Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 13d. 06:59

Horoskopas penktadieniui, sausio 13 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tikėtinas svarbus susitikimas ar pažintis, kuri išplės jūsų galimybes. Šiandien ypač stenkitės išsaugoti savo finansinę pusiausvyrą, išlaikyti užsakovus, klientus, susitvarkyti nuosavybės ir verslo dokumentus. Tai labai svarbu jūsų ateičiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali pasirodyti, kad įtakingas užtarėjas nebenusiteikęs jums padėti, nebent pats mainais būtumėte jam naudingas. Aktualūs bus juridiniai, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Veikite atsakingai, ypač jei teiksite interviu, skleisite informaciją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį rytą kaip tik jūs galite tapti blogos nuotaikos šaltiniu ne vienam žmogui. Nesugebėsite slėpti susierzinimo, jei ne ta koja išlipote iš lovos. Netapkite nuobodžiu moralų skaitytoju kažkuo neįtikusiems aplinkiniams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jeigu turite svarbių darbų, susitikimų, verta paskubėti, nes atidėti nenaudinga. Bus galimybių susitarti dėl aktualaus reikalo. Galite pajusti savo talento ar žinių įvertinimą. Galimas apsisprendimas, susijęs su verslu, meile, kūryba, vaikais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iš toli arba iš valstybinės institucijos gausite žinią, o gal pats kažką siųsite, pildysite. Galbūt tai bus mokesčių pranešimas, deklaracija. Laiku tvarkykite dokumentus, jei nenorite mokėti baudų. Aistras žadins meilės objektas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jus gali nemaloniai nustebinti išryškėję kitų žmonių motyvai ir tikslai. Turbūt teks aiškintis dėl kažkokių įsipareigojimų, atsakomybės. Tikėtina, kad pateikus ataskaitas, tinkamai pasidalijus pareigomis situacija ims keistis į gera.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norite nenorite teks palengvinti piniginę, mokėti mokesčius, alimentus. Galbūt kažkas rodys dėmesį, kurstys slaptas aistras, skatins ambicijas. Tačiau ne visų žmonių dėmesys jus džiugins, nes kai kurie sieks to, kas jums visai nenaudinga.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kažkas trukdys laiku atvykti į darbą arba pagal planą pradėti numatytą šios dienos veiklą. Gali būti, kad šiandien teks bendrauti su atvykusiais iš toli arba ieškoti teisybės, pateikti kokias nors versijas, koncepcijas, jas ginti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo pat ryto jausite įtampą dėl numatomų svarbių darbų, reikalų, susitikimų. Derėtų daugiau nuoširdaus dėmesio parodyti kolegoms ir partneriui, net jei atrodys, kad jie stengiasi atsiriboti šalta siena. Turite galimybę ją suardyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rytas gali priminti nelabai malonų įsipareigojimą, negrąžintą skolą arba nepasiektą tikslą. Tačiau situacija bus permaininga ir yra vilties, kad nuotaiką labai pataisys susitikimas su išsiilgtu bičiuliu ar buvusiu kolega.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Po malonios nakties šis rytas gali būti niūrokas. Galbūt nekaip jausitės, vėluosite į darbą –  pramiegosite arba pakliūsite į mašinų spūstį. Suintriguoti gali atsiskleidę slapti motyvai žmogaus, kuris jus itin domina.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rytas bus nelabai sėkmingas, bet įdienojus nuotaika turėtų pasitaisyti. Neleiskite, kad kieno nors perdėtas priekabumas ar irzlumas varžytų jūsų iniciatyvą, mažintų pasitikėjimą. Atkakliau siekite tikslo.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką