Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 2d. 22:55

Horoskopas pirmadieniui – gruodžio 3 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Netikėtai (galbūt net patiems sau) pasielgsite taip, kad jūsų aistrų objektams neliks nieko kita, kaip atsakyti į jūsų jausmus. O tai, savo ruožtu, gali atskleisti ne tik jūsų, bet ir jų neregėtas savybes. Jei sutemus tarp jūsų prabėgs koks (ne)žinomas šaltukas, neleiskite jam sugriauti pačių nuostabiausių svajonių ir pačių gražiausių planų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl tik jums vieniems žinomų priežasčių (o gal ir patys nesuprasite, kodėl) nuspręsite surengti perversmą namuose. Ar pavyks, priklausys nuo daugybės asmeninio gyvenimo subtilybių, nors ketinimai bus geriausi ir nuoširdžiausi. Prasidėjus tamsiajam paros metui, antroji pusė pateiks ilgą reikalavimų sąrašą. Išsisuksite tik tuo atveju, jei smarkiai paploninsite liežuvį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasipils naujienų lietus, vienaip ar kitaip pakeisiantis dienos planus. Nesibaiminkite, žinios bus netikėtai malonios. Jums nebus sunku prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Kiek daugiau problemų iškils vakare. Sunkiau seksis sutarti su kolegomis ir gauti iš jų reikalingos informacijos. Ko nors siekdami, pasitelkite žavesį ir apsiginkluokite komplimentais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turite kuo pasigirti? Girkitės. Neturite – sugalvokite! Tokiu būdu visko įgysite daugiau, nes šiandien papildomos naudos ar pajamų gali atnešti jūsų neįprastas požiūris. Žinoma, nesate apsaugoti nuo to, kad dalis įsigyto turto pateks kam nors į rankas ir bus iššvaistyta. Kad taip neatsitiktų, šį vakarą neskaičiuokite pinigų ir neskolinkite jų kitiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Siekis suspindėti, išsiskirti iš minios ir pademonstruoti geriausias savo savybes skatins iškrėsti nekaltą išdaigą ar kam nors sugalvoti staigmeną. Pastebėsite keletą susižavėjusių žvilgsnių, tačiau, demonstruodami savo originalumą, neperlenkite lazdos. Namiškiai gali nesuprasti jūsų pastangų, o tai vers galvoti, kad šeimos nariai neįvertina jūsų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sužinosite, ko nežinojote. Tai padės spręsti problemas. Būkite atviri tam, ką netikėtai diktuos vidinis balsas. Šiandien jis nepasiruošęs jūsų nuvilti ar nuvesti klystkeliais. Jei per daug tikėsitės iš aplinkos, vakarop pasijusite išsekę ir neturintys jėgų  susigrumti su gyvenimo sunkumais. Ieškokite stiprybės savyje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Statyti tiltus tarp atskirų asmenų ir žmonių grupių galite pasinaudodami tuo, kad visi kur kas labiau trokš dėmesio ir pagyrų nei kitomis dienomis. Susikrovę didelį bagažą gražių žodžių, padėkų ir kitų saldumynų, pakliūsite net į slapčiausias vietas. Viena, ko žvaigždės jums negali pažadėti, kad iš to praturtėsite. Nebent dvasiškai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų išradingumas – pats tiesiausias kelias į sėkmę. Net ir nedidelės pergalės leis pasvajoti apie laurų vainiką ar kitus apdovanojimus. Žinoma, dėl šio tikslo privalėsite pamiršti kai kuriuos principus. Patarimas: būkite atlaidesni, jei nepavyks visko iki galo įgyvendinti ir parodyti, ko iš tiesų esate verti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos įvykiai nudžiugins galimybe lengvai ir žaismingai pradėti šią gruodžio savaitę. Jums nebus sunku rasti vietos pasikeitus aplinkybėmis ir gauti iš to daugiau naudos bei malonumo. O jei vakare kas nors pasakys, kad per daug sau leidžiate, nekvaršinkite sau dėl to galvos. Verčiau pasaugokite savo fizinę ir dvasinę sveikatą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daug giliau įžvelgsite problemas ir jų priežastis. Net patys stebėsitės, kaip jums tai pavyks. Ne išimtis, kad netikėtumai ar naujienos namuose privers pakeisti planus ir pasirinkti kitą dienos strategiją. Nepamirškite, kad šiandien – ne sunkaus ir juodo darbo diena, o net ir jį privalėsite atlikti taip, lyg žaistumėte. Nepavyksta? Pabandykite dar ir dar kartą, kol suprasite, kad tai paprasta.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų santykiuose įsižiebs ugnelė, padėsianti priminti, kad ne viskas prarasta, o gyvenimas tęsiasi ir prisipildo pačių ryškiausių spalvų. Be to, pavyks rasti neįprastų sprendimų vykstant dalykinėms deryboms ir padaryti įspūdį. Pavakarę spalvos sutirštės, patamsės, bus sunkiau rasti patvirtinimą savo mintims ir idėjoms. Nepersistenkite siekdami įtikinti aplinkinius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite uždirbti iš to, kas originalu ir niekur nematyta. Labiausiai tai tiks kūrybinių profesijų atstovams, tačiau ir kiti turės galimybę įrodyti, kad kiekviename darbe galima pasėti kūrybos grūdą, tokiu būdu paverčiant dieną neįprasta. Tačiau tai ne priežastis persidirbti. Šiandien anksčiau baikite darbus pasiteisindami tuo, kad neverta išeikvoti visų jėgų pirmąją savaitės dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką