Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – birželio 17 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums žada šios savaitės pradžiai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena patiks tiems, kurie ilgą laiko negalėjo gauti reikalingos informacijos. Nesnauskite, nes šiuo metu ji pati pasibels į jūsų namų ar biuro duris. Svarbus vaidmuo atiteks jūsų draugams arba artimiems giminaičiams. O jei būsite pakviesti į kelionę, apie kurią nė nesapnavote, patikėkite – tai šansas, kuriuo verta pasinaudoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien įvykusios netikėtos permainos gali trumpam pakoreguoti finansinę padėtį. Teigiamas rezultatas įmanomas, jei atsisakysite įprasto inertiškumo ir vengsite įprastų elgesio modelių, kurie nepasiteisins. Svarbu ryžtis prisitaikyti prie pakitusių sąlygų, taikyti savo veikloje naujas technologijas ir noriai gilintis į dar nepažintus dalykus.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų spontaniškumas bus ne kliūtis, o pagalbininkas. Ypač aiškiai tai pastebėsite dalyvaudami grupės veikloje. Būkite pasiruošę bet kokioms reakcijoms į jūsų veiksmus – jas bus itin sunku numatyti, tačiau didelė tikimybės sulaukti trokštamo finalo. Vakare nereikalaukite iš mylimojo ar vaikų to, ko jie jums nepasiruošę suteikti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nežinosite kuo tikėti – savimi ar kitais. Tai vers jus ieškoti priešų ten, kur jų nėra. Toks požiūris jus gali paversti savo pačių priešais. Užuot gaišę veltui laiką ieškodami priežasčių, galinčių paaiškinti neįprastas permainas, įžvelkite jose galimybių. Pagalbininkais gali tapti bet kas, net ir tie, apie kurių egzistavimą iki šiol nežinojote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galva plyš nuo keistų idėjų, kurias privalote tuojau pat realizuoti. Šiuo atveju jums padės atviras bendravimas ir bendradarbiavimas.  Būkite pasiruošę suklupti ir keltis, bet pasiekti tai, ką esate sumanę. Nesiginčykite su draugais dėl to, kurio iš jūsų mintis išradingesnė – naudos bus tiems, kurie vertina draugystę ir teikiamus jos privalumus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Permainos darbe sutrikdys. Nesustokite pusiaukelėje, aptikę pirmąją kliūtį. Nemalonūs dalykai bus skirti tam, kad  profesiniams jūsų siekiams suteiktų naują kvėpavimą. Net tuo atveju, jei nejausite realių pokyčių, iš jūsų bus pareikalauta įsisavinti ką nors nauja, kas ateityje leis produktyviau vykdyti užduotis ar siekti tikslų. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Likimo dovanos gąsdins ir džiugins. Nežinosite, ką su jomis daryti, kai netikėtai jos papuls į rankas. Vieną svarbiausių vietų užims jūsų partneriai, kurie nepaisant visko, elgsis labai keistai. Vakare jausitės taip, lyg trumpam būtumėte pakliuvę į spąstus: vienas šeimos narys reikalaus iš jūsų paklusnumo ir atsidavimo šeimai.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl naujų jėgų antplūdžio darbe atliksite daugiau reikalų nei eilinę mėnesio dieną. Produktyvumas garantuotas, jei niekas nevaržys jūsų dienotvarkės ir leis jums būti laisviems veikiant. Jums, kaip ir tiems, kurie atostogauja, rekomendacija viena – nebūti vieniems. Jausitės gerokai stipresni, jei tolerantiškai reaguosite į aplinkinių pasiūlymus. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsitiktinis susitikimas savaitės pradžioje gali būti naujų patirčių pradžia. Ateityje jos praturtins jūsų santykius su gyvenimo draugu. Nauji vėjai papūs ir namuose, tačiau privalote patys įsileisti juos. Diena tinkama ne tik pažinti naujus dalykus, bet ir susipažinti su naujomis technologijomis ar įsigyti namams reikalingą elektronikos prekę.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tikėtis, kad savaitės pradžia leis nuobodžiauti, būtų naivu. Kaip ir to, kad be jokių trukdžių ar pokyčių galėsite įveikti dienos užduotis. Net jei būsite priversti sutrikti, išvydę ne laiku prieš akis išdygusį posūkį, nereikia nuogąstauti. Tiesa, vakare norėsite regėti pasaulį tamsesnį, negu jis yra, ir tokiu būdu temdysite padangę šeimos nariams. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kūrybines mintis galite pritaikyti bet kur, bet geriausiai seksis realizuoti save grupės veikloje. Fortūna lydės visus, kurie nebijo eiti nepramintais takeliais. Netolimoje kelionėje kelią pastos netikėti jausmai, kuriems nepajėgsite atsispirti. Jus užvaldys ne švelnumas, o azartas, kaip ir tuos, kurie tikisi išlošti loterijoje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų veiksmai gali priversti namiškius suklusti, o jus pačius nustebins netradiciniai jūsų sprendimai. Kaip tai įmanoma? Gal vyksta kai kas, ko anksčiau su viltimi laukėte (o gal priešingai – baiminotės?), o dabar tai jums krinta tiesiai į glėbį, bet jūs negalite tuo patikėti? Liaukitės būgštauti ar svarstyti, kaip, kas ir dėl ko. Visa kita vyks savaime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką