiesų galingas ir turi neįkainojamos įtakos jums. Dėl šios priežasties ir dėl giedros šiandienos nuotaikos, lengviau išvysite saulę ir žvaigždes virš galvos ir aplink save.   

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką