Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas rugpjūčio 11 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

1–oji Mėnulio diena. Turi didžiulę kūrybinę jėgą, kuri tarsi suspausta spyruoklė „išsiskleidžia“ mėnesiui bėgant. Tokią dieną labai gerai ką nors planuoti, būtina kontroliuoti mintis – jos lengvai įsikūnija mėnesio laikotarpiu. Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be Jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies Jums visą ateinantį mėnesį.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite drąsiai planuoti svarbias derybas ir komandiruotes, kadangi ateinantis laikotarpis yra tinkamas santykiams išsiaiškinti. Prasideda puikus metas – galėsite geriau pažinti žmogų, su kuriuo dirbate bei bendraujate, ir priimti atsakingą sprendimą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tikriausiai susidursite su nedideliais sunkumais, kurie turės įtakos jūsų veiklai. Verslininkams partneriai gali pateikti naudingą pasiūlymą. Tik nereikėtų iškart pradėti svajoti apie aukso kalnus – šio darbo rezultatų teks palaukti, bet jie bus labai geri.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jums gali būti pateiktas viliojantis pasiūlymas, bet neskubėkite duoti teigiamo atsakymo: rezultatai gali būti labai abejotini. Jeigu norite pagerinti savo materialinę padėtį, tai leiskitės į keliones, plėskite verslą, ieškokite naujų pažinčių, pirmiausia – su užsieniečiais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Negaiškite laiko, rodykite iniciatyvą, veikite sumaniai. Šių pastangų rezultatas busjūsų asmeninio profesinio tikslo įgyvendinimas. Labai galimas dalykas, kad verslininkai ras naujų pajamų šaltinių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galėsite nesunkiai užsitikrinti aplinkinių paramą visuose darbuose. Tie, kurie nori pasinerti į politiką, pagaliau galės įgyvendinti savo ketinimus. Biudžetinės sferos darbuotojams atsiras galimybė palypėti karjeros laiptais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dabar prasideda toks laikotarpis, kai jums viskas įmanoma! Jūs būsite labai darbingi ir išradingi, į jus lygiuosis draugai ir kolegos, o vyresnybė teigiamai įvertins jūsų darbą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Slaptas globėjas padės išspręsti visas problemas, atverdamas kelią į pripažinimą. Verslininkams bus tinkamas metas sutartims pasirašyti, bet svarbiausia – išplėskite savo pažinčių ratą, suartėkite su naujais žmonėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Laikotarpis nėra labai palankus ir aktyviems veiksmams verslo sferoje: čia galimi nesusipratimai su partneriais. Patartina pasiruošti permainoms asmeniniame gyvenime – netrukus užsimegsianti nauja pažintis gali turėti įtakos jūsų tolesniam likimui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vertėtų gilintis į save, semtis naujų žinių ir aktyviau panaudoti savo slaptą potencialą. Labai galimas dalykas, kad būsite linkę svajoti ir filosofuoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Patartina būti kantriems, dirbti atsakingai ir sąžiningai. Jūsų profesinis gyvenimas pasidarys aktyvesnis ir turiningesnis, o naujos pažintys vėliau gali tapti karjeros ar finansinės sėkmės pagrindu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

 Bus naudinga išplėsti savo pažinčių ratą. Pasidomėkite jus supančių žmonių darbu – jų patirtis jums padės išspręsti savo problemas, susijusias su profesine veikla. Verslininkų derybos bus sėkmingos, teigiamai išsispręs teisiniai klausimai, o tolimos kelionės duos nemažai naudos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Privalote užbaigti pradėtus darbus ir kol kas neprisiimti naujų įsipareigojimų. Kontroliuokite savo emocijas, pasistenkite nieko neįžeisti. Galite pakliūti į keblią situaciją, iš kurios rasti išeitį jums padės padorumas ir pakantumas žmonėms.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką