Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 4 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

5-osios ir 6-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra, reiškianti ištikimybę principams, pareigoms. Šią dieną gerai kuo nors pasirūpinti, globoti. Ypač sėkminga gali būti antroji dienos pusė: skaidri, rami, harmoninga, tačiau ypač nesėkminga apgavikams, vagims.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nauja pažintis ar kad ir trumpalaikis pabendravimas su sutiktu įdomiu žmogumi gali būti ypač naudingas, galite gauti informacijos, kurios ilgą laiką nesėkmingai ieškojote. Įgytos žinios labai pravers artimiausioje ateityje, planuojant poilsį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią dieną dar galite spėti įšokti į nuvažiuojantį traukinį ir spėti atlikti kai kuriuos būtinus labai svarbius darbus, jei spėsite – galite išvengti nuostolių ateityje, nespėjus gali tekti kaltinti tik savo neapdairumą ir aplaidumą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Palankus metas ryžtingiems, drąsiems ir net rizikingiems sprendimams. Šią dieną galite imtis įgyvendinti seniai brandintą idėją, svajonę, sėkmė gali šypsotis ir dėl pasirinkto gero laiko ir dėl kai kurių netikėtų palankių atsitiktinumų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Esate dar labai daug ko neragavę, nepažinę ir dar daug ką turite patirti. Dabar puikus metas pažinimui, naujiems atradimams, tad nederėtų lūkuriuoti. Taip pat šią dieną daug kuo galite nustebinti ir daug ko išmokyti savo vaikus, informacija bus gerai įsimenama ir įsisavinama. Tad naudokitės proga.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai kurias pareigas esate atidėję į šalį, kaskart žadėdami namiškiams imtis jų vėliau. Gal nepastebėjote, tačiau šie pažadai jau užsitęsė ilgoką laiką, dėl to esate iššvaistę ir dalį pasitikėjimo. Puikus metas imtis kai kurių neįvykdytų pažadų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei norite būti išgirsti, perduoti žinią kuo platesniam ratui ir sulaukti pritarimo – dabar kaip tik tas metas, kai galite sėkmingai tai padaryti. Būsite iškalbūs ir įtaigūs, jus supantys žmonės bus gerai nusiteikę, svarbu savo skelbiamos tiesos nebrukti pernelyg įkyriai ir agresyviai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei sulauksite priekaištų, neskubėkite karščiuotis ir atsakyti tuo pačiu. Kai kurias replikas nuleisdami negirdomis išvengsite nemalonių kivirčų. O į kai kurias aplinkinių pastabas iš tiesų vertėtų įsiklausyti, kai kurios galbūt visai pagrįstos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei esate kelionėje, gali nutikti nemalonių staigmenų, tačiau visa situacijos atomazga priklausys nuo jūsų gebėjimo reaguoti ir suktis iš sudėtingos situacijos. Jei pasiduosite emocijoms – įsipainiosite į dar didesnę raizgalynę, labai svarbu bus išlaikyti savitvardą ir šaltą protą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali apimti nenumaldomas noras ištrūkti iš aplinkos, kurioje jau ilgą laiką gyvenate bei dirbate. Juk nebūtina žvalgytis tik į tolimus, sunkiai pasiekiamus kraštus, daug įdomių dalykų ir nuotykių galite patirti čia pat, tiesiog pasisemkite šiek tiek žinių ir išradingai praleisite laisvalaikį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kad ir kaip būtų sunku atsispirti kai kuriems siūlymams, tačiau jūsų nuojauta gali kuždėti, jog kai kurioms vilionėms būtina atsispirti. Šią dieną svarbu pasikliauti savo intuicija, ji gali apsaugoti nuo gresiančių nemalonumų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai bendravimo su gerais patikimais draugais, jums mielais žmonėmis metas. Tačiau nenutolkite nuo šeimos, šiuo metu labai svarbu skirti pakankamai laiko vaikams. Tai, kas iš pažiūros atrodys tik paiki kaprizai, vėliau gali virsti kur kas rimtesnėmis problemomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmoje dienos pusėje būsite kupini energijos ir gebėsite nuversti kalnus darbų, dar spėsite ir kitiems padėti. Antroji dienos pusė bus dar labiau sėkminga – būsite trokštami ir laukiami draugų susibūrimuose, puikiai atsipalaiduosite ir galbūt tapsite vakarėlio žvaigžde.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką