TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – lapkričio 19 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasieksite užsibrėžtų tikslų tik paklusę dviem dienos taisyklėms: pirmoji, jei jėgų semsitės iš naujų ir neįprastų dalykų, antroji, jei nepiktnaudžiausite sėkme ir pasistengsite ištaisyti praeityje padarytą klaidą. Tai jums atvers naujas ateities perspektyvas. Didelė tikimybė, kad visame tame dalyvaus jūsų draugai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Profesinė sėkmė garantuota, jei nebijosite eiti nepramintais keliais. Tik būdami kūrybiški ir entuziastingi turėsite daug daugiau šansų laimėti nei tie, kurie vadovaujasi įprastais metodais. Todėl išnaudokite visas galimybes, kurių, galbūt, nematote savyje, ir įgyvendinkite drąsiausius ir keisčiausius sumanymus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėsite visas pastangas, kad pabėgtumėte nuo rutinos. Jums pavyks tai pasiekti viską stebint iš šalies ir laiku įšokant į tinkamą traukinį. Tačiau nepamirškite, kad už bilietą privalėsite sumokėti. Beje, gali būti, kad dar teks sutvarkyti kažkokius praeities reikalus. Nebus pagrindo nerimauti, jei su entuziazmu atliksite tai, kas neišvengiama.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Matysite daug galimybių. Visos jos vilios: vienos kvies į karščiausių jausmų pasaulį, kitos gundys siekti finansinės
sėkmės. Pojūtis, kad be pastangų gali įvykti nuostabiausi ir įsimintiniausi pokyčiai, bus apgaulingas. Žinoma, bus
dalykų, kurie išsispręs netikėtai ir lengvai, tačiau visa kita reikėtų patikrinti labai atidžiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Entuziazmu ir nuojauta, kad viskas tik į gera, pasistenkite užtaisyti tas spragas, kurias seniai reikėjo sutvarkyti. Gydydami senas žaizdas, lengviau suprasite tikruosius antrosios pusės motyvus. Šiandien jai jūsų reikia kaip saulės. Nors jums atrodys, kad daug kas galėtų būti kitaip, tebūnie kai kurios akimirkos tokios, kokios yra, ir galiausiai suprasite, kad neklydote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Laisvės ir lengvumo jausmai, lydėsiantys jus visur šį pirmadienį, gali būti ir naudingi, ir žalingi. Viskas priklausys nuo to, kokiais kiekiais juos „vartosite“. Gera žinia: dauguma dalykų, kurie vis nerasdavo sau tinkamos vietos ar šeimininko, šiandien bus panaudoti tinkamai. Beje, būkite budrūs ir atminkite, kad sėkmė yra slidus dalykas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Leiskite sau šiek tiek daugiau nei įprastai: daugiau rizikos, daugiau meilės, daugiau malonumų. Pojūtis, kad viskas
lengva ir visko duota tiek, kad net aprėpti neįmanoma, leis lengvabūdiškai pažvelgti net į svarbius ir sudėtingus dalykus. Ar viskas bus taip, kaip galvojote, parodys laikas. Rizikuokite saikingai ir džiaukitės sėkme nevaržydami
savęs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Noras ką nors keisti namuose paskatins sudaryti pokyčių planą ir pradėti jį realizuoti. Minčių bus tiek, kad net galva apsisuks. Be to, nelengvai seksis rasti savyje jėgų nuosekliai, atidžiai dirbti. Sunku pasakyti, ar spėsite įgyvendinti sumanymus, ar tik tyliai pasvajosite apie šviesesnę ateitį, tačiau geriau nesustokite, nes tai būtų puiki pradžia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Su antrąja puse pavyks rasti bendrą kalbą net tose srityse, dėl kurių anksčiau nuolat nesutardavote. Naujovės, išradingumas ir netikėtos idėjos bus tinkamiausios priemonės vaikantis sėkmės šį lapkričio pirmadienį. Jos netruks tiems, kurie mokosi, keliauja, daug bendrauja ir siekia pagerinti santykius su aplinkiniais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Optimizmas, kuris noriai lydės jus nuo pirmos iki paskutinės šios dienos akimirkos, garantuos ne vieną laimingą
pabaigą. Žvaigždės nežada, kad visi jūsų reikalai išsispręs be pastangų ir akimirksniu, bet lengvumo jausmas užplūs. Jei būsite atviri naujovėms atlikdami kasdienes užduotis, pelnysite papildomų sėkmės taškų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pagaliau galite išsivaduoti iš jus varžančių pančių ir būti savimi. Bent jau viduje jausitės taip, kad esate ten, kur turite būti. Norėsite, kad šis jausmas neišblėstų ir dideliu greičiu sklistų į naujas gyvenimo sritis. Be to, šiandien nuoširdžiai galite paprašyti pagalbos ir jos sulaukti. O kai jums pakaks kitų gerumo, patys kitiems pasiūlykite savo pagalbą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kupini nerimo ir sunkiai paaiškinamų jausmų galvosite, kad pagaliau turi nutikti kažkas tokio, kas teigiamai paveiks jūsų ir jums brangių žmonių gyvenimus. Vieni gali rasti paaiškinimų ir kelrodžių dvasiniuose dalykuose, o kiti ieškoti paramos išoriniame pasaulyje. Sėkmė lydės ir vienus, ir kitus. Tačiau nėra garantijos, kad rezultatai bus stulbinami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką