Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – rugsėjo 24 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jausitės taip, lyg jus kas vyte vytų finišo link. Blogiausia, kad per skubėjimą galite nepastebėti, jog jau įveikėte distanciją ir pamiršote sustoti pasidžiaugti pergale. Jei rasite laiko pamąstyti apie rezultatus, nebus daug emocijų, o tik santūrus nuveiktų darbų įvertinimas. Lygiai to paties sulauksite ir iš kitų žmonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Aktyvumas, susipynęs su lašeliu optimizmo, nušvies jūsų dieną ryškia šviesa ir tiksliai parodys kelius, kuriais turėtumėte pasukti. Kartais nustebsite taip netikėtai užsidegančia žalia šviesa netgi ten, kur jos mažiausiai tikėsitės. Kita vertus, tai nebus priežastis atitolti nuo jums šiuo metu svarbiausių dalykų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Manote, kad atėjo laikas ką nors keisti jūsų aplinkoje ir suteikti kokiai nors jūsų gyvenimo sričiai naujų spalvų? Ryte tokiems sumanymams bus palankios visos sąlygos, todėl ilgai nedelskite. Entuziazmo pliūpsnis po pietų ims pamažėle blėsti, bet neleis visiškai nuleisti rankų. Gali būti, kad elgsitės kiek nuosekliau ir labiau apgalvotai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Noras bendradarbiauti skatins daugiau dėmesio skirti partnerių ir bendražygių paieškai. Iki pietų seksis derybos ir įvairūs susitarimai. Be to, lengvai megsis ryšiai tarp priešingos lyties atstovų, per kuriuos greičiausiai kiek nukrypsite nuo būtiniausių pirmadienio reikalų, nors Ožiaragio ženkle šiandien viešintis Mėnulis kantriai ir nuosekliai skatins jus vykdyti pareigas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Daug suspėsite, jei ryte, negalvodami apie naktį regėtus sapnus, kibsite į svarbiausias užduotis. Bus visos sąlygos produktyviam darbui ir geriems rezultatams pasiekti: energija, entuziazmas, gera fizinė savijauta ir noras veikti atsižvelgiant į būtinus reikalavimus ir taisykles. Po pietų aktyvumas kiek nuslops, bet pavyks tęsti tai, ką pasirinkote ryte.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Snausti ir smagiai tęsti savaitgalio malonumus nebus nei noro, nei sąlygų. Aktyvumas su disciplina skatins siekti didesnių laimėjimų ir ryškesnių pergalių. Tai gali vykti įvairiose gyvenimo srityse: meilėje, kūryboje, bendraujant su vaikais. Būtent šios sritys bus nuspalvintos azartu ir noru kuo greičiau ir kuo daugiau laimėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Susikaupusius darbus suskubkite nuveikti iki pietų. Energijos bus tiek, kad nors vežimu vežk. Nors bus bandančiųjų jums suręsti ne vieną kliūtį, visas jas įveiksite nesunkiai. Nemalonumai bus susiję su mėginimu įsprausti jus į siaurius galimybių rėmus su griežtomis, bet teisingomis taisyklėmis. Tai nesutrukdys jums džiaugtis dienos dovanomis.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nepavyks numoti ranka į kitų užgaidas ir reikalavimus ir užsiimti tik savo reikalais. Diena skirta ne tam, kad užsidarytumėte tarp keturių biuro ar namų sienų. Todėl, neabejodami nei savo jėgomis, nei galimybėmis, drąsiai eikite ten, kur jus pakvies ar pašauks. Po pietų sulėtinkite tempą ir gerai apgalvokite savo veiksmus prieš pradėdami veikti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki pietų pasinaudokite galimybėmis papildyti sąskaitą, bet tai – ne dovanų metas. Tai veiksmų, kurie suteikia tam tikras galimybes, diena. Nebus labai paprasta atlikti dienos užduotis, jei į reikalus žiūrėsite lengvabūdiškai, atsainiai. Seksis tiems, kurie žino, ko nori, ir yra pasiruošę dėl savo laimės ką nors paaukoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmadienis suteiks galimybę ilgai nelaukus imtis aktyvių veiksmų. Šį kartą niekas kitas, o tik jūs būsite atsakingi už rezultatus. Be to, ir pačios rankos lipte lips prie darbų, o šie, savo ruožtu, tirpte tirps rankose. Nors visa atsakomybė užgrius ant jūsų pečių, jums tai bus eilinė pergalė, leidžianti pakilti dar vienu laipteliu aukštyn.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų mintis drebins keisti išgyvenimai ir emocijos, kurių nenorėsite niekam atskleisti. Iki pietų gali būti sunku su tuo kovoti, o vėliau į viską pradėsite žvelgti daug paprasčiau. Tai nereiškia, kad galėsite ramiai ilsėtis, be rūpesčių laukti vakaro. Kategoriški reikalavimai vers jus viską atlikti idealiai ir tuo pačiu neleis atsidurti dėmesio centre.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėsite pademonstruoti savo fizinius, o ne protinius gebėjimus. Tai gali pasireikšti įvairiais aspektais. Didelė tikimybė, kad dienos rezultatai nenuvils jūsų ir skatins dar aktyviau siekti užsibrėžtų tikslų. Kai kam atrodys, kad per rimtai žiūrite į ne pačius rimčiausius dalykus, bet tai nebus priežastis keisti savo nuostatas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką