Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 11d. 22:07

Horoskopas penktadieniui – spalio 12 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandienos polinkis į smulkmeniškumą gali padėti jums tvarkant darbo vietą ar namus. Ryte išmeskite ar atiduokite kitiems viską, ko jums nereikia. Žvaigždės pataria mažiau gilintis į kasdienes smulkmenas, nes paskendę jose galite suklysti ir iš jums pasiūlytų dienos gėrybių išsirinkti ne tai, kas svarbiausia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Rytas bus sėkmingas turintiems reikalų su įtakingais žmonėmis. Tačiau nebus lengva matyti tolimą perspektyvą ir kils pavojus šiek tiek per stipriai išpūsti nereikšmingus dalykus. Gali erzinti kitų žmonių netikslumas ir nekonkretumas. Jei pavyks save įtikinti, kad svarbu ne tik darbas, popietė atneš daug skaidrių ir spalvotų akimirkų. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Rytas bus palankus mažoms ir didelėms permainoms. Pavyks sėkmingai atsikratyti to, kas nereikalinga ir kas trukdo gyventi taip, kaip norite. Po pietų bus nemažai progų pasidžiaugti ir nudžiuginti kitus. Atverkite duris nekviestiems svečiams, o jei mėgstate planuoti – pakvieskite šį vakarą į namus jums brangius žmones. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki pietų puikiai jausite savo ir kitų žmonių poreikius, net atrodys, kad skaitote kitų mintis. Taip iš tiesų gali būti! Jei šiandien jums pasiūlytų vykti į kelionę, nė akimirkos nesvarstykite. Kelyje pasisemsite naujų jėgų, idėjų, kurių prireiks ateičiai. Vakare giedrą nuotaiką dar labiau praskaidrins pažintys, malonus bendravimas ir sėkmingi pirkiniai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šiandien norėsite ko nors atsikratyti, atminkite – jūsų norą laimina žvaigždės. Išmesdami nereikalingus daiktus ar atiduodami juos kitiems, rasite vietos naujiems dalykams, kurie netrukus atsiras jūsų gyvenime. Penktadienio popietė džiugi, bet neleidžianti būti nerūpestingiems ir abejingiems. Įsigyti daiktai bus patikimi ir praktiški.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rytinis jėgų antplūdis gali jus suklaidinti ir paskatinti dirbti netausojant jėgų. Būsite dėmesio centre, norėsite bendrauti ir vienu metu būti keliose vietose. Beje, dabar – delčios metas, tad visais įmanomais būdais reikia kaupti ir saugoti savo energiją, o ne barstyti ją vėjais. Kiekvieną šios dienos akimirką pasistenkite išlikti ramūs ir susikaupę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors bus siūlančiųjų penktadienį praleisti sukantis kasdienių reikalų rutinoje, palikite visa tai nuošalyje. Rinkitės ramų, nuošalesnį kampelį ir daugiau laiko skirkite savo poreikiams. Buities problemos gali palaukti, nes jūs privalote sukaupti jėgų ateičiai. Pabūkite su savimi ir savo mintimis – vėliau tai paskatins jus nuveikti daug svarbių dalykų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Draugų parama padėtų išspręsti sudėtingas problemas, todėl nenusigręžkite nuo ištiestos pagalbos rankos. Jei pasielgsite priešingai, nesunkiai pasiklysite nemaloniose smulkmenose ir pamiršite, dėl ko šį rytą lipote iš lovos. Vakaras nusišypsos plačia draugiška šypsena, ypač jei nepamiršite jos su savimi pasiimti į kelionę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Manysite, kad turite daug jėgų įveikti pačias sudėtingiausias užduotis. Gal taip ir bus, bet šiuo metu verta patausoti jėgas ir rasti kitų būdų jas naudoti tikslingai ir saikingai. Visa kita šiandien bus sklandu, malonu ir net miela, jums bus pasiūlyta viskas, ko reikia penktadienio popietei. Pasistenkite nebūti labai kritiški.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Penktadienio rytas bus turiningas besimokantiems ir vykstantiems į tolimas keliones. Pirmiesiems bus lengva įsisavinti žinias ir dar lengviau jas perteikti kitiems. Antrieji, besileidžiantys į kelionę, galės atitrūkti nuo varginančios kasdienybės ir smulkmenų, kurios gali kliudyti pamatyti esminius dalykus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo pat ryto save ir kitus stebinsite nepakartojamomis įžvalgomis. Tai skatins jus keisti ką nors savo viduje arba išoriniame pasaulyje. Tačiau vargu ar spėsite viską padaryti, nes yra rizika, kad susipainiosite tarp nereikšmingų dalykų. Daugiau įgysite ir mažiau prarasite, jei šiandien dieną praleisite ramiai, bet žaismingai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki pietų seksis tiems, kurie privalo aktyviai bendradarbiauti su kitais žmonėmis. Pasiūlyta partnerių pagalba gali būti maloni ir naudinga parama siekiantiesiems tiek asmeninių, tiek dalykinių tikslų. Vakaras bus malonus tiems, kurie praleis jį meniškoje aplinkoje, pavyzdžiui, teatre ar koncerte.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką