TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – spalio 1 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasinaudodami visais sugebėjimais, klausykitės, ką jums kalba aplinkiniai. Išgirskite viską taip, kaip yra iš tikrųjų, o ne taip, kaip jūs norite girdėti. Tai jus gali nukreipti teisinga linkme ir vakare nudžiuginti maloniomis smulkmenomis. Padovanokite jas sau nelaukdami kitų palankumo: grožio procedūras, pirkinius ar švelnų prisilietimą prie meno pasaulio.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kuo labiau slėpsite savo mintis, jausmus ir ketinimus, tuo labiau nukentėsite. Jei nepavyks sužinoti to, ko reikia, palikite viską likimo valiai ir į dienos problemas pasistenkite pažvelgti iš šalies. Vėliau galite panirti į tai, kas jums teikia didžiausią malonumą, kas jus labiausiai atpalaiduoja. Mėgaukitės tuo, bet nebriskite per giliai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sujaukti jūsų planus bus paprasta – nuo jūsų valios ar pastangų nepriklausys niekas. Ką šiandien galite padaryti? Ogi visą dieną aktyviai veikti ten, kur esate, ir nesitikėti už tai jokio atlygio. Dovanų metas ateis vakare, todėl paruoškite tam pakankamai vietos ir mokėkite būti dėkingi visiems, kurie jus pamalonins.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kalbų gausa užgoš tikruosius dienos ketinimus, o išsiblaškymas bus toks stiprus, kad iki popietės nerasite sau vietos po saule. Griebsitės vieno, antro, trečio, ketvirto, manydami, kad nauja veikla išgelbės jus nuo pražūtingų abejonių. Vakaras bus tikra atgaiva sielai. Jo metu pajusite vidinę harmoniją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasilikite savo nuomonę sau. Ji šiandien niekam neįdomi. Nejaugi manote, kad dėl jūsų noro pademonstruoti savo žinias ir erudiciją, kam nors būsite naudingi? Jūsų pasirodymas nebus įvertintas aplodismentais. Vakarop gražiai kalbėti seksis lengviau, bet tuo metu norėsite šypsotis ir kitiems dovanoti savo dėmesį kitokiais, daug švelnesniais, būdais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kodėl galvoje sukasi tiek daug minčių ir kodėl jos tokios neramios, besiruošiančios tyliai ir iš esmės sugriauti viską, kas iki šiol buvo sukurta? Tai tik mintys, tad pasistenkite, kad jos nevirstų skaudžiais žodžiais. Vakare nejučiomis atsidursite pasaulyje, kuriame bus daug švelnumo ir grožio, dovanų ir palaikymo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Klausysitės ištempę ausis, ką kalba kolegos, partneriai ar antroji pusė, ir niekaip negalėsite suprasti, ką jie sako. O jie, savo ruožtu, lyg susitarę net nesiklausys jūsų samprotavimų. Esant tokioms sąlygoms, vargu ar jums pavyks teisingai ir naudingai susitarti. Vakaras pamalonins tuos, kuriems kaip oro reikia komplimentų ir tvirto peties šalia.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Energijos bus daug, tačiau jus gali neraminti gauta klaidinga informacija, jūsų ausis pasiekusios nemalonios apkalbos ir įvairūs trukdžiai darbe. Į panašias problemas kitomis dienomis nė nereaguotumėte, bet šiandien būsite linkę viską perdėti. Neskubėkite daryti išvadų, kad savaitė prasidėjo šiaip sau: po popietės nuotaika ir fizinė savijauta sparčiai gerės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mylimojo žodžiai įskaudins iki širdies gelmių, o vaikai staiga pamirš, kaip pagarbiai reikia kalbėti su vyresniaisiais. Ypač turėtų būti atsargūs tie, kurių darbas susijęs su informacijos skleidimu ar žodine kūryba. Pirma dienos dalis nežada sklandžių kelionių. Jei ryte kam nors sugadinote nuotaiką, vakare išpirkti kaltę galėsite dovanomis ar švelnumu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei jums nepatinka, ką kalba šeimos nariai ar kolegos, paklauskite jų, ar jiems patinka, ką sakote jūs. Iš vienos pusės tai virs uždaru ratu, kuriame suksitės lyg voverė, iš kitos – galimybė suprasti ką nors svarbaus. Šios ar kitos nuo jūsų nepriklausančios priežastys suteiks galimybę saulei leidžiantis pasidžiaugti šeimos idile.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atidžiai stebėkite, ar dirbate tai, ką reikia, ar einate ten, kur reikia, ir ar šiandien bent truputėlį pamąstėte, ką norite veikti. Jei taip, planą koreguosite ne jūs, o kiti, kuriems kažko reikės ir kurie, kaip ir jūs, šiandien jausis lyg marionetės. Nenusiminkite, artėjant vakarui keisis ne tik jūsų nuotaika, bet ir tie žmonės, su kuriais bendrausite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitę pradėsite nerūpestingai. Manysite, kad viskas ateina savo laiku ir nėra ko nerimauti. Tačiau, susidūrę su nuo jūsų nepriklausančiais netikėtumais, galite iš esmės pakeisti nuomonę. Vakare lyg iš dangaus ims byrėti malonios saldžios dovanos. Mokėkite jomis, nepamiršdami saiko, pasidžiaugti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką