Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – liepos 1 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums žada šios savaitės pradžiai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite nusiteikę ryžtingai, bet ne visus tai džiugins. Ryte jūsų nesupras namiškiai, vėliau – viskas kris iš rankų, o vos pradėti darbai ims strigti. Jūsų sutuoktinis primins, kad per daug išlaidaujate norėdami patenkinti savo užgaidas. Be to, akistata susidurs jūsų šeimos ir karjeros problemos. Privalėsite kažko atsisakyti, o ko – pagalvokite šiandien. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Neakivaizdžios jūsų pastangos bus įvertintos arba tinkamai už jas atlyginta. Tačiau bendros kalbos su broliu ar seserimi nepavyks rasti, o jums reikalinga informacija kažkur pasiklys. Viltis sulaukti pagyrimo iš sutuoktinio už jūsų indelį į namų grožį ir liks viltimi. Nieko keista, jei kažkas jums įrodys, kad šiuo metu jums naudinga plačiau atmerkti akis ir gerai apsidairyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų aktyvumas, iniciatyva ir guvus protas bus geriausi pagalbininkai ankstų pirmadienio rytą. Nusivilsite, jei įdienojus su viltimi iš visko, ką darote, tikėsitės naudos. Jūsų partneriai jums primins, kiek esate skolingi, kai kalba pakryps apie asmeninius ir bendrus resursus. O visi bandymai pasirodyti ir pasireikšti bus užgesinti būtinybės atlikti pareigas.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums nežinomais būdais ryte pajudės užstrigęs reikalas, bet vėliau neskubinkite įvykių. Nersitės iš kailio norėdami to ir ano, o negavę nukabinsite nosį. Jūsų vaikams ar mylimam žmogui reikės iš jūsų to, ko negalėsite duoti, ir atvirkščiai. Jei ant plauko pakibtų  jūsų santykiai su antrąja puse, padarykite tai, kas įmanoma, o visa kita palikite spręsti likimui. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte sėkmingai prasidės grupės projektas, jei savo pastangas panaudosite tikslingai. Vėliau galite susipainioti savo mintyse ir pasiklysti jose lyg painiame labirinte. Liūdins, kad namiškiai nemato jūsų žavesio ir pastangų, todėl pasirinksite pasyvaus laukimo poziciją. Tokia taktika apsaugos jus nuo nedidelių, bet grėsmingai pabirusių buities ir sveikatos rūpesčių.    

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų iniciatyva ryte bus privalumas, o vėliau kiš jums pagalius į ratus. Pokalbiai su draugais ar grupėje nesimegs. Savo jausmus ne savo noru privalėsite slėpti kuo toliau nuo smalsių akių, antraip apie save išgirsite nemalonių dalykų. Be to, jausitės taip, lyg nuolat kas stato barjerus kelyje į numatytus jūsų tikslus. Darykite išvadas, bet neskubėkite priimti sprendimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vis dar neapsisprendėte dėl atostogų? Suskubkite apie tai pakalbėti su gyvenimo draugu ar drauge ankstų šios dienos  rytą. Vėliau pasijusite lyg pavėlavę į traukinį arba įlipę į važiuojantįjį priešinga kryptimi. Kolegoms bus nė motais jūsų nusiskundimai, draugus bus sunku sužavėti, o šeimos nariams nepatiks jūsų pastangos įvesti tvarką namuose. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte būsite tikri, kad kiekvienas darbas ištirpsta vos jums prie jo prisilietus. Tačiau kai kam atrodys, kad elgiatės pernelyg tiesmukai ir smulkmeniškai, nekreipdami dėmesio į aplinkinį pasaulį. Jūsų ketinimai sužavėti kolegas maloniu elgesiu ir kitais saldėsiais neduos reikiamo rezultato. Gal patys sau esate per griežti? O gal per dažnai kišatės ne į savo reikalus?  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daugiau galvosite apie nuotykius ir norą užkariauti naujas teritorijas, o ne apie konkrečius darbus. Gal taip ir geriau, nes diena, nors ir aktyvi, nebus produktyvi. Dėl nesuprantamų priežasčių jūsų gerbėjų ratas sumažės, o su juo – ir jūsų įtakos sferos. Tiesa, bandymai partneriams įrodyti, kad jūsų indėlis į bendrą katilą yra svaresnis, sukurs papildomos įtampos. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte uolios jūsų pastangos pravers ir šeimai, ir darbdaviams. Tik sutuoktinis ar bendradarbis ras priežasčių jums paprieštarauti, nesuteiks reikalingos informacijos. Šią dieną daug tikėsitės iš kitų, o jie – iš jūsų. Ir ne tik dėl šios priežasties ne viskas bus sklandu. Bandydami ką nors pradėti susidursite su abejingumu, o su antrosios pusės nepasitenkinimu – siekdami valdyti tuos, kurie neketina jums paklusti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Energijos perteklius ryte skatins daugiau kalbėti nei daryti. Visiems butų naudingiau, jei elgtumėtės priešingai. Antroji jūsų pusė nežinos, kas jam ar jai svarbiau – darbas ar santykiai su jumis. Pamatykite savo problemas, žiūrėdami į jas lyg į veidrodį. Vakare itin išryškės priešprieša tarp to, kas apčiuopiama, ir to, kas giliai paslėpta. Jūsų vaidmuo čia nebus paskutinis. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Aktyvus rytas bus tik smagi įžanga. Dienai įsibėgėjus, turėsite retkarčiais sustoti ir įsiklausyti į kitų žmonių žodžius. Panirę į darbus, manysite, kad viskas geriau nei iš tiesų yra. Tačiau net malonus darbas neteiks pasitenkinimo, jei užsidarysite mažame savo pasaulėlyje. O draugai ne pačiais švelniausiais būdais skatins jus pagalvoti apie permainas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką