Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – spalio 28 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja šios savaitės pradžiai...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Spindėkite ir švieskite tiems, kuriuos mylite. Būkite nuoširdūs net tada, kai surengsite mažutį spektaklį, įrodantį savo jausmus arba sugebėjimus. Pagyrimo žodžių ar juos įrodančių veiksmų nebus per daug. Visa tai lyg medus pasaldins jums svarbių žmonių savimeilę. Be to, apsilankiusiems kine ar teatre išliks daug neišdildomų įspūdžių. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Prasidėjus darbo savaitei, galvoje suksis ne tik su darbu  susijusios mintys. Nuotaika bus pakili. Todėl nuo ryto nesuklysite mąstydami apie jaukią šventinę vakarienę namuose. Ji pavers jus vakaro šeimininkais: būsite įvertinti ir apdovanoti liaupsėmis. Tiesa, tai pakeis jūsų santykius su vakaro dalyviais ir padės švelniais būdais pereiti į kitą etapą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Apsidairykite! Gali būti, kad netoliese sukiojasi žavus jausmų objektas. Noriai megzkite pažintis su tais, kurie sieks jums atverti savo širdį ar įsiklausyti į jūsų mintis bei nuotaikas. O jei taip nenutiks, dieną užpildys bendravimo džiaugsmas. Ir tai vyks ne dėl konkrečių tikslų, o dėl noro gerai jaustis geranoriškai nusiteikusių žmonių apsuptiems. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Už viską labiausiai norėsite mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais: pasmaguriauti, patinginiauti, įsigyti ką nors gražaus ir mielo. Viską galima pateisinti, jei žinosite, ko iš tiesų norite ir kam teikiate pirmenybę. O tinkamu metu atsidūrę tinkamoje vietoje, galite sulaukti dovanų, kurios galbūt nebus materialios. Jei jus tai domina – nepražiopsokite. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sulauksite daug dėmesio, kuris džiugins jus ir teiks noro pradėti savaitę pakilios nuotaikos. Tačiau neužmikite ant laurų ir pagalvokite, kokių gražių žodžių galite sugalvoti ir ištarti kitiems. Be to, bus nuobodu tik imti. Kai jums pavyks kitų dieną paversti maža švente, pastebėsite prieš akis atsiveriančias naujas galimybes.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Daugiau džiaugsmo teiks ne galimybė dalyvauti, o galimybė stebėti. Tai jums bus ne tik malonu, bet ir naudinga. Beje, bet kokie veiksmai, atliekami dėl bendro tikslo, teiks daugiau prasmės nei bandymai siekti asmeninių pergalių. O jei jūsų dieną praturtins bendros patirtys ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime – prisiminimus sklaidysite dar ilgai. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nesvarbu, ką šį spalio pirmadienį veiksite – uoliai dirbsite ar iš širdies pramogausite. Bet kuriuo atveju, jausitės ant bangos. Tačiau geriausiai to pasiekti pavyks grupėje: tarp kolegų, draugų ar pažįstamų. Jums nestigs abipusių simpatijų ir palaikymo. Žinosite, ką ir kada pasakyti, kad sudomintumėte savo mintimis visus pokalbio dalyvius. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbai visą dieną virte virs, o ypač viskas, kam reikalingas jūsų kūrybiškumas ir savitumas. Be to, žinosite, kaip atlikti užduotis ir kam jas skirti, kad tai visiems atneštų trokštamos naudos. Jūsų gebėjimas kurti gerą atmosferą darbe stebins visus. Tiesa, per popietę nerizikuokite ir nepradėkite naujų darbų, kad netektų vakare jaustis it musę kandus. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų optimizmas bus jūsų draugas ir pagalbininkas. Čia dar atskubės noras visiems patikti ir įtikti. Svarbiausia, kad visiems jūsų troškimams pavyks išsipildyti greitai ir lengvai. Tai leis patikėti, kad įgaunate sparnus naujiems tolimiems skrydžiams. Savo neribotus lūkesčius sustabdykite per popietę, ypač tada, kai ruošitės leistis į dar nepatirtus nuotykius. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kas jau kas, bet pilka kasdienybės našta šiandien neslėgs jūsų pečių. Labiau tikėtina, kad būtent jai atsiras galybė priešnuodžių, o jūs sutrikę nežinosite, ką geriau pasirinkti. Galite siekti patirti du viename: džiaugsmas ir stabilumas tuo pat metu jums suteiks drąsos ką nors sąmoningai pakeisti namuose. O jei nepavyks, nedideli pokyčiai patys sklandžiai įvyks. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena nepraeis veltui, jei, negailėdami jėgų, bendrausite su partneriais ir draugais. Negailėkite šiltesnių žodžių visiems, kuriuos sutiksite per dieną savo kelyje. Viena, jums tai bus pati geriausia atsvara susiduriant su nesklandumais, antra, įgysite didžiulę palaikymo komandą, kuri pravers ateityje. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šis pirmadienis suteiks galimybę tinkamai atskleisti save darbe. Be to, nepraleiskite tinkamų aplinkybių suspindėti ir sušildyti savo buvimu kolegas ar namiškius. Pakiliai nusiteikę, visas užduotis, kurias gausite ar išsikelsite patys, atliksite sklandžiai ir lengvai. Jei didžiąją dienos dalį skirsite jaukumui kurti darbo vietoje – nepasigailėsite.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką