Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 19d. 07:03

Horoskopas pirmadieniui, kovo 19 dienai

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Sužinokite, ką jums žadažvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gana sklandžiai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, gerbėjais, mylimaisiais. Galite susidomėti nauju kūrybiniu projektu arba grįžti prie atidėto darbo. Gali būti, kad pasiseks žaidime, konkurse ar varžybose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, ieškoti darbo. Daugiau dėmesio derėtų skirti sveikatos bei grožio profilaktikai ir atstatymui, o jeigu aktualu – ir namų remontui, gyvenamosios aplinkos švarai, dizainui. Nenumokite ranka į artimo žmogaus negalavimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jums gali pasisekti, jei ieškote kontaktų su reikalingais žmonėmis, sprendžiate juridinius ar partnerystės klausimus, gydotės arba ketinate leistis į kelionę. Jus pasieks vertinga informacija, neblogi bus kūrybinės veiklos rezultatai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Teks sukti galvą dėl būtinų reformų darbe, versle. Gausite pasiūlymų investuoti, prisidėti prie partnerių sumanymų. Stabilumo, jei jis nėra nuostolingas, nekeiskite į abejotinas perspektyvas. Kitas dalykas, jei kaip tik dabar paaiškės, kad blogą rezultatą duoda seniau priimtas sprendimas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gana atvirai nerimausite dėl ateities, kritiškai vertinsite savo galimybes, žinias bei įgūdžius. Staiga įvykusi permaina arba jos būtinybė vers ieškoti neįprastos išeities. Tikėtina, kad jums padės partneris ar įtakingas gerbėjas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas, ypač darbe arba derantis dėl verslo reikalų. Jums nestigs įžvalgos, tad suprasite aplinkinių motyvus. Jei kažkuo laiku nepasirūpinote, dabar tam įveikti reikės daugiau ir kantrybės, ir lėšų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visą dieną intensyviai bendrausite. Galite užmegzti ilgalaikius dalykinius ir draugystės ryšius. Diskusijos, pasitarimai parodys, kas yra tikrieji jūsų bendraminčiai bei gerbėjai ir ar esate pakankamai populiarus tarp jų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena jums nėra palanki aktyviai veiklai, reformoms. Jei įmanoma, leiskite sau pailsėti, pasvajoti, tik nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Atidžiau rinkitės maistą, venkite svaigalų, nes jų neigiamam poveikiui būsite itin neatsparus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nesutvarkęs šeimos ir asmeninių reikalų negalėsite tikėtis darbingos dienos. Rūpestis dėl artimųjų neleis persijungti į dalykinę sferą. Jeigu padarėte, ką galite, nebesigraužkite ir imkitės darbų. Ir neliekite emocijų ant niekuo dėtų žmonių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Anksčiau atliktas darbas atneš rezultatų. Tuo pačiu išryškės ir spragos, trūkumai, vėl aktualios taps senos skolos. Palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti, bet tik pagal realias finansines galimybes.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tikėtini susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais. Su jumis jie pasikeis įdomia informacija ir gali būti, jog tai padės jums dėl kažko apsispręsti. Galite pakoreguoti planus, susijusius su užsieniu, kelione, studijų kryptimi, juridiniu reikalu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors išoriškai šiandien galite atrodyti ramus, jūsų viduje kunkuliuos nerimo versmė. Tai reakcija į įtampą asmeniniame gyvenime, versle. Jūsų paramos gali prireikti tėvams arba pats juos kviesitės į pagalbą.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką