Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 24d. 23:00

Horoskopas penktadieniui – spalio 25 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja palankią dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kai danguje klesti vandens stichija, jums, ugnies ženklo atstovams, telieka leistis būti prigesintiems ir paklusti nešančiai vandens srovei. Nemanykite, kad ji jus neša atgal, net jei realūs faktai bandys jums tai įrodyti. Tiesa ta, kad be didelių pastangų pajudės užstrigę namų reikalai. Leiskite įvykiams tekėti savo vaga, bet savo pastangų taip pat negailėkite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gėrio išorėje ir vidinio pasitenkinimo jums šiandien bus atseikėta su kaupu. Jūsų noras patirti bendravimo džiaugsmą su sutuoktiniu, draugais ir kitais jums svarbiais žmonėmis ir suprasti juos iš pusės žodžio bus pastebėtas ir įvertintas aukštesniųjų jėgų. O tai jums suteiks stiprybės pakloti tinkamus pamatus ateičiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visa jūsų energija, skirta darbui, duos trokštamų vaisių. Tiesa, lengvos pergalės bus ne jūsų ženklo atstovų privilegija, nes ypač stiprios vandens stichijos energijos vers jaustis kiek nepatogiai. Todėl, užuot ką nors nusprendę, nersite stačia galva į darbus ir plauksite tos vietos link, kur regite savo darbo rezultatus. O čia jūsų gali lūkuriuoti malonus atlygis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svajonių bus daug, o joms išsipildyti – nemažai galimybių. Tiesa, turite visas sąlygas parodyti, ko esate verti ir kuo ypatingi. Sužibėsite asmenybės jėga, demonstruosite savo kūrinius, didžiuositės savo atžalomis arba džiaugsitės neįtikėtinu dėmesiu iš mylimo žmogaus. Ar jums vis dar kažko per maža?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Į namus ir šeimos gyvenimą įsileisite teigiamų permainų, jei patikėsite pačiomis giliausiomis ir slapčiausiomis savo nuojautomis. Kam nors galbūt atrodys, kad elgiatės neteisingai, bet jūs paisykite savo vidinio žinojimo, ir tai jums teiks stiprybės. Norėdami įgauti jėgos ir atspirties taškų – pasikapstykite giliai po praeitį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šios dienos laikas, skirtas bendravimui su bendraminčiais, draugais ar partneriais, bus lyg neišsemiamas energijos šaltinis. Šiek tiek idealizuodami ryšius su žmonėmis, kai kam (o gal net ir sau) atrodysite kiek pakilę nuo žemės. Tačiau argi ne nuostabu džiaugtis žmonių dosnumu, aptarti su jais ateities planus ir prisiminti praeities pergales bei paklydimus?   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Be reikalo eikvosite jėgas bandydami įgyti tvirtą pagrindą po kojomis. Jūsų noras suprantamas, bet dienos energijos išsklaidys jūsų lūkesčius, suteikdamos jums naujų. Deja, visa tai jums sukels papildomą nepatogumo jausmą, bet rezultatas abiem atvejais būtų toks pat. Taigi, jūs vis dar nerimaujate, kad šios dienos vairas yra ne jūsų rankose?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų veiksmai įgaus tikrumo, jei pasitikėsite visagale nuojauta. Tiesa, dar gali prireikti nemažo kiekio atsakomybės už savo veiksmus, gebėjimo įtaigiai kalbėti ir, kai reikia, užsidėti rožinius akinius. Tada neliks abejonių savo sėkme. Tačiau nežiūrėkite į viską pernelyg rimtai ir leiskite optimistinėms nuotaikoms atlikti gerąjį savo darbą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šią dieną bus sunku, pagalvokite apie šeimą ar pažvelkite į savo namus. Juose tikrai rasite vietos, daiktą ar žmogų, kuris suteiks atgaivos. Gal tai ir netaps jūsų stiprybės šaltiniu, bet bus akstinas, leidžiantis susidoroti su dienos problemomis. O jos eigą vakare galite apibūdinti maždaug taip: noras plaukti, bet išlikti sausiems. Argi tai įmanoma?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Norėdami geriau suprasti save, įdėmiai pažvelkite į tai, kaip elgiasi jūsų partneriai. Iš jų išgirstais patarimais pasinaudokite kaskart, kai tik pasijusite pasiklydę. O nukrypti nuo tikslo bus paprasčiau nei kitomis dienomis, nes būsite nešami stiprios įvykių ir permainingų nuotaikų srovės. Gal tai tinkamais būdais švelnins prigimtinį jūsų rimtumą?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią dieną vyraujančios vandens energijos neleis plaukti pasroviui: norėsite to, ko negalėsite gauti. Bus dalykų, kurie žadės sotumo ir pasitenkinimo savo darbo rezultatais jausmą, bet giliai viduje žinosite, kad siekiate visiškai ne to. Jei pavyks įveikti išankstines savo nuostatas, viskas, ką bangos jums išmes į krantą, bus naudinga.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasikliaukite tuo, ką žinote, ir neleiskite niekam sugriauti jūsų žinojimo. Tai bus pamatai, ant kurių statysite šios dienos svajonių pilis. Tiesa, kai kurie galvos, kad tai – svajonės, bet jums tai bus pati tikriausia tikrovė. Atsiverkite visiems, kurie gebės įvertinti gerąsias jūsų savybes. Tai leis įsižiebti kūrybinėms mintims ir atkreipti į jas visų dėmesį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką