TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas penktadieniui – spalio 26 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bus daug naudingiau patylėti užuot kalbėjus bet ką. Jei iš tiesų turėsite ką pasakyti, būsite išgirsti. Tačiau vargu ar jūsų žodžiai bus suprasti teisingai: aplinkiniai bus linkę viską interpretuoti taip, kaip jiems patinka. O ir jausmams vietos po saule bus mažoka. Nebent tiems, apie kuriuos niekas nežino ir neturi teisės žinoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Niekas nebus taip svarbu, kaip jūsų patys didžiausi tikslai. Ne tik jums jie atrodys nepakartojami. Jūsų partneriai tars pačius gražiausius žodžius tam, kad paskatintų jus eiti pasirinktu keliu. Tai neužtikrina, kad viskas yra būtent taip, kaip visiems atrodo. Tačiau šiandien lengviau skrajoti padebesiais nei tvirtai stovėti ant žemės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuoširdi ir visapusė pagalba, kurios sulauksite iš kolegų, praskaidrins šį spalio penktadienį. Būkite atviri ir nuoširdūs visiems, net ir tiems, kurie paprastai jus truputėlį erzina. Namų ar šeimos rūpesčiai atrodys tolimi ir nesvarbūs, bandysite juos ignoruoti ir nustumti į antrą planą. Tačiau problemos ignoravimas jos neišspręs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Retkarčiais jausitės lyg devintame danguje arba lyg šįryt būtumėte išlipę iš lovos ne ta koja ar atsibudę ne namuose. Gal pripratę prie prieštaringų jausmų pagaliau suprasite, kad nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Pradėsite įtemptai mąstyti, kur būtų galima rasti išsigelbėjimą. Apsidairykite, esate ne vieni, ir tai šiandien svarbiausia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

„Daugiau kalbų – mažiau darbų!“ – toks bus šios dienos šūkis. Ir ne tik kalbų. Bus visko, kas trukdo produktyviam darbui: kalnai nereikalingų emocijų, ašarų upeliai, kuriuos šluostyti kitiems turėsite ir jūs. Be to, būsite priversti užsiimti ne savo reikalais, o tai kels jūsų nepasitenkinimą ir norą ištrūkti iš šių svetimų pančių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite užmegzti ryšių su svarbiais ir reikalingais žmonėmis. Būkite iškalbūs, įžvalgūs ir net jautrūs, pasikliaukite nuojauta – tai jums padės sudėtingose situacijose. Jei mėginsite sužibėti ryškiausiomis spalvomis, galite nepasiekti trokštamo rezultato. Ir dar – jūsų užgaidų niekas neskubės tenkinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki ausų įklimpsite į kasdienius rūpesčius ir jausite, kaip jie jus neša tai pirmyn, tai atgal. Nesidairykite į šalis, nes tokiu būdu visai nebesuvoksite, kur link ketinate eiti. Prisiminkite, kad sveikata yra didžiausias turtas ir šiandien ja privalote pasirūpinti. Tam gali padėti paprasčiausios priemonės ir mokėjimas ramiai reaguoti į jums nepalankias situacijas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kas jau kas, bet šiandien žinote, ką ir kaip pasakyti. Ir jums patinka beveik viskas, kuo kvepia šio penktadienio oras. Jei kas vyksta ne pagal jūsų norus, žinote, kaip pakreipti reikalus tinkama kryptimi. Draugai, kurie į viską žiūrės per daug paprastai ir žemiškai, gali nesuprasti jūsų. Bet argi jums tai didelė problema?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors diena bus užpildyta bendravimo, jis nebus turiningas. Slapčia tikėsitės, kad būsite suprasti ir įvertinti, bet nejučiomis kitiems užleisite dominuojančias pozicijas. Nebūkite išdidūs ir nebijokite klausti, jei jausitės atsidūrę kryžkelėje. Didžiausios dilemos kils siekiant suderinti namų ir darbo reikalus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Lengvai ir harmoningai pasieksite to, ko trokštate, tačiau tai nereiškia, kad džiaugsitės rezultatu. Giliai viduje tupės nenuorama, kritikuojantis visus ir viską. Tas tylusis kritikas gali padėti pasiekti geresnių rezultatų, bet jis lygiai taip pat trukdys jums žengti kelis žingsnelius į priekį. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dabar jaučiatės tiek stiprūs, kiek galite laikyti rankose. To, kas jums atiteks, nebus lengva išlaikyti: kaip viskas lengvai sutekės, taip lengvai ir ištekės iš jūsų delnų. Nebūsite pajėgūs valdyti situacijos. Tai ne priežastis galvoti, kad artėja pasaulio pabaiga. Pabandykite pakeisti požiūrį į problemą ir, jei galite, neišlaidaukite. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nenuobodžiausite. Jus prisimins netgi tie, kurių paprastai jaučiatės užmiršti. Visiems ko nors reikės iš jūsų, o jūs džiaugsitės galintys jiems pagelbėti. Tačiau gresia pavojus, kad dėl menko nesusipratimo pamanysite, jog esate nevertinami ir nemylimi. Jūs greičiausiai tik susikūrėte šitą istoriją, kad galėtumėte suvalgyti dar vieną gabalėlį šokolado. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką