Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui – rugsėjo 28 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gailestis sau bus pats stipriausias jausmas, skatinantis priimti ne pačius protingiausius sprendimus. Galite tapti pernelyg išdidūs ir aplink save statyti aukščiausias sienas. Tai trukdys pamatyti tikruosius kitų žmonių ketinimus. Dėl nepateisintų lūkesčių galite norėti trumpam atsiriboti nuo supančio pasaulio – taip ir padarykite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Išaušusi diena žadės neįtikėtinai daug. Viltys bus didelės, o jūs, joms neišsipildžius, pasijusite nuvilti. Neviltis gali paskatinti jus priimti klaidingus sprendimus ir eiti ne pačiais tiesiausiais keliais. Viskas yra daug paprasčiau, tereikia lėtai, žingsnelis po žingsnelio, siekti tikslo. Deja, šiandien jums tai bus be galo sunku suprasti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Poreikis būti kažkuo, tik ne savimi, seks jus iš paskos darbe, namuose, gatvėje – visur, kur šiandien būsite. Bus ir kitokių palydovų, pavyzdžiui, patiklumas. Kas nors pamatys, kad gali jumis pasinaudoti ir apibers mažais nemaloniais darbeliais, kurie jums atrodys visai mieli ir įveikiami. Tačiau taip pasirodys tik iš pradžių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Paskutinė darbo savaitės diena bus maloni ir daug žadanti. Būsite nusiteikę atlikti neįtikėtinai daug, tiksliau – tiek daug, kad staiga suprasite, jog jūsų pečius slegia net per daug rūpesčių. Kiti, pamatę, kad galite jiems padėti, kraus jums dar sunkesnę naštą. Patausokite save ir pirmenybę teikite savo poreikiams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuo ryto pradėsite galvoti, kad diena yra nuostabi. Ji ir bus tokia: atplukdanti, kas yra gera, ir nuplukdanti, kas yra bloga. Tačiau „gėrio“ ir „blogio“ sąvokas galite supainioti. O tai nutiks netyčia, tiksliau – dėl didelio noro, kad viskas būtų geriau ir gražiau.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nebandykite būti tais, kuo nesate. Gali atrodyti, kad niekas nemato jūsų trūkumų, o ir jūs patys nejučiomis patikėsite nebūtais dalykais. Žvelkite į viską paprasčiau ir plaukite pasroviui. Beje, nepamirškite žvalgytis į šalis, o jei abejojate savo regėjimu, užsidėkite akinius ar pasiimkite žiūronus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atraskite savo tikrąją vietą ir neieškokite jos ten, kur nėra ir negali būti. Visi, kurie bandys šokti aukščiau ir sieks atrodyti šaunesni, sulauks priešingo vertinimo nei tikėsis. Svarbu atminti, kad dėl noro pasirodyti bus nesunku supainioti tikrą su netikru, svarbų su nesvarbiu, reikalingą su nereikalingu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visa, kas vyks dienos metu, jums bus tinkama dirva saviraiškai. Tačiau neužkibkite ant šio kabliuko, nes pernelyg įsijausite į savimi besižavinčio vaidmenį ir per stipriai demonstruosite savo gerąsias savybes. O nuo ten jau netoli iki mažų ar didelių nusivylimų. Atminkite, kad šiandien svarbiausia yra saikas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Namuose jausitės nesuprasti. Ginčai kils dėl įvairiausių menkniekių. Didžiausia problema, kad manysite, jog esate teisūs ir tik jūs vieni žinote, kaip turi būti. Kodėl galvojate, kad visi turi išklausyti jūsų nuomonę, ja patikėti ir dar, negana to, jai pritarti? Aplodismentų reikės laukti labai ilgai ir vargu ar sulauksite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nepasirašykite svarbių dokumentų, nes galite matyti tik tai, ką norite, ir nekreipsite dėmesio į kai kurias sutarties sąlygas. Jausite didelį poreikį kam nors parodyti savo gerą širdį, bet ar to reikia? Tiems, kurie mokosi, vertėtų pasikartoti išmoktą medžiagą: manysite, kad viską išmokote geriau nei iš tikrųjų yra.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vakare suprasite, kad šiandien per stipriai pasišvaistėte, nors dieną jums tai bus nė motais. Sieksite aprėpti tai, kas neįmanoma, ir būti ne tais, kuo iš tiesų esate. Norėdami atrodyti geresni, dosnesni, turtingesni, žengsite kelis neapgalvotus žingsnius. Vėliau bus sunku rasti kelią atgalios.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų jautrumas ir gera širdis kartais yra tikras lobis, bet ne šiandien. Visi, kurie tai žino, galės be didelių pastangų pasinaudoti jūsų gera valia ir besąlygišku atsidavimu. Neskubėkite pasiaukoti dėl visų ir visiems atverti savo širdį. Nedemonstruokite savo sugebėjimų ir polinkio aukotis – galite labai stipriai nukentėti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką