Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas pirmadieniui – spalio 8 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte nubusite manydami, kad turite ir galite daug nuveikti. Nelygu, kaip pažvelgsite į dienos tikslus ir kas jums yra tikrieji rezultatai. Jei jūsų prioritetas – nauji dideli pasiekimai, šiandien jiems ne vieta ir ne laikas. Intensyviai verždamiesi į priekį, galite patirti ne vieną nusivylimą. Jei šilumos ir jaukumo sieksite su artimaisiais – būsite apdovanoti gražiausiomis dovanomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šalia tų, kurie jums svarbūs, pasijausite stiprūs. Jei mėginsite siekti daugiau, galite nudegti pirštus ir ilgam atminti patirtą nesėkmę. Laimės akimirkos, kurias galite padovanoti kitiems bendraudami, padės jums eiti teisingu keliu. Praeityje palikite viską, ko nereikia, su savimi pasiimdami tik ramybę ir džiaugsmą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jausitės, lyg viskas galėtų susidėlioti taip, kaip norite, ir bandysite įvesti tvarką savo materialiame pasaulyje. Bet nepersistenkite, nes net didžiulės pastangos neduos trokštamo rezultato. Mėgaukitės tuo, ką atneš diena, ir nesistenkite iš jos reikalauti daugiau. Džiugins artimieji ir mažytės pergalės. Argi jums to nepakanka?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei jūsų viltys pradės byrėti lyg smėlis pro pirštus – nebandykite jų sulaikyti, o pagalvokite, gal verta jas paleisti ir palikti ten, kur turi būti. Judėkite į priekį, tačiau neskubėkite ant pečių užsiversti didelių ir naujų darbų. Laikui bėgant suprasite, kad jie buvo arba per sunkūs, arba ne laiku pradėti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums nelengva būti nematomiems, bet šį kartelį pabūkite kuklūs. Šiandien ne tik jums saulė šypsosi per mažai. Be to, turite žinoti, kad būna dienų, kai tyliai reikia stebėti pasaulį iš šalies ir tokiu būdu kloti pamatus savo ateičiai. Net jei bus didelių pagundų kopti į viliojančias aukštumas, likite ten, kur esate, ir kaupkite jėgas kitai pradžiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dideli tikslai suks galvą. Manysite, kad pirmadienis – pati tinkamiausia diena bristi į nežinią ir drąsiai rizikuoti. Neskubėkite. Nesiveržkite ten, kur niekas jūsų nelaukia. Stebėkite, ko šiandien iš jūsų reikalauja diena, ir suprasite, kad vėjas nepalankus dideliems tikslams. Pakeliui su juo bus tiems, kurie tiesiog myli gyvenimą už tikrąjį jo grožį. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Netinkamas laikas tiems, kurie nori skinti pergales vieną po kitos. Laimėjimų laikas bus, bet jei šiandien neturite ko skinti, vadinasi, privalote palaukti veiksmui palankaus momento. Nenusiminkite, nes viskam yra savas laikas, o skubėjimas ne visuomet yra pati didžiausia dorybė. Jau matote savo darbo vaisius? Vadinasi, iki šiol padirbėjote iš peties.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iš toliau pažvelkite į problemas, kurios viena po kitos sukris į jūsų dienos įvykių krepšį. Ar privalote viską neštis su savimi ten, kur šiuo metu einate? O gal galite ką nors išsprendę eiti tolyn laisvesni ir lengvesni? Jei nuspręsite ką nors su savimi pasiimti į ateitį, pasistenkite, kad manta būtų kuo malonesnė.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mažos ar didelės griūtys – ženklas, kad netrukus prasidės naujas gyvenimo tarpsnis. Todėl, jei šiandien atrodys, kad nesate pajėgūs kontroliuoti šio proceso, kuris lyg nemalonus filmas suksis prieš akis, nepulkite  į paniką. Pasidžiaukite mažais dalykais ir tuo, ką gaunate vien už tai, kad esate ir kas esate. Tai bus vienas žingsnelis į priekį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atidžiai klausykite, ką jums sako partneriai, ir tai padės geriau save suprasti. Jei jausitės nuvilti,  supraskite, kad nuvylėte patys save, – jie buvo tik jūsų pačių atspindys. Jei jausitės stiprūs – būkite dėkingi jiems, net jei manote, kad visko pasiekėte patys. Nebijokite atsigręžti ir pažiūrėti, kas yra kas. Pamatysite daug įdomių dalykų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atidumas gyvenimo smulkmenoms apsaugos jus nuo visokio blogio. Nesiveržkite į priekį, net jei ten toli ir aukštai matote nenuginčijamą ir svarbų tikslą. Jis iš tiesų yra, tačiau šiandienos kliūtys gali versti suabejoti savimi ir kitais. Palikite kai kuriuos dalykus likimo valiai ir pasimėgaukite paprastomis, bet svarbiomis gyvenimo akimirkomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena ne pati tinkamiausia norintiesiems leistis į meilės nuotykius ar siekiantiems karjeros aukštumų. Pirmiesiems stigs jėgų dėl šiuo metu nusilpusio organizmo, o antriesiems teks susidurti su nuo jų nepriklausančiomis kliūtimis. Tokiomis dienomis laimi tie, kurie atvirai žvelgia tiek į praeitį, tiek į ateitį ir semiasi jėgų iš dvasinių, o ne fizinių šaltinių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką