TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – spalio 15 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Trokštate, kad viskas būtų taip, kaip sugalvojote, bet taisyklės yra taisyklės – šiandien bus taip, kaip nori jūsų antroji pusė. Tačiau neverta dėl to nerimauti, nes tikrai galite išpildyti savo troškimus. Kaip? Šią popietę, apie 15 valandą, pasvajokite, ką norėtumėte veikti artimiausias tris savaites.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena bus naudinga ir lengva tiems, kurie su dėkingumu žvelgdami net į sudėtingiausias praeities pamokas moka drąsiai planuoti ateitį. Pirmoji dienos dalis, tiksliau – iki 15 valandos, tinkama skoloms grąžinti ir praėjusių savaičių rezultatams apžvelgti, o antroji – nugrimzdimui į nuostabų, nepakartojamą ir dar neišsipildžiusių svajonių pasaulį.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Džiugi žinia: ši diena kaip reta bus harmoninga, bent jau iki popietės. Pasinaudokite galimybėmis, kurias ji pasiūlys, ir įvertinkite kitų žmonių pagalbą, kurios nei prašėte, nei tikėjotės. Nepamirškite už viską, kas gero jums nutinka, padėkoti. Nuo 15 valandos prasideda Mėnulio jaunatis. Taigi – prasideda svajojimo ir planų kūrimo metas, nesileiskite išmušami iš vėžių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos įvykius užgoš lyg iš dangaus nukritusi džiugi žinia apie profesinius reikalus. Tačiau yra ir kitų svarbių dalykų, pavyzdžiui, šią ramybe persmelktą dieną galite pakloti pamatus būsimiems darbams. Tam reikia drąsos pabaigti, kas nebaigta, atsisakyti to, kas atliko savo misiją, ir su didele viltimi pažvelgti į tai, kas galėtų praskaidrinti jūsų kasdienybę. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bendravimas taps ašimi, apie kurią suksis visi dienos reikalai. Sieksite harmonijos su aplinka ir ją jausite. Netikėta mylimojo pagalba dar labiau nuskaidrins šią džiugią dieną. Artėjant vakarui, emocijos tirštės, o kai laikrodžio rodyklė rodys 15 valandų, intensyviai galvokite apie savo planus – atsiras galimybių susikurti tvirtą pagrindą po kojomis.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Viską, ko jums iš tiesų reikia, jau turite. Nebijokite atsisakyti to, kas atliko savo pareigą ir jums tapo nepakeliama našta. Šiandien pati tinkamiausia diena apsivalyti nuo praeities ir drąsiai, su beribiais lūkesčiais žvelgti į ateitį. Tam tinkamiausias laikas – 15 valanda.  Būkite tikri, kad viskas, ko trokštate, yra įmanoma. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pastebėsite, kad į jūsų gyvenimą jums svarbūs ir reikalingi dalykai ateina paprastai, sklandžiai. Ir viskas būna taip, kaip norite. Jei dėl susiklosčiusių aplinkybių teks ką nors paleisti – paleiskite ir su didžiuliu dėkingumui žvelkite į praeities pamokas. Šiandien drąsiai galite svajoti ir kurti įspūdingus ateities planus, ypač nuo 15 valandos. Tačiau būkite atsargūs – svajonės gali išsipildyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei netikėtai pastorės jūsų kišenė, nemanykite, kad viskas ir toliau klostysis savaime. Ruoškite roges žiemai, ir tai pradėti daryti galite jau šiandien. Raskite jėgų atiduoti kitiems tai, kas ne jūsų, ir tai, ko jums nereikia, nepamiršti padėkoti už mažas ir dideles dovanas, kurių pastartuoju metu jums negailėjo likimas. Nuo 15  valandos, atsiriboję nuo kasdienybės šurmulio, galvokite apie ateitį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien, būdami tarp žmonių, nepamirškite savęs. Harmonija, kuri vyraus didžiąją dienos dalį, skatins jus besąlygiškai džiaugtis tuo, ką turite, ir tuo, ko neturite. Atminkite, viskas įmanoma – reikia tik nukreipti šios dienos energiją teisinga linkme. Tam būtina įdėti šiek tiek pastangų ir nepamiršti dėmesingumo savo poreikiams ir viltims po 15 valandos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Neleiskite, kad profesiniai rūpesčiai nustelbtų svarbiausius dalykus. Būdami atviri netikėtoms dovanoms, mokėkite ne tik imti, bet ir duoti. Beje, mokykitės duoti sau, o tam šiandiena yra visos sąlygos. Pabaikite praėjusių savaičių darbus, grąžinkite skolas, padėkokite šviesiosioms jėgoms už jums suteiktą pagalbą ir po 15 valandos keletą minučių pamąstykite, ko siekiate.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai viskas vyksta taip, kaip norite, pradedate manyti, kad taip turi būti ir kad to nusipelnėte. O kai kas nors nemalonaus nutinka, galvojate, jog dėl to kas nors kaltas. Šiandien sąmoningai galite užsiimti ateities programavimu. Kad tai pavyktų, dovanokite džiaugsmą kitiems, o nuo 15 valandos su tokiu pat džiaugsmu galvokite apie gerus dalykus, kurie netrukus išsipildys.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai peržengsite slenkstį, ties kuriuo šiuo metu esate, jausitės gerokai stipresni. Iš kūno ir sielos pašalinkite įtampą, kartėlį ir visus nemalonius jausmus, temdančius jūsų kasdienybę. Jei praėjusių savaičių patirtis jums buvo dosni dovanų, pasiimkite jas į ateitį ir, žvelgdami su viltimi, pasitikite pačius geriausius dalykus, kurie jums nutiks.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką