Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 5d. 05:45

Horoskopas rugpjūčio 05 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

15-oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21d.)

Šiandien stenkitės išlaikyti savarankiškumą, tuomet reikalai tvarkysis greičiau. Jei ketinate spręsti finansines problemas, galimos nenumatytos kliūtys. Metas nepalankus ir santykių aiškinimuisi su mylimu žmogumi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Metas netinkamas, jei ruošiatės išvykti. Taip pat saugokite pinigus, mat kai kas norės juos iš jūsų išvilioti. Patartina nesiimti nieko naujo. Darbe neflirtuokite, nes galite susigadinti santykius su kolegomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei nenorite nesklandumų, rinkitės su kuo bendrauti. Neskolinkite niekam pinigų, kadangi jų gali nebegražinti. Jei pajusite norą moralizuoti, pagalvokite, ar verta. Jūsų tiesiog gali nesuprasti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Nepulkite savo susierzinimo ir prastos nuotaikos išlieti ant kitų, nes galite susigadinti santykius su artimaisiais. Diena kupina pavojų, tad atsargiau prie vairo, nevaikščiokite vėlai naktį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Neieškokite teisybės, mat šiuo atveju jos galite ir nerasti. Rizikuojate būti apkaltintas kuo nors, ko nedarėte. Nemaža vagysčių, apgaulių tikimybė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Metas nelabai palankus. Nesusipratimų išvengsite, jei nemeluosite, neveidmainiausite. Konfliktai galimi visur, tiek namie, tiek darbe ar gatvėje. Gresia neplanuotos išlaidos, netikėti nuostoliai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šiandien sugebėsite nuraminti savo tikėjimu bei optimizmu bet ką. Atsargiau su nepažįstamais žmonėmis, mat galite netyčia prasitarti apie dalykus, kurių kitiems nebūtina žinoti. Ne laikas barti vaikus, priekaištauti sutuoktiniui ar mylimam žmogui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Stenkitės nepersidirbti ir pailsėti nuo visokių dalykinių rūpesčių – geriau atidėkite rimtus susitikimus, nespręskite finansinių klausimų. Namuose tiktų užsiimti tvarkymusi iš esmės. Jei iškelsite pavydo sceną partneriui ar sutuoktiniui, galite likti kvailio vietoje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Venkite bendravimo, tikrinkite bet kokią jus pasiekiančią informaciją – nebūkite patiklūs, kai kas linkęs jums apdumti akis. Pasisaugokite apgavikų, vagių ir venkite diskusijų su biurokratais. Netinka įsimylėti. Palanku pasirūpinti tais, kuriems blogiau nei jums. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nepasiduokite įkalbinėjimams, ypač ką nors paskolinti, pasidalyti. Jei nuspręsite teikti dovaną, pernelyg nesitikėkite padėkos. Itin pavojingi ginčai su sutuoktiniu. Beje, nesiklausykite blogų kalbų apie savo porą. Labdarai geras laikas - būkite dosnūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Neklausykite šiandien niekieno patarimų, elkitės tik taip, kaip jums atrodo, kitaip galite padaryti grubią klaidą. Jokiu būdu neatskleiskite profesinių paslapčių. Pasisaugokite vagių. Tikėtinos traumos per neatidumą, išsiblaškymą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei niekam nieko neaiškinsite, saugosite kitų patikėtas paslaptis – diena bus be nemalonumų. Geriau pabūkite namuose, atidėkite keliones į užsienį, nereikėtų veltis į romantiškus nuotykius, ypač darbe.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką