Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – spalio 14 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja šios savaitės pradžiai...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Stipriausias pozicijas užimsite grupėje ir žinosite, kaip joje tapti lyderiais. Tačiau nesistenkite užimti dominuojančios pozicijos, nes pasieksite daugiau tik nuoširdžiai ir atvirai bendradarbiaudami. Tai galėtų būti jūsų gairė, įgyvendinant neįprastus projektus. Be to, nepamirškite nuolat sau ir kitiems priminti, kad minties ir poelgių laisvė šiandien yra pati svarbiausia. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darbo bus daugiu nei norėsite, bet jums patiks jaustis užimtiems ir reikalingiems. Viskas eisis dar sklandžiau, jei nesipriešinsite problemoms, o ieškosite įdomių jų sprendimų būdų. Tai bus pagrindinė sąlyga, kad diena nepagailėtų teigiamų rezultatų. Netikėtos idėjos padės išlikti tvirtiems, jei atsidursite neįprastų situacijų pinklėse. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų žinios ir įsitikinimas savo teisumu leis jaustis visa galva aukštesniems ir pranašesniems. Gebėdami lanksčiai prisitaikyti prie kintančių aplinkybių, įgysite optimizmo ir įkvėpimo dienos užduotims atlikti. Išdrįsdami keistis ir keisti tai, kas jums nepatinka, užmegsite reikiamus ryšius ir turėsite sąlygų kūrybiškai išreikšti save. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Rasti teisingus sprendimo ir elgesio būdus nebus lengva, todėl savo aplinkoje noriai ieškosite patvirtinimo savo veiksmams. Tai bus teisingas požiūris, mat dabartinė Mėnulio padėtis visapusiškai palanki bendrai atliekamai veiklai.  Nesipriešinkite, kai jausite, kad aplinkybės skatina elgtis tik taip, o ne kitaip. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Klysite, jei šiandien pasikliausite vien savo jėgomis. Į planus įtraukite partnerius, nes tik jie žinos, kaip jums įkvėpti stiprybės ir pasitikėjimo. Paisykite savo partnerių ar kolegų nuomonės, ignoruodami jums taip įprastus elgesio ir mąstymo modelius. Be to, visi jūsų bandymai išsaugoti stabilią padėtį, atsigręš prieš jus. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būtų paprasčiau ir naudingiau nesistengti pakreipti įvykių vagos jums tinkama linkme. Prisitaikę ir pajutę laisvės bei netikėtumo dvasią, netgi įprastus šios dienos darbus atliksite su didesniu ūpu nei galėjote įsivaizduoti. Tiesa, kai kuriuos iš jūsų tai trikdys, bet džiaugsitės tokiu būdu atlikę daug daugiau nei tikėsitės ryte. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Elgdamiesi neįprastai ir pasinaudodami jums iš aplinkos teikiama pagalba, atsiskleisite pasauliui. Svarbiausia jums bus pasirūpinti savo kūriniais, atžalomis ar tiesiog patirti naujų įspūdžių įvairiose srityje. Todėl kiekvienas pasiūlymas, žadantis jums naujas džiugias patirtis, skatins leistis į nuotykius. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Labiausiai jūsų reikės namuose. Būtent į juos šiandien bus nukreiptas visas jūsų dėmesys, net jei tikslingai bandysite jį nukreipti kur nors kitur. Be to, ne kartą turėsite eiti ten, kur dar nebuvote, ir elgtis taip, kaip dar nesielgėte. Iš tiesų jums tai bus sunki užduotis, negarantuojanti pastovumo jausmo ir užtikrintų rezultatų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visi šią dieną reikalingos pažintys megsis lengvai ir paprastai. Susipažinę su įdomiais žmonėmis, įgysite daugiau galimybių, o gavę patarimų, išspręsite opias problemas. Jei nuo lengvumo jausmo, kurio bus pripildyta ši diena, jums stipriai apsisuks galva, vakare nepastebėsite, kokias kliūtis jums prieš akis stato nevaržomas jūsų optimizmas. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos įvykiai žadės keletą mažų dovanėlių, kurios noriai jums kris į rankas. Priimkite jas, nes tai – atpildas už gerus anksčiau atliktus darbus. Jūsų išradingumas ir smalsumas padės rasti papildomų pajamų šaltinį, o geresnius jūsų pastangų rezultatus žadės jūsų noras elgtis neįprastai, nevaržyti savęs ir klausytis vidinio balso. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jaudinančių patirčių siekis leis nekreipti dėmesio į tai, kad ne visi supranta keistus jūsų poelgius. Iš tiesų neįprastas jūsų elgesys šiandien jums padarys ne vieną paslaugą. Taip yra dėl to, kad diktuojate dienos ritmą. Tačiau jums gali būti nelengva imtis visos atsakomybės už savo ir kitų sėkmes ir nesėkmes sau. Bet, tai atlikę, nesigailėsite. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Klaidžiosite savo pačių sukurtuose labirintuose. Net jei būsite tikri, kad ten pakliuvote ne dėl savo kaltės, rasite ką dėl to apkaltinti. Tinkama užuovėja jums bus noras suvienyti savo jėgas su kitais. Be to, atidžiau klausydamiesi savo vidinių nuojautų, būdami toliau nuo kasdienybės šurmulio, rasite savyje jums reikalingos stiprybės šaltinį. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką