Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui, balandžio 2 dienai

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kad ir ką darytumėte, visiems geras nebūsite. Jums už nugaros kunkuliuos apkalbos, pavydas. Santūrumas gali jus apsaugoti nuo priešiškų kėslų. Tačiau būtų dar geriau, jei jūs išsiaiškintumėte slaptus sąmokslininkus, jų sąmokslą ar klastą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei tik turite galimybių, šiandien būsite nusiteikęs investuoti į šeimos gerovę, verslą, savo grožį arba turiningas atostogas, apie kurias jau svajojate. Derėtų nuoširdžiai ir atvirai pakalbėti su šeimos nariais - nustebsite, išgirdęs kai kurias jų mintis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei turite reikalų, susijusių su nuosavybe, statybomis, namų remontu, žemės ūkiu, tai suksitės gana sumaniai ir greitai. Iš aplinkinių galite gauti naudingų žinių, ką ir kaip verta daryti, kokie veiksmai ir pirkiniai padėtų sutaupyti lėšų, laiko.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus informatyvi, gera, jei mėgstate bendrauti, smalsauti ir per daug nesitikite iš jus supančių žmonių. Tie, iš kurių laukiate naudos ar pagalbos, gali parodyti dėmesį, bet galbūt tik tiek. Panašu, kad būsite pakviestas pasisvečiuoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėmesį prikaustys šeimos, giminės reikalai, buitis. Turbūt rūpės, kaip kažką pigiau įsigijus, susitvarkius. Darbe didelio ūpo stengtis neturėsite, tad judėsite iš inercijos, mąstydamas apie asmenines problemas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite aktyvus ir romantiškas. Galite daug nuveikti darbe bei pasisemti malonių emocijų iš jaudinamų kontaktų, pramogų, širdžiai mielų užsiėmimų. Tik nepasiduokite tokioms pagundoms, kurios veda į klystkelius. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite gauti darbo pasiūlymą, bet iš visai nenumatytos srities. Arba pasiūlys asmuo, iš kurio nieko panašaus nesitikėjote. Gera diena diagnostikai. Jei turite sveikatos problemų, pasidarykite medicininius tyrimus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Aktualūs bus su tarpininkavimu, partneryste susiję reikalai. Gali atsiskleisti jus dominančio asmens paslaptys arba pats apie save atskleisite tai, ko anksčiau nesakėte. Jauskite moralinę atsakomybę už tai, ką patariate, peršate kitiems.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Geriausia būtų nepuoselėti naujų planų, jei dar neįvertinote savo bei partnerių galimybių. Yra pavojus, kad jūsų dosnumu ar tiesiog mokumu gali būti pasinaudota, tad pravartu išsiaiškinti, ar jums pateikiama adekvati sąskaita.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasitikėkite savimi - kuo plačiau užsimosite, tuo daugiau pasieksite. Jei iš tiesų reikia, ryžkitės paprašyti reikalingos paslaugos. Galbūt atsidursite naujoje aplinkoje, tarp nepažįstamų žmonių. Tai jus praturtins, praplės akiratį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien teks būti pareigingam ir teisingam, nes tik tokiu atveju galėsite ramia sąžine pasidžiaugti rezultatais. Juo labiau, kad dalykinės perspektyvos savaime neatsiras. Nebijokite konkurencijos, bijokite savo neveiklumo ir inercijos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Puikiai seksis, jeigu mokėsite darbuotis kolektyviai, sutelkti bendraminčius, derinti skirtingus interesus. Tinkamas metas prašyti draugiškos paslaugos. Tačiau ir pats turite pildyti pažadus, pasistengti dėl kitų.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką